KONTAKT

+48 786 874 825 (9.00-18.00)

+48 503 172 508 (9.00-18.00)

e-mail: sebastian@guidedfishing.pl


English Version  english version

Share and Enjoy:
  • Print
  • Digg
  • Sphinn
  • del.icio.us
  • Facebook
  • Mixx
  • Google Bookmarks
  • Blogplay

Labska Prehrada (zbiornik zaporowy) - wyprawy z przewodnikiem wędkarskim

Labska Prehrada to zbiornik zaporowy na górnej Łabie. To spory zbiornik  z malowniczą kamienną zaporą, znajdujący się na terenie Karkonoskiego Parku Narodowego. Woda ta kryje piękne dzikie pstrągi potokowe, liczne stado tęczaków, pstrągi źródlane, piękne okonie i największą gratkę jaką są lipienie. Zbiornik podzielony jest na dwie części.

Labska Prehrada - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy na ryby

Górna – sezon zaczyna się w czerwcu i trwa bardzo krótko bo tylko do końca września, miejsce gdzie obowiązuje zasada „złów i wypuść”, ale to na tej części zbiornika oprócz tęczaków można złowić piękne pstrągi potokowe i lipienie. Dolna – część to miejsce gdzie zdecydowanie przeważają pstrągi tęczowe, sezon zaczyna się już w kwietniu. Na tej urokliwej zaporówce najczęściej łowi się z belly boat – ów, ale jest kilka miejsc zarówno na górnym jak i na dolnej części zbiornika gdzie można wygodnie łowić z brzegu. Na dolnym zbiorniku dopuszczone jest łowienie na spinning z brzegu.

Labska Prehrada - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy na ryby

Nasi przewodnicy na tym łowisku

Igor Glinda - Polska, Czechy

Igor Glinda - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy wędkarskieNazywam się Igor Glinda, ryby łowię odkąd pamiętam, na muchę od wczesnej podstawówki. Przewodnictwem wędkarskim zajmuję się od kilku lat. Początkowe doświadczenie zbierałem na terenie wysp Brytyjskich, a od pewnego czasu kontynuuje to nad Bobrem i Kwisą, gdzie się wychowałem.

CZYTAJ WIĘCEJ


Tomasz Wieczorek - Polska

Tomasz Wieczorek - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy wędkarskieWitam. Nazywam się Tomasz “Wieczny” Wieczorek. Wędkuje od 5 roku życia. Wychowałem się nad rzeką Odrą we Wrocławiu, gdzie stawiałem moje pierwsze wędkarskie kroki. W późniejszych latach zbierałem doświadczenie w wodach Szwecji, Norwegii, Danii, Białorusi, Hiszpanii, Włoch, Austrii, Irlandii, Czech, Slowacji. Po “przejściu” wszystkich metod wędkarskich, zająłem się metodą muchową.

CZYTAJ WIĘCEJ
Przed każdą z wypraw oferujemy bardzo dokładne informacje, jak się przygotować i co warto zabrać ze sobą na wyprawę. Na każdą z wypraw istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu wędkarskiego oraz przynęt. Dzięki naszej pomocy można także zakupić potrzebny sprzęt i przynęty przed wyprawą lub tylko przynęty w trakcie trwania wyprawy. Jeżeli masz pytania, napisz do nas - sebastian@guidedfishing.pl. Zapraszamy! Podzielimy się z Tobą naszą pasją!