KONTAKT

+48 786 874 825 (9.00-18.00)

+48 503 172 508 (9.00-18.00)

e-mail: sebastian@guidedfishing.pl


English Version  english version

Share and Enjoy:
  • Print
  • Digg
  • Sphinn
  • del.icio.us
  • Facebook
  • Mixx
  • Google Bookmarks
  • Blogplay

Austria - pstrągowy raj - PAKIETY WĘDKARSKIE

Ekskluzywna oferta dla pasjonatów łowienia na muchę. Wyprawy na bajecznie piękną, górską rzekę pstrągową w samym środku Alp w Austrii. Wyprawy na pstrągi potokowe, pstrągi tęczowe, lipienie i głowacice. ZAPRASZAMY!

Wyprawy muchowe z przewodnikiem - www.przewodnicywedkarscy.pl - Fly Fishing

OFERTA SPECJALNA - Ekskluzywne wyprawy wędkarskie z profesjonalnym przewodnikiem dla 1-2 osób! Wyprawy 6 dniowe, w tym 4 pełne dni łowienia z przewodnikiem. Zapraszamy w sezonie od 01.05 do 30.11! Zapisz się już teraz i zarezerwuj najlepszy termin: tel. +48 604118116 lub e-mail sebastian@guidedfishing.pl

PROGRAM WĘDKARSKI - górska rzeka pstrągowa (Austria)

AUSTRIA 6 dni/5 nocy

Dzień 1 - Polska - Austria
Przyjazd z Polski do Austrii. Zakwaterowanie w miejscu zamieszkania. Spotkanie z przewodnikiem wędkarskim. Krótka odprawa przed pierwszym dniem łowienia.

Dzień 2 - Austria
Cały dzień łowienia z przewodnikiem wędkarskim.

Dzień 3 - Austria
Cały dzień łowienia z przewodnikiem wędkarskim. Grill integracyjny.

Dzień 4 - Austria
Cały dzień łowienia z przewodnikiem wędkarskim.

Dzień 5 - Austria
Cały dzień łowienia z przewodnikiem wędkarskim.

Dzień 6 - Austria- Polska
Wykwaterowanie się z miejsca zamieszkania. Wyjazd z Austrii do Polski.

Podstawowy program wyprawy zawiera w cenie:
- komfortowe zakwaterowanie w pensjonacie wraz ze śniadaniem
- 4 dni łowienia z polskojęzycznym przewodnikiem wędkarskim - Przemysław Półtorak (mucha)
- opiekę polskojęzycznego przewodnika wędkarskiego podczas całej wyprawy
- licencje wędkarskie
- sprzątanie końcowe
- pościel
- ubezpieczenie NNW i KL

Podstawowy program wyprawy nie zawiera w cenie:
- dojazdu  na miejsce
- wyżywienia oraz napoi (poza śniadaniami, które są w miejscu zakwaterowania)
- sprzętu muchowego oraz much

Cena programu podstawowego:
- przy 1 osobie 5250 zł/osoba lub przy 2 osobach 3850 zł/osoba.

Istotne uwagi:
- istnieje możliwość wynajęcia sprzętu muchowego oraz much na wyprawę

Liczba uczestników:
- 1 osoba, maksimum 2 osoby.

Dostępne terminy:
Terminy są ustalane indywidualnie z grupą 1-2 osób.

Rezerwacje i zgłoszenia: e-mail: sebastian@guidedfishing.pl lub tel. +48 604 118 116.

Opis łowiska i gatunki ryb w nim występujące
Zapraszamy nad przepiękną rzekę płynącą przez serce Alp w Austrii. Niesamowite tereny Austrii, gdzie widoki zapierają dech w piersiach. Jadąc na miejsce, można podziwiać zarówno góry jak i rzekę, która ciągnie się w pięknych wąwozach. To rzeka, której charakter w pełni oddaje otaczające ją tereny. Jest niesamowicie wręcz czysta, a jej zasobność w ryby wprawia w osłupienie. W rzece występują ogromne ilości prawdziwego dzikiego pstrąga tęczowego, który odbywa w rzece naturalne tarło. Jest bardzo dużo pstrąga potokowego oraz lipienia. Są także palie jeziorowe i głowacice. Rzeka płynie pośród lasów świerkowych u podnóża Alp. Wzdłuż rzeki napotykamy tylko jedną bardzo małą miejscowość. Coś dla koneserów spokoju i ciszy. Rzeka ma kolor turkusu. Nawet w najgłębszych miejscach widać doskonale ryby stojące przy dnie. Idealnie spisuje się tutaj metoda na upatrzonego. Jak na dłoni widać płynącą przynętę, którą po chwili atakuje pstrąg. Mamy tutaj rozległe płanie, które dosłownie ocierają się o góry. W niektórych miejscach rzeka płynie poprzez przybrzeżne skaliste jamy, gdzie oczywiście również możemy łowić! Bardzo mała presja wędkarska oraz wysoka kultura Catch and Release sprawiają, że rzeka plasuje się na bardzo wysokiej pozycji w kalendarzach muszkarzy z różnych zakątków Świata! Rzeka wpływa do przejrzystego górskiego jeziora, na którym również możemy łowić. Pstrągi tęczowe występujące w jeziorze dorastają nawet do 70 kilku cm!

Wyprawy muchowe z przewodnikiem - www.przewodnicywedkarscy.pl - Fly Fishing

Wyprawy muchowe z przewodnikiem - www.przewodnicywedkarscy.pl - Fly Fishing

Wyprawy muchowe z przewodnikiem - www.przewodnicywedkarscy.pl - Fly Fishing

Dostępne gatunki ryb
Największą atrakcją tej rzeki są naturalnie dzikie pstrągi tęczowe, które żyją tu całkowicie zdziczałe i odbywają tarło. Jednak łowisko to obfituje także w przepiękne pstrągi potokowe i lipienie. Można także trafić piękną głowacicę oraz palię jeziorową.

Wyprawy muchowe z przewodnikiem - www.przewodnicywedkarscy.pl - Fly Fishing

Wyprawy na muchę z przewodnikiem - www.przewodnicywedkarscy.pl - Fly Fishing

Piękne pstrągi potokowe.

Wyprawy muchowe do Austrii - www.przewodnicywedkarscy.pl - Fly Fishing

Wyprawy muchowe do Austrii - www.przewodnicywedkarscy.pl - Fly Fishing

Dojazd na miejsce
Dojazd na miejsce z przewodnikiem. Wyjazd z okolic Zakopanego. Lub dojazd na miejsce we własnym zakresie.

Zakwaterowanie
Zakwaterowanie w komfortowych pensjonatach, w pokojach 1-2 osobowych. Pokoje wyposażone w łazienkę i WC. Pensjonat położony jest nad samą rzeką. Pensjonat wokół otaczają wysokie góry, których widok daje niezapomniane wrażenia! Pokoje są urządzone bardzo schludnie.

Wyprawy muchowe do Austrii - www.przewodnicywedkarscy.pl - Fly Fishing

Wyprawy muchowe do Austrii - www.przewodnicywedkarscy.pl - Fly Fishing

Wyżywienie i napoje
W cenie zakwaterowania oferujemy bardzo dobre i obfite śniadanie (wliczone w cenę). Pozostałe wyżywienie i napoje we własnym zakresie. Zakupy spożywcze można zrobić w Polsce lub w miejscowych sklepach w Austrii. W miejscu zakwaterowania można zamówić obiady i kolacje. Ponadto w odległości kilku kilometrów od miejsca zakwaterowania są restauracje oferujące szeroki wachlarz dań.

Opieka podczas wyprawy
Od początku wyprawy jesteście pod opieką przewodnika Przemysława Półtoraka (mucha). Przewodnik jest z Wami przez cały okres wyprawy. Przewodnik służy swoimi radami przy poznawaniu łowiska, wyborze odpowiednich przynęt oraz technik muchowych połowu pstrągów potokowych, pstrągów tęczowych oraz lipieni.

Informacje sprzętowe
Wszystkim uczestnikom zapewniamy przed wyjazdem obszerną informację sprzętowo - wędkarską oraz pomoc w ewentualnych zakupach sprzętowych. Informacje zostaną przekazane po zapisaniu się i wpłacie zaliczki za wyprawę. Oferujemy zniżkę na sprzęt wędkarski w wysokości 7% zakupiony w warszawskim sklepie “Fishclub”, ul. Łukowska 30 oraz w sklepie “Dom Wędkarza”, ul. Okrężna 38 w Warszawie.

Informacje
Terminy wypraw są uzgadniane indywidualnie z uczestnikami.

Rezerwacje i zgłoszenia: e-mail: sebastian@guidedfishing.pl lub tel. +48 604 118 116.

ZAPRASZAMY na wyprawę! Podzielimy się z Tobą naszą pasją!

Nasi przewodnicy na tym łowisku

Przemysław Półtorak - Polska, Słowacja, Austria

www.przewodnicywedkarscy.pl - Przemysław PółtorakWędkarstwo muchowe to moja największa pasja, która daje mi wielką satysfakcję. Prężnie działam także w naszym okręgu, próbując jak najskuteczniej chronić ryby.  Mieszkam nad przepiękną rzeką Białka Tatrzańską, która przez niektórych jest nazywana kolebką muszkarstwa w Polsce. To tutaj zaczynałem swoją przygodę z muchówką. Zawsze kiedy tylko mam czas, staram się przemierzać Białkę w samotności, co pozwala mi na niczym nieskażone obcowanie z tutejszą przyrodą.

CZYTAJ WIĘCEJ
Przed każdą z wypraw oferujemy bardzo dokładne informacje, jak się przygotować i co warto zabrać ze sobą na wyprawę. Na każdą z wypraw istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu wędkarskiego oraz przynęt. Dzięki naszej pomocy można także zakupić potrzebny sprzęt i przynęty przed wyprawą lub tylko przynęty w trakcie trwania wyprawy. Jeżeli masz pytania, napisz do nas - sebastian@guidedfishing.pl. Zapraszamy! Podzielimy się z Tobą naszą pasją!