KONTAKT

+48 786 874 825 (9.00-18.00)

+48 503 172 508 (9.00-18.00)

e-mail: sebastian@guidedfishing.pl


English Version  english version

Share and Enjoy:
  • Print
  • Digg
  • Sphinn
  • del.icio.us
  • Facebook
  • Mixx
  • Google Bookmarks
  • Blogplay

Szkiery Turku - Wyprawy z przewodnikiem wędkarskim

Wyprawy do Finlandii na szkiery Turku. Wyprawy na szczupaka oraz okonia - ZAPRASZAMY indywidualnie oraz małe grupy do 8 osób na wyprawy z przewodnikiem! Baza jest wyposażona w profesjonalne łodzie wędkarskie i wygodny duży dom. Sprawdź naszą ofertę.

Wyprawy wędkarskie do Finlandii - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy na szkiery

Terminy połowów: wiosna, lato, jesień. Terminy są ustalane indywidualnie z każdą grupą. Wyprawy są 6 dniowe. Baza jest otwarta od 01.03 do 30.11.
Liczba uczestników: 1-8 osób (najlepiej grupy 3-4 osobowe).
Metoda łowienia: Łowimy głównie szczupaki na spinning. Na spinning łowimy także okonie.
Terminy zgłoszeń: zgłoszenia na co najmniej 2 tygodnie przed planowanym wyjazdem.

Oferujemy w PAKIECIE (wliczone w cenę): 6 dni na miejscu, 4 pełne dni łowienia z przewodnikiem wędkarskim, zakwaterowanie w komfortowym domu dla maksymalnie 8 osób (5 noclegów), dwie duże profesjonalne 3-4 osobowe łodzie wędkarskie 5,5 oraz 6 metra z silnikami 100-150 KM (łodzie wyposażone w GPS, echosondę/ploter), paliwo do łodzi, pełen sprzęt wędkarski oraz przynęty, transfery z/na lotnisko, pościel, ręczniki, sprzątanie końcowe. (Do podanych cen doliczamy obowiązkowe ubezpieczenie NNW i KL w cenie 1,8 EUR za osoba/dzień).

Nie wliczone w cenę: bilety promowe lub bilety na samolot, wyżywienie, licencja wędkarska (15 EUR osoba).

Ceny wypraw: już od 430 EUR/osoba za pakiet 6 dniowy.

Rezerwacje i zgłoszenia: e-mail: sebastian@guidedfishing.pl lub tel. +48 604 118 116.

Opis łowiska i gatunki ryb w nim występujące
Szkiery Turku to ogromny archipelag w Finlandii. Jest to jedno z najlepszych łowisk szczupakowych w Europie. Na szkierach Turku jest wiele wysp, wysepek, nagich skał, zatok, przesmyków między wyspami, wiele górek podwodnych oraz rejony dużych głębin. Na szkierach Turku występuje bardzo zróżnicowana fauna i flora. Większe wyspy wewnętrzne pełne są gęstych iglastych i liściastych lasów. Są tam siedliska większych ssaków i ogromnej ilości ptactwa leśnego i wodnego. Mniejsze wysepki, gęsto zalegające zewnętrzną część archipelagu porośnięte są niską roślinnością i mają bardziej surowy północny charakter. Szkiery Turku to wspaniałe miejsce, pełne bardzo czystej wody i nietkniętej natury. W archipelagu Turku szkierach występuje wiele gatunków ryb, a co najważniejsze pływają tam duże szczupaki i piękne okonie.

Wyprawy wędkarskie do Finlandii - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy na szkiery

Dostępne gatunki ryb
Główną i największą atrakcją na szkierach Turku są oczywiście szczupaki. Okazy ponad metrowe łowi się tutaj często! To właśnie tutaj przyjeżdża się na duże okazy tego gatunku i nie rzadko łowi się ryby ponad 115 i 120 centymetrowe. Na szkierach Turku mamy także dużą szansę na udane połowy okoni. Cierpliwi wędkarze zostaną wynagrodzeni naprawdę dużymi okoniami.

Wyprawy wędkarskie do Finlandii - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy na szkiery

Wyprawy wędkarskie do Finlandii - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy na szkiery

Sprzęt pływający
Do dyspozycji naszych Gości są 2 profesjonalne 3-4 osobowe łodzie wędkarskie Tracker 5,5 oraz 6 metra z silnikami 100-150 KM. Łodzie są wyposażone w pełną elektronikę  - GPS Garmin z NIEZBĘDNYMI mapami morskimi oraz profesjonalna echosonda, a także radio VHF. Na łodziach są także dryfkotwy do łowienia w dryfie oraz dodatkowe silniki dziobowe elektryczne. Na wyposażeniu są także kamizelki wypornościowe. Pełen sprzęt wędkarski oraz przynęty są w cenie wyprawy.

Wyprawy na ryby do Finlandii - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy na szkiery

Wyprawy na ryby do Finlandii - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy na szkiery

Zakwaterowanie
Zakwaterowanie w dużym dwupiętrowym komfortowym domu dla maksymalnie 8 osób. Dom posiada dwie sypialnie dwuosobowe, jedną sypialnię 3-4 osobową, salon, w pełni wyposażoną kuchnię i 2 tarasy. Łazienka z prysznicem znajduje się w specjalnym domku oddalonym o 20 m od domu głównego. W domku z łazienką jest także sauna oraz pokój do wypoczynku. Ubikacja w formie ekologicznego wychodka, znajduje się około 20 m od domu głównego. Od domu do przystani jest tylko 30 metrów.

Wyprawy na ryby do Finlandii - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy na szkiery

Wyprawy na ryby do Finlandii - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy na szkiery

Wyżywienie i napoje
Wyżywienie i napoje we własnym zakresie. Zakupy spożywcze można zrobić w Polsce lub w miejscowych sklepach. W miejscu zakwaterowania w kuchni można przygotować każdy posiłek.

Opieka podczas wyprawy
Od początku wyprawy jesteście pod opieką przewodników wędkarskich z Finlandii. Przewodnicy pływają z Wami przez cały okres wyprawy. Przewodnicy służą swoimi radami przy poznawaniu łowiska, wyborze odpowiednich przynęt oraz technik połowu szczupaków.

Informacje sprzętowe
Wszystkim uczestnikom zapewniamy przed wyjazdem obszerną informację sprzętowo - wędkarską oraz pomoc w ewentualnych zakupach sprzętowych. Informacje zostaną przekazane po zapisaniu się i wpłacie zaliczki za wyprawę. Oferujemy zniżkę na sprzęt wędkarski w wysokości 7% zakupiony w warszawskim sklepie „Fishclub”, ul. Łukowska 30 w Warszawie oraz w sklepie Dom Wędkarza, ul. Okrężna 38 w Warszawie.

Informacje
Przy organizowaniu wyprawy możemy pomóc w zakupach biletów lotniczych lub biletów promowych po atrakcyjnych cenach. Przy lotach samolotem, przewodnik odbierze Was z lotniska.

Rezerwacje i zgłoszenia: e-mail: sebastian@guidedfishing.pl lub tel. +48 604 118 116.

ZAPRASZAMY na wyprawę! Podzielimy się z Tobą naszą pasją!

Nasi przewodnicy na tym łowiskuPrzed każdą z wypraw oferujemy bardzo dokładne informacje, jak się przygotować i co warto zabrać ze sobą na wyprawę. Na każdą z wypraw istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu wędkarskiego oraz przynęt. Dzięki naszej pomocy można także zakupić potrzebny sprzęt i przynęty przed wyprawą lub tylko przynęty w trakcie trwania wyprawy. Jeżeli masz pytania, napisz do nas - sebastian@guidedfishing.pl. Zapraszamy! Podzielimy się z Tobą naszą pasją!