KONTAKT

+48 786 874 825 (9.00-18.00)

+48 503 172 508 (9.00-18.00)

e-mail: sebastian@guidedfishing.pl


English Version  english version

Share and Enjoy:
  • Print
  • Digg
  • Sphinn
  • del.icio.us
  • Facebook
  • Mixx
  • Google Bookmarks
  • Blogplay

Szkiery Św. Anny (Nedre Yxno) - POLSKA BAZA WĘDKARSKA

Wyprawy do Szwecji na Nedre Yxno (Szkiery Św. Anny). Wyprawy na szczupaka, okonia, sandacza oraz na jazia - ZAPRASZAMY! Baza jest wyposażona w profesjonalne łodzie wędkarskie i wygodne lokum. Baza wędkarska wyróżnia się tym, że znajduje się w miejscu, w którym jest znikoma presja wędkarska. Jedyna Polska baza wędkarska w tym rejonie Szwecji!

Jadąc z nami na tę wyprawę NIE MUSISZ MARTWIĆ SIĘ O NIC. WSZYSTKO CO POTRZEBUJESZ JEST W CENIE WYPRAWY! Sprawdź ofertę.

Szkiery - Szczupak_www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy wędkarskie

Terminy połowów: wiosna oraz jesień - dostępne terminy (8 dni na miejscu, w tym 6 pełnych dni łowienia) - Wiosna 2018 - 21-28.04.2018, 05-12.05.2018, 12-19.05.2018, 19-26.05.2018, 26.05-02.06.2018 oraz jesień 2018 - 08-15.09.2018, 15-22.09.2018, 22-29.09.2018, 29.09-06.10.2018, 06-13.10.2018. Istnieje możliwość ustalenia innych indywidualnych terminów dla grup 4-10 osobowych.
Liczba uczestników: 1-10 osób.
Metoda łowienia: Łowimy głównie szczupaki na spinning. Na spinning łowimy także okonie i sandacze.
Terminy zgłoszeń: zgłoszenia na co najmniej miesiąc przed planowanym wyjazdem.

Oferujemy (wliczone w cenę): 8 dni pobytu, 6 pełnych dni łowienia w Nedre Yxno (szkiery Św. Anny), zakwaterowanie w komfortowym domku 6 osobowym (7 noclegów) lub domku 4 osobowym (7 noclegów), profesjonalne 2 osobowe łodzie wędkarskie Tracker 4,5 metra z silnikami 15 KM lub łodzie Uttern 465 lub Uttern 495 z silnikami 6 KM, do łowienia wędziska firmy Sportex, bilety lotnicze w obydwie strony, transfer z/na lotnisko, opieka polskiego rezydenta na miejscu, zaprezentowanie łowiska i metod łowienia pierwszego dnia, ubezpieczenie NNW i KL, sprzątanie końcowe i pościel.

Nie wliczone w cenę: wyżywienie oraz paliwo do łodzi. Paliwo jest do kupienia na miejscu w przystani w kanistrach po 5 litrów lub wielokrotność.

Ceny wypraw: wiosna i jesień w sezonie 2018 - 2650 zł/osoba (łódź Uttern) oraz 2850 zł/osoba (łódź Tracker). Ceny wypraw z dojazdem we własnym zakresie (bez biletów lotniczych) - 2150 zł/osoba (łódź Uttern) oraz 2350 zł/osoba (łódź Tracker).

Rezerwacje i zgłoszenia: e-mail: sebastian@guidedfishing.pl lub tel. +48 604 118 116.

Opis łowiska i gatunki ryb w nim występujące
Archipelag Nedre Yxno (szkiery Św. Anny) to ogromny obszar wody. Presja wędkarska w tym miejscu jest bardzo mała. To jedno z najlepszych łowisk szczupaka, okonia i sandacza w tym rejonie szwedzkiego wybrzeża Bałtyku. Tysiące wysp i wysepek. Wiele podwodnych kamienisk i górek porośniętych podwodną roślinnością oraz wielka ilość trzcinowisk daje nam obraz świetnego łowiska szczupaków, sandaczy i okoni. Najlepszy sezon na szczupaki to maj, przełom maja i czerwca oraz jesień, od początku września do końca października. Wiosną łowi się szczupaki głównie w płytkich zatokach i przy trzcinowiskach, gdzie żerują po odbytym wcześniej tarle. Natomiast jesienią szukamy ich w nieco głębszych miejscach od 3 do 7 metrów. Na Nedre Yxno (szkiery Św. Anny) licznie występuje duży okoń oraz sandacz, którego najlepszych brań możemy spodziewać się jesienią. Na wodach szkierów całkowicie zabroniony jest troling. Dziennie z łowiska można zabrać po 1 szt. szczupaka lub sandacza na domek w wymiarze 45-75cm. Są to ryby wyłącznie do spożycia na miejscu.

Wyprawy na ryby do Szwecji - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy wędkarskie

Dostępne gatunki ryb
Główną i największą atrakcją na Nedre Yxno (szkiery Św. Anny) są oczywiście szczupaki. Nasza baza znajduje się w miejscu odseparowanym od presji wędkarskiej, obfitującym w dużą populację szczupaka. Okazy ponad metrowe łowi się tutaj często! Kolejną atrakcją są sandacze, na które warto wybrać się tutaj na jesieni. Po znalezieniu dobrego miejsca można złowić wiele sztuk. Dodatkową atrakcją szkierów są duże okonie. Ktoś kto poświęci swój czas na łowienie “garbusów” na pewno się nie zawiedzie.

Wyprawy na ryby do Szwecji - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy wędkarskie

Szkiery Św. Anny - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy wędkarskie do Szwecji

Wyprawy na ryby do Szwecji - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy wędkarskie

Sprzęt pływający
Do dyspozycji Gości są profesjonalne 2 osobowe łodzie wędkarskie Tracker 4,5 metra z silnikami Suzuki 15 KM lub łodzie Uttern 465 lub Uttern 495 z silnikami 6 KM. Łodzie Tracker są wyposażone w dwa obrotowe fotele z regulacją wysokości. Wszystkie łodzie posiadają GPS Garmin z mapami morskimi i naznaczonymi przez nas najlepszymi miejscami oraz najbezpieczniejszymi trasami pomiędzy skałami na łowiska. Na wyposażeniu każdej łodzi jest także echosonda Garmin oraz CB Radio, które służy do kontaktu pomiędzy łodziami i bazą. Na wyposażeniu są także kamizelki wypornościowe.

Szkiery Św. Anny - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy wędkarskie do Szwecji

Szkiery Św. Anny - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy wędkarskie do Szwecji

Szkiery Św. Anny - elektronika na łodzi - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy wędkarskie

Zakwaterowanie
Zakwaterowanie w komfortowym domku dla 6 osób lub w domku dla 4 osób. Większy domek posiada 2 pokoje 3 osobowe oraz salon, aneks kuchenny, łazienkę z WC, ogrzewanie i taras. Mniejszy domek posiada 2 pokoje 2 osobowe oraz salon, aneks kuchenny, łazienkę z WC, ogrzewanie i taras. Od domków do przystani jest tylko 30 metrów. Na pierwsze DOBRE łowisko płynie się około 5 minut łodzią.

Szkiery Św. Anny - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy wędkarskie do Szwecji

Szkiery Św. Anny - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy wędkarskie do Szwecji

Szkiery Św. Anny - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy wędkarskie do Szwecji

Wyżywienie i napoje
Wyżywienie i napoje we własnym zakresie.

Opieka podczas wyprawy
Na Nedre Yxno (szkiery Św. Anny) jesteście cały czas pod opieką polskiego rezydenta/przewodnika. Jest on z Wami od momentu Waszego lądowania na lotnisku w Szwecji. Przez cały okres pobytu przewodnik służy swoimi radami przy poznawaniu łowiska, wyborze odpowiednich przynęt oraz technik połowu drapieżników. Przewodnik pomaga także w organizacji codziennych wypraw na łowiska. Przewodnik wypływa pierwszego dnia z wszystkimi uczestnikami i pokazuje poszczególne łowiska oraz omawia techniki połowu.

Istnieje możliwość wykupienia łowienia z przewodnikiem na kolejne dni. ZAPYTAJ o tę dodatkową opcję.

Informacje sprzętowe
Wszystkim uczestnikom zapewniamy przed wyjazdem obszerną informację sprzętowo - wędkarską oraz pomoc w ewentualnych zakupach sprzętowych. Informacje zostaną przekazane po zapisaniu się i wpłacie zaliczki za wyprawę. Oferujemy zniżkę na sprzęt wędkarski w wysokości 7% zakupiony w warszawskim sklepie „Fishclub”, ul. Łukowska 30 w Warszawie.

Informacje
Przeloty samolotem z Polski, dokładniej z Warszawy, Katowic lub Poznania do Nyköping w Szwecji trwają około 90 minut. Po wylądowaniu na lotnisku w Szwecji, zorganizowany jest transfer do bazy dużym i wygodnym vanem. Sam przejazd z lotniska do bazy zajmuje około 120 minut. W trzy i pół godziny od startu z Polski możemy już wypłynąć na szkierowe łowisko.

Istnieje możliwość przyjazdu własnym samochodem - wówczas koszt wyprawy jest niższy o cenę biletów lotniczych.

Rezerwacje i zgłoszenia: e-mail: sebastian@guidedfishing.pl lub tel. +48 604 118 116.

ZAPRASZAMY na wyprawę! Podzielimy się z Tobą naszą pasją!

Nasi przewodnicy na tym łowiskuPrzed każdą z wypraw oferujemy bardzo dokładne informacje, jak się przygotować i co warto zabrać ze sobą na wyprawę. Na każdą z wypraw istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu wędkarskiego oraz przynęt. Dzięki naszej pomocy można także zakupić potrzebny sprzęt i przynęty przed wyprawą lub tylko przynęty w trakcie trwania wyprawy. Jeżeli masz pytania, napisz do nas - sebastian@guidedfishing.pl. Zapraszamy! Podzielimy się z Tobą naszą pasją!