KONTAKT

+48 786 874 825 (9.00-18.00)

+48 503 172 508 (9.00-18.00)

e-mail: sebastian@guidedfishing.pl


English Version  english version

Share and Enjoy:
  • Print
  • Digg
  • Sphinn
  • del.icio.us
  • Facebook
  • Mixx
  • Google Bookmarks
  • Blogplay

Paweł Jankowski - Polska

Paweł Jankowski - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy na rybyNazywam się Paweł Jankowski. Moją życiową pasją jest wędkarstwo. Każdą wolną chwilę spędzam z wędką nad wodą . Moja przygoda z wędkarstwem trwa już od 26 lat . Początki wędkarskiej kariery rozpoczynałem jak większość wędkarzy od metody spławikowej, uganiając się z batem po okolicznych rzekach i jeziorach. Wszystko zmienił jeden spacer nad królową polskich rzek. Tętniąca życiem woda, uganiające się za drobnicą bolenie i wyjątkowy specyficzny charakter dużej nizinnej rzeki wykluczyły mnie całkowicie z wędkarstwa spławikowego. Od 12 lat zajmuję się tylko i wyłącznie spiningiem. Łowię technikami takimi jak: trolling, jerking, spinning ,nie jest mi obca technika vertical jigging, przeszedłem też epizod z wędkarstwem muchowym. Posiadam dużą wiedzę oraz doświadczenie w metodzie surfcastingowej i gruntowej.  Preferuję i promuję  metodę złów i wypuść. Moją ulubioną przynętą są  gumy. Bogata oferta soft bait-ów dostępna w Polsce daje duży wachlarz możliwości dla wędkującego. Doświadczenie wędkarskie zdobywałem na wielu akwenach Holandii, Wielkiej Brytanii, Chorwacji, Niemczech, Słowacji  i oczywiście w Polsce. Jestem członkiem Team Relax zrzeszającym w swoich kręgach najlepszych wędkarzy i zawodników spinningowych  z całego świata.

Wyprawy wędkarskie - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy na ryby

Wyprawy wędkarskie - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy na ryby

Uwaga! Firma Przewodnicy Wędkarscy.pl jest WYŁĄCZNYM przedstawicielem Pawła Jankowskiego w Polsce.

Łowiska naszego przewodnika

Wisła (duża rzeka nizinna - odcinek poniżej Grudziądza)

Odcinek rzeki Wisły na wysokości Grudziądza jest to obwód rybacki nr 4, którego górną granicę wyznacza most Chełmno-Świecie (807,55 km biegu rzeki), a dolna granica znajduje się koło wsi Grabowo pod Kwidzynem (859,17 km).

Wyprawy wędkarskie - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy na ryby z przewodnikiem

Rzeka ma bardzo bogaty rybostan do czego przyczynił się  całkowity zakaz odłowów rybackich i coraz bardziej powszechna i przez wielu stosowana metoda C&R . Występują tu wszelkie gatunki ryb spotykane w rzekach nizinnych, m.in. leszcz, płoć, brzana, kleń, certa, jaź, szczupak, boleń, sandacz, okoń, sum, węgorz, a także troć i łosoś. Wyjątkowa i bogata, jedyna w swoim rodzaju linia brzegowa przebiegająca przez Nadwiślański Park Krajobrazowy, oddaje niepowtarzalny   urok  podczas  wypraw wędkarskich.

Wyprawy wędkarskie - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy na ryby z przewodnikiem

Na atrakcyjność łowiska mają wpływ liczne ostrogi, podwodne rafy, przykosy, przelewy. Wszystko to poprzecinane długimi kamiennymi opaskami, które są świetnymi stanowiskami dla ryb drapieżnych. Rzeka Wisła jest długa i szeroka, kryjąca wiele wędkarskich  tajemnic, które nieliczni zdołali odkryć.

Wyprawy wędkarskie - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy na ryby z przewodnikiem