KONTAKT

+48 786 874 825 (9.00-18.00)

+48 503 172 508 (9.00-18.00)

e-mail: sebastian@guidedfishing.pl


English Version  english version

Share and Enjoy:
  • Print
  • Digg
  • Sphinn
  • del.icio.us
  • Facebook
  • Mixx
  • Google Bookmarks
  • Blogplay

Jezioro Boren - BAZA WĘDKARSKA

Wyprawy do Szwecji na słynne Jezioro Boren. Boren to jezioro wielkich możliwości. Jezioro słynie z bardzo dużej populacji dużych szczupaków. Wyprawy na szczupaka oraz okonia - ZAPRASZAMY indywidualnie i małe grupy. Sprawdź naszą ofertę!

Jezioro Boren - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy do Szwecji

Terminy indywidualne: wiosna, lato, jesień. Terminy są ustalane indywidualnie z każdą grupą. Pobyty są 8 dniowe (np. sobota/sobota). Baza jest otwarta od 01.04 do 31.11.

Terminy zgłoszeń: zgłoszenia na co najmniej 2 tygodnie przed planowanym wyjazdem.

Oferujemy (wliczone w cenę): 8 dni na miejscu, 6 pełnych dni łowienia na miejscu, zakwaterowanie w dużym domu podzielonym na oddzielne mieszkania (7 noclegów), łodzie wędkarskie 4,65 m z silnikami 10-15 KM, ubezpieczenie NNW i KL.

Nie wliczone w cenę: bilety promowe, dojazd na miejsce, wyżywienie, poszewki na pościel oraz ręczniki. Paliwo do łodzi płatne dodatkowo według zużycia na miejscu. Licencje wędkarskie 200 SEK osoba/tydzień.

Ceny wypraw indywidualnych: już od 1270 zł/osoba - 8 dni.

Rezerwacje i zgłoszenia: e-mail: sebastian@guidedfishing.pl lub tel. +48 604 118 116.

Opis łowiska i gatunki ryb w nim występujące
Boren to jezioro, którego nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Czy jest wśród nas ktoś, kto nie słyszał niesamowitych opowieści o ogromnych szczupakach pochodzących z tego właśnie zbiornika? Zbiornik ten pomimo niewielkiej powierzchni (przeszło 1100 ha) uznawany jest za jedno z najlepszych łowisk szczupaków w Szwecji. Boren jest miejscem magicznym, bowiem w parze z ogromnymi szczupakami idą niesamowite okoliczności przyrody, takie jak krystalicznie czysta, turkusowa woda. Dodajmy, że potencjał wody może być w pełni wykorzystany poprzez łowienie dużymi gumami i jerkami. Czy może być coś piękniejszego niż atak grubej ryby w czystej jak łza wodzie tuż przy burcie naszej łodzi?

Jezioro Boren - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy do Szwecji

Dostępne gatunki ryb
Przy średniej głębokości wynoszącej przeszło 5 m i ogromnych łąkach roślinności wodnej (wśród której przeważa rdestnica) staje się łowiskiem, w którym niemal wszędzie możemy liczyć na kontakt ze szczupakiem. Mówiąc o szczupakach w kontekście Jeziora Boren nie mówimy o rybach średnich, których jest tutaj wbród, lecz o grubych szczupakach długości powyżej 90 i 100 cm. Jeśli warunki na wodzie są sprzyjające istnieje realna szansa, że każdy z członków 3 lub 6 osobowej ekspedycji zaliczy nie tylko kontakt, lecz także sesję zdjęciową z ponad 100 centymetrową rybą! Poza obławianiem płytkich blatów, istnieje również możliwość zapolowania na toniowe potwory w głębszych partiach wody. Brania i kontakty z rybami nie będą już tak częste jak na płyciznach, jednak nasze poświęcenie może zostać wynagrodzone poprzez kontakt z nową „życiówką”!

Jezioro Boren - www.przewodnicywedkarscy.pl - Na ryby do Szwecji

Jezioro Boren - www.przewodnicywedkarscy.pl - Na ryby do Szwecji

Zresztą nie tylko szczupaki mogą stać się naszą zdobyczą podczas łowienia w głębszych partiach Jeziora Boren – możemy także spotkać się z grubym okoniem!

Jezioro Boren - www.przewodnicywedkarscy.pl - Na ryby do Szwecji

Sprzęt pływający
Do dyspozycji naszych Gości, oddajemy komfortowe, laminowane łodzie o długościach 4,65 m. Łodzie są wyposażone w 4-suwowe silniki mocy 10-15 KM. Łodzie są przeznaczone dla 2 lub 3 osób. Każda łódź wyposażona jest w odpowiednią ilość kamizelek asekuracyjnych, kotwicę, uchwyty na wędki do trollingu, wiosła, elektryczna pompa zęzowa.

Na ryby do Szwecji - www.przewodnicywedkarscy.pl - Jezioro Boren

Zakwaterowanie

Na miejscu zapewniamy zakwaterowanie w typowym szwedzkim domu. Dom składa się z trzech oddzielnych mieszkań.

Pierwsze z nich to kwatera dla czterech osób na parterze z zadaszoną werandą, wewnątrz salonik, ława, dwa piętrowe łóżka, kompleksowo wyposażona kuchnia, stół z krzesłami do konsumpcji, TV, osobne WC, osobny prysznic, klimatyzator.

Drugie mieszkanie na piętrze dla pięciu osób, podobny standard, kompleksowo wyposażona kuchnia, pięć parterowych łóżek, salonik, ława, kanapa, stół z krzesłami do konsumpcji, TV, osobny prysznic, osobne WC, klimatyzator.

I trzecie samodzielne mieszkanie to jedna sypialnia z dwoma parterowymi pojedynczymi łóżkami, kompleksowo wyposażona kuchnia, stół z krzesłami do konsumpcji, WC z prysznicem.

Na ryby do Szwecji - www.przewodnicywedkarscy.pl - Jezioro Boren

Na ryby do Szwecji - www.przewodnicywedkarscy.pl - Jezioro Boren

Wyżywienie i napoje
Wyżywienie i napoje we własnym zakresie.

Opieka podczas wyprawy
Na miejscu do Państwa dyspozycji jest polskojęzyczny rezydent. Rezydent bazy chętnie służy swoimi radami dotyczącymi najlepszych łowisk.

Informacje sprzętowe
Wszystkim uczestnikom zapewniamy przed wyjazdem obszerną informację sprzętowo - wędkarską oraz pomoc w ewentualnych zakupach sprzętowych. Informacje zostaną przekazane po zapisaniu się i wpłacie zaliczki za wyprawę. Oferujemy zniżkę na sprzęt wędkarski w wysokości 7% zakupiony w warszawskim sklepie „Fishclub”, ul. Łukowska 30 w Warszawie oraz w sklepie Dom Wędkarza, ul. Okrężna 38 w Warszawie.

Informacje
Na życzenie istnieje możliwość wynajęcia lokalnego przewodnika wędkarskiego. Wówczas szanse na spotkanie z rybami, o których krąży tyle opowieści wzrastają wielokrotnie! Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani dodatkowo łowieniem z przewodnikiem wędkarskim, prosimy o informację.

Rezerwacje i zgłoszenia: e-mail: sebastian@guidedfishing.pl lub tel. +48 604 118 116.

ZAPRASZAMY na wyprawę! Podzielimy się z Tobą naszą pasją!

Nasi przewodnicy na tym łowiskuPrzed każdą z wypraw oferujemy bardzo dokładne informacje, jak się przygotować i co warto zabrać ze sobą na wyprawę. Na każdą z wypraw istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu wędkarskiego oraz przynęt. Dzięki naszej pomocy można także zakupić potrzebny sprzęt i przynęty przed wyprawą lub tylko przynęty w trakcie trwania wyprawy. Jeżeli masz pytania, napisz do nas - sebastian@guidedfishing.pl. Zapraszamy! Podzielimy się z Tobą naszą pasją!