KONTAKT

+48 786 874 825 (9.00-18.00)

+48 503 172 508 (9.00-18.00)

e-mail: sebastian@guidedfishing.pl


English Version  english version

Share and Enjoy:
  • Print
  • Digg
  • Sphinn
  • del.icio.us
  • Facebook
  • Mixx
  • Google Bookmarks
  • Blogplay

Wyprawy grupowe - Reda - sezon 2017

Wyprawy grupowe – Reda – sezon 2017 - ZAPRASZAMY!

Terminy wypraw w sezonie 2017: 07-08.01 (2 dni) + 14-15.01 (2 dni) + 04-05.02 (2 dni) + 11-12.02.2017 (2 dni).
Liczba uczestników: 2-3 osoby. Minimum 2 osoby.
Przewodnik: Andrzej Wizner
Termin zgłoszeń:
ostateczne zgłoszenia na 14 dni przed planowaną wyprawą
Cena: 568 zł od osoby
W przypadku zapisu na 3 miesiące przed planowaną wyprawą – promocja 50 zł taniej!
Rezerwacje:
e-mail: sebastian@guidedfishing.pl lub tel. +48 786 874 825.

Gdzie jedziemy i co będziemy łowili?
Przez 2 dni, pod okiem przewodnika, będziemy poszukiwali troci i łososi wstepujących do Redy. Co roku nasz przewodnik łowi na Redzie wspaniałe okazy troci! Pierwszego dnia spotykamy się wcześnie rano na kwaterze. Kwaterujemy się, rozpakowujemy bagaże i wspólnie jedziemy na łowisko. W 2gim dniu łowienia, na sam koniec dnia, wymeldowujemy się z kwater i wracamy do domów.
Celem naszych połowów będą trocie i łososie. Będziemy łowili w miejscach, gdzie jest bardzo duża szansa złowienia pięknej ryby!
W trakcie wyprawy omówimy rzeczne miejscówki, pokażemy oraz doradzimy jak i na co łowić w danych miejscach.

Gdzie mieszkamy?
Mieszkamy na kwaterach prywatnych, niedaleko rzeki. Pokoje 2, 3 i 4 osobowe. Wszystkie pokoje mają dostęp do łazienki oraz ubikacji.

Wyżywienie
Wyżywienie we własnym zakresie. Można zabrać swój prowiant lub zrobić zakupy niedaleko miejsca zakwaterowania. Planowane ognisko w trakcie dnia.

Opieka podczas wyprawy
Przewodnikiem podczas wyprawy będzie Andrzej Wizner. To wędkarz bardzo dobrze znający całą Redę i jej wszystkie dopływy. Przewodnik w każdej chwili służy obszerną wiedzą i fachowym doradztwem.

Dojazd na łowisko
Dojazd do miejsca zakwaterowania i nad Redę we własnym zakresie. Spotykamy się na kwaterze. Szczegóły spotkania po zapisaniu się na listę chętnych na wyprawę i po wpłaceniu zaliczki.

Informacje sprzętowe
Wszystkim uczestnikom zapewniamy przed wyjazdem obszerną informację sprzętowo - wędkarską oraz pomoc w ewentualnych zakupach sprzętowych. Informacje zostaną przekazane po wpłacie zaliczki za wyprawę.
Oferujemy zniżkę na sprzęt wędkarski w wysokości 7% na sprzęt zakupiony w warszawskim sklepie „Goldfish”, ul. Łukowska 30 oraz w sklepie “Dom Wędkarza”, ul. Okrężna 38 w Warszawie.

Co należy zabrać na wyprawę
Wyżywienie oraz napoje na dwa dni.
Odpowiednie ubranie – ciepłe i nieprzemakalne.
Warto zabrać wodery lub spodniobuty, aby ewentualnie dostać się do mniej dostępnych miejsc.

Zgłoszenia.
Zgłoszenia przyjmujemy drogą mailową bądź telefoniczną - e-mail: sebastian@guidedfishing.pl lub tel. +48 786 874 825.

ZAPRASZAMY na wyprawę! Podzielimy się z Tobą naszą pasją!

Masz szansę na takie trocie.

Kelt zowiony przez Andrzeja

Srebrniak z Redy

Nasi przewodnicy na tym łowisku

Andrzej Wizner - Polska

wiznarWędkarstwem interesuje się od dziecka. Pasjonują mnie wszystkie techniki wędkowania, najbardziej jednak te gdzie istnieje szansa spotkania z dużymi rybami. Stąd większość czasu spędzam na łowieniu szczupaków a także karpi i troci. Łowieniu szczupaków poświęciłem już kilkanaście lat. Moim podstawowym łowiskiem zębaczy jest jezioro Żarnowieckie słynące z ponad metrowych okazów. Łowię tam metodą spinningową, trollingową, a czasami na żywca. Gdy nic się nie dzieje, a to zdarza się tam naprawdę rzadko, jiguję za okoniami, których w Żarnowcu jest sporo.

CZYTAJ WIĘCEJ
Przed każdą z wypraw oferujemy bardzo dokładne informacje, jak się przygotować i co warto zabrać ze sobą na wyprawę. Na każdą z wypraw istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu wędkarskiego oraz przynęt. Dzięki naszej pomocy można także zakupić potrzebny sprzęt i przynęty przed wyprawą lub tylko przynęty w trakcie trwania wyprawy. Jeżeli masz pytania, napisz do nas - sebastian@guidedfishing.pl. Zapraszamy! Podzielimy się z Tobą naszą pasją!