KONTAKT

+48 786 874 825 (9.00-18.00)

+48 503 172 508 (9.00-18.00)

e-mail: sebastian@guidedfishing.pl


English Version  english version

Share and Enjoy:
  • Print
  • Digg
  • Sphinn
  • del.icio.us
  • Facebook
  • Mixx
  • Google Bookmarks
  • Blogplay

Wyprawy grupowe - Dunajec (mucha) - sezon 2020

Wyprawy grupowe - Dunajec (odcinek muchowy) - sezon 2020 - ZAPRASZAMY!

Terminy wypraw w sezonie 2020: 15-17.05 (3 dni) + 19-21.06 (3 dni) + 17-19.07 (3 dni) + 14-16.08 (3 dni) + 04-06.09 (3 dni) + 02-04.10 (3 dni) + 06-08.11 (3 dni).
Liczba uczestników: 4-6 osób. Minimum 2 osoby.
Przewodnik: Przemysław Półtorak lub Łukasz Ostafin lub Mirosław Wnuk.
Nauka muchowania w cenie wyprawy.
Termin zgłoszeń:
ostateczne zgłoszenia na 7 dni przed planowaną wyprawą
Cena: 1074 zł od osoby. Minimum 2 osoby.
W przypadku zapisu na 3 miesiące przed planowaną wyprawą – promocja 50 zł taniej!
Rezerwacje:
e-mail: sebastian@guidedfishing.pl lub tel. +48 786 874 825.

Gdzie jedziemy i co będziemy łowili?
Przez 3 dni, pod okiem przewodnika, będziemy łowili na rzece Dunajec (głównie na odcinku specjalnym muchowym). Nie trzeba chyba pisać, że Dunajec jest jedną z najlepszych rzek górskich w Polsce. To bardzo atrakcyjne łowisko pstrągowe i lipieniowe. W Dunajcu żyje duża populacja pstrągów potokowych. Jest wiele okazowych sztuk tego gatunku. Dodatkową atrakcją są oczywiście głowacice, które zamieszkują tę rzekę. Dunajec na odcinku muchowym jest wystarczająco zróżnicowany, aby dać każdemu możliwość łowienia w różnych miejscówkach i różnymi technikami muchowymi. Pierwszego dnia spotykamy się wcześnie rano na kwaterze. Kwaterujemy się, rozpakowujemy bagaże i wspólnie jedziemy na łowisko. W 3ecim dniu łowienia, na sam koniec dnia, wymeldowujemy się z kwater i wracamy do domów.
Celem naszych połowów będą pstrągi potokowe oraz lipienie (oczywiście poza trwaniem okresu ochronnego na dany gatunek). Będziemy łowili w miejscach, gdzie jest bardzo duża szansa złowienia życiowego pstrąga, czy sporego lipienia.
W trakcie wyprawy omówimy rzeczne miejscówki, pokażemy oraz doradzimy jak i na co łowić w danych miejscach. UWAGA! Nauka muchowania w cenie wyprawy (prawidłowe techniki rzutu, prawidłowe podanie przynęty, wiązanie zestawów i wiązanie much).

Gdzie mieszkamy?
Mieszkamy na kwaterach prywatnych, obok rzeki. Pokoje 2, 3 i 4 osobowe. Wszystkie pokoje mają dostęp do łazienki oraz ubikacji.

Wyżywienie
Wyżywienie we własnym zakresie.

Nauka muchowania
Podczas całego pobytu nasz przewodnik będzie udzielał wszelkich rad dotyczących prawidłowych rzutów muchówką, prawidłowego podania muchy w stanowisko ryby, itd. Dla mniej doświadczonych została przewidziana nauka podstawowych rzutów muchówką oraz nauka różnych trudniejszych technik rzutowych. Zobaczycie jak dobrać zestaw muchowy, jak zmontować zestaw do łowienia i jak wiązać muchy.

Opieka podczas wyprawy
Przewodnikiem podczas wyprawy będzie Przemysław Półtorak. To wędkarz bardzo dobrze znający cały odcinek muchowy na Dunajcu. Przewodnik w każdej chwili służą obszerną wiedzą i fachowym doradztwem.

Dojazd na łowisko
Dojazd do miejsca zakwaterowania i nad Dunajec we własnym zakresie. Spotykamy się na kwaterze. Szczegóły spotkania po zapisaniu się na listę chętnych na wyprawę i po wpłaceniu zaliczki.

Informacje sprzętowe
Wszystkim uczestnikom zapewniamy przed wyjazdem obszerną informację sprzętowo - wędkarską oraz pomoc w ewentualnych zakupach sprzętowych. Informacje zostaną przekazane po wpłacie zaliczki za wyprawę.
Oferujemy zniżkę na sprzęt wędkarski w wysokości 7% na sprzęt zakupiony w warszawskim sklepie „Goldfish”, ul. Łukowska 30 oraz w sklepie “Dom Wędkarza”, ul. Okrężna 38 w Warszawie.

Co należy zabrać na wyprawę
Wyżywienie oraz napoje na trzy dni.
Odpowiednie ubranie – ciepłe i nieprzemakalne.
Niezbędne są spodniobuty do brodzenia po rzece.

Zgłoszenia.
Zgłoszenia przyjmujemy drogą mailową bądź telefoniczną - e-mail: sebastian@guidedfishing.pl lub tel. +48 786 874 825.

ZAPRASZAMY na wyprawę! Podzielimy się z Tobą naszą pasją!

Takie pstrągi czekają na ciebie!

Dunajec - pstrąg potokowy - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy na ryby

Fly Fishing - Wyprawy wędkarskie na muchę - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy muchowe

Nasi przewodnicy na tym łowisku

Przemysław Półtorak - Polska, Słowacja, Austria

www.przewodnicywedkarscy.pl - Przemysław PółtorakWędkarstwo muchowe to moja największa pasja, która daje mi wielką satysfakcję. Prężnie działam także w naszym okręgu, próbując jak najskuteczniej chronić ryby.  Mieszkam nad przepiękną rzeką Białka Tatrzańską, która przez niektórych jest nazywana kolebką muszkarstwa w Polsce. To tutaj zaczynałem swoją przygodę z muchówką. Zawsze kiedy tylko mam czas, staram się przemierzać Białkę w samotności, co pozwala mi na niczym nieskażone obcowanie z tutejszą przyrodą.

CZYTAJ WIĘCEJ
Przed każdą z wypraw oferujemy bardzo dokładne informacje, jak się przygotować i co warto zabrać ze sobą na wyprawę. Na każdą z wypraw istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu wędkarskiego oraz przynęt. Dzięki naszej pomocy można także zakupić potrzebny sprzęt i przynęty przed wyprawą lub tylko przynęty w trakcie trwania wyprawy. Jeżeli masz pytania, napisz do nas - sebastian@guidedfishing.pl. Zapraszamy! Podzielimy się z Tobą naszą pasją!