KONTAKT

+48 786 874 825 (9.00-18.00)

+48 503 172 508 (9.00-18.00)

e-mail: sebastian@guidedfishing.pl


English Version  english version

Share and Enjoy:
  • Print
  • Digg
  • Sphinn
  • del.icio.us
  • Facebook
  • Mixx
  • Google Bookmarks
  • Blogplay

Norwegia - TOSEN - okolice wyspy Vega - BAZA WĘDKARSKA

Wyprawy indywidualne do Norwegii na fiord Tosen, który znajduje się blisko słynnej wyspy Vega. Wyprawy na dorsze, czarniaki, zębacze, rdzawce, plamiaki, karmazyny i oczywiście wielkie halibuty. ZAPRASZAMY!

Norwegia jest znanym krajem w Polsce pod względem wędkarskim. To kraj, w którym żyje wiele okazowych ryb morskich. To chyba jedyne łowisko w Europie, gdzie można złowić tak wiele gatunków ryb morskich w jednym miejscu. Norwegia to prawdziwe eldorado pod względem łowienia ryb morskich, a łowiska w okolicach wyspy Vega należą do jednych z najlepszych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Wyprawy wędkarskie do Norwegii - www.przewodnicywedkarscy.pl - Norwegia Tosen wyspa Vega

Terminy połowów: terminy wypraw do ustalenia indywidualnego. Terminy 7 dniowe. Istnieje możliwość rezerwacji wielokrotności tego okresu, po wcześniejszym uzgodnieniu. W bazie przyjmujemy od 01.04 do 30.09.
Liczba uczestników: baza posiada do 28 miejsc.
Metoda łowienia: Łowimy drapieżniki morskie na typowo morskie zestawy. Łowimy także na spinning oraz na ciężkie zestawy do połowu halibuta.
Terminy zgłoszeń:
zgłoszenia na co najmniej miesiąc przed planowanym terminem wyprawy.

W cenie wyprawy:
- Zakwaterowanie (7 noclegów).
- Wynajęcie łodzi wędkarskich z silnikiem spalinowym.
- Korzystanie z bazy wędkarskiej oraz zamrażalni.

Cena wyprawy nie zawiera:
- Dojazdu do ośrodka w Tosen.
- Wyżywienia na miejscu (w każdej opcji zakwaterowania do dyspozycji kuchnia z pełnym wyposażeniem).
- Paliwa do łodzi.
- Ubezpieczenia NNW i KL. Do podanych cen doliczamy obowiązkowe ubezpieczenie NNW i KL w cenie 1,8 EUR za osoba/dzień.

Ceny wypraw: sezon 2019 - już od 1450 zł od osoby za 7 dni!

Opis łowiska i gatunki ryb w nim występujące
Baza zlokalizowana jest nad fiordem Tosen, w okolicy wyspy Vega. Z domków do przystani jest około 150 metrów, a z okien domków jest piękny widok na fiord. Dobre łowiska znajdują się już w odległości kilkuset metrów od bazy. Fiord Tosen ma długość około 4o km. Charakteryzuje się bardzo urozmaiconym dnem i zróżnicowanymi głębokościami. We fiordzie można łowić w każdych warunkach pogodowych, ponieważ fiord jest osłonięty wysokimi brzegami.

Wyprawy wędkarskie do Norwegii - www.przewodnicywedkarscy.pl - Norwegia Tosen wyspa Vega

Dostępne gatunki ryb
Na łowiskach najczęściej występuje dorsz, czarniak, rdzawiec, halibut oraz łosoś.

Wyprawy wędkarskie do Norwegii - www.przewodnicywedkarscy.pl - Norwegia Tosen wyspa Vega

Wyprawy wędkarskie do Norwegii - www.przewodnicywedkarscy.pl - Norwegia Tosen wyspa Vega

Sprzęt pływający
Do dyspozycji wędkarzy są 2-4 osobowe łodzie Sundstrom lub Uttern 495 z silnikami Suzuki lub Yamaha 20 KM. Łodzie nie są wyposażone w gps i echosondy. Należy mieć swoje urządzenia elektroniczne.

Wyprawy wędkarskie do Norwegii - www.przewodnicywedkarscy.pl - Norwegia Tosen wyspa Vega

Zakwaterowanie
Do dyspozycji są domki 4 osobowe z małą kuchnią, łazienką oraz WC. Domek składa się z dwóch sypialni i małego salonu. W jednej sypialni jest łóżko piętrowe, a w drugiej sypialni łóżko podwójne. Domki są około 150 m od przystani z łodziami.

Wyprawy wędkarskie do Norwegii - www.przewodnicywedkarscy.pl - Norwegia Tosen wyspa Vega

Wyżywienie i napoje
Wyżywienie i napoje we własnym zakresie. W każdej opcji zakwaterowania znajduje się mała kuchnia z pełnym wyposażeniem. Żywność i napoje warto zabrać z Polski. W Norwegii ceny artykułów spożywczych są bardzo wysokie.

Opieka podczas wyprawy
Na miejscu jest do dyspozycji rezydent oraz pracownicy obsługi bazy.

Informacje sprzętowe
Wszystkim uczestnikom zapewniamy przed wyjazdem obszerną informację sprzętowo - wędkarską oraz pomoc w ewentualnych zakupach sprzętowych. Informacje zostaną przekazane po zapisaniu się i wpłacie zaliczki za wyprawę. Oferujemy zniżkę na sprzęt wędkarski w wysokości 7% zakupiony w warszawskim sklepie „Goldfish”, ul. Łukowska 30 oraz w sklepie “Dom Wędkarza”, ul. Okrężna 38 w Warszawie.

Informacje
Na wyprawach do Norwegii nie ma obowiązku stosowania się do zasady złów i wypuść (catch&release) w stosunku do złowionych ryb. Ryby można zabierać zgodnie z przepisami panującymi na danym terenie Norwegii (15 kg ryb na osobę).

Informacje, rezerwacje i zgłoszenia: e-mail: sebastian@guidedfishing.pl lub tel. +48 604 118 116.

ZAPRASZAMY na wyprawę! Podzielimy się z Tobą naszą pasją!

Nasi przewodnicy na tym łowiskuPrzed każdą z wypraw oferujemy bardzo dokładne informacje, jak się przygotować i co warto zabrać ze sobą na wyprawę. Na każdą z wypraw istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu wędkarskiego oraz przynęt. Dzięki naszej pomocy można także zakupić potrzebny sprzęt i przynęty przed wyprawą lub tylko przynęty w trakcie trwania wyprawy. Jeżeli masz pytania, napisz do nas - sebastian@guidedfishing.pl. Zapraszamy! Podzielimy się z Tobą naszą pasją!