KONTAKT

+48 786 874 825 (9.00-18.00)

+48 503 172 508 (9.00-18.00)

e-mail: sebastian@guidedfishing.pl


English Version  english version

Share and Enjoy:
  • Print
  • Digg
  • Sphinn
  • del.icio.us
  • Facebook
  • Mixx
  • Google Bookmarks
  • Blogplay

Bug (duża rzeka nizinna)

Krępa, silnie meandrująca rzeka. Zakręty, głębokie doły, żwirowe koryta… Czy można chcieć czegoś więcej? Może dzikie burty? Na tym łowisku takich miejsc nie brakuje. Co więcej, to jedne z najlepszych łowisk na Bugu. Nasza specjalność to nocne wyprawy na sandacze. Znamy miejsca, w których szansa na złowienie mętnookiego drapieżnika są większe niż gdziekolwiek indziej. Nasi przewodnicy opowiedzą Ci o rzece, pokażą jej najlepsze fragmenty. b1

Jeśli będzie chciał zapolować na bolenie, zabierzemy Cię w okolica uregulowanych fragmentów rzeki. Sandaczy poszukamy w miejscach z iłowym dnem, klenie znajdziemy na starych, rozmytych przelewach. Znamy ,,adresy” dzikich raf - to jedne z najlepszych łowisk.

Wybór należy do Ciebie. Nad Bug możemy pojechać rano,  wieczorem, na cały dzień, na całą noc. Nasi przewodnicy twierdzą, że Bug to jedyna rzeka, na której sandacza można złowić latem. To właśnie nas wyróżnia. Latem nie zabierzemy Cię nad Wisłę aby szukać sandaczy, bo efekty takich wędrówek byłyby prawdopodobnie żadne. Chętnie natomiast pojedziemy z Tobą nad Bug. Wiosną zaś z przyjemnością poszukamy boleni.

b2

Nie gwarantujemy złowienia ryb, niestety na to czasem nie ma recepty… Jednak gwarantujemy, że nasi przewodnicy regularnie łowią ryby Twoich marzeń, znają rzekę i zrobią wszystko abyś Ty także poczuł na końcu wędki pulsujący ciężar ryby uciekającej w nurcie rzeki. Doskonale wiesz o czym piszemy. Chętnie pomożemy ci zrozumieć rzekę, a także nauczymy czytania jej tajemnic.

Paleta możliwości jest duża, a wybór konkretnej oferty zależy tylko od Twoich pragnień. Powiedz nam czego oczekujesz, my powiemy Ci kiedy i jak możemy spełnić Twoje wędkarskie marzenia.

Nasi przewodnicy na tym łowisku

Mateusz Kalkowski - Polska, Rugia, Hiszpania, Włochy, Słowacja

kalkowsk4Nazywam się Mateusz Kalkowski. Moją życiową pasją jest wędkarstwo. Każdą wolną chwilę staram się spędzać na przygodzie z wędką lub aparatem fotograficznym. Wszystko zaczęło się od wyjazdów z bratem i ojcem (dzięki tato!) na mazury. Tam stawiałem pierwsze kroki. Od razu wiedziałem, że spinning jest metodą dla mnie. Nie przepadałem i nie przepadam za łowieniem ,,stacjonarnym”. Jestem osobą, która lubi podróże i cały czas chce poznawać nowe miejsca.

CZYTAJ WIĘCEJ


Sebastian “rognis_oko” Kalkowski - Polska, Rugia, Włochy, Słowacja

kalkowski

Pasjonat wędkarstwa spinningowego oraz łowienia sumów na przynęty sztuczne. Przewodnik wędkarski. Współpracownik gazety “Wiadomości Wędkarskie”. Prezes klubu WKS Sandacz, członek OKP Passaria oraz członek Koła 62 Potok. Były Redaktor portalu wędkarskiego jerkbait.pl.  Prekursor metody “złów i wypuść” w Polsce. Jeden z założycieli organizacji Ratuj Szczupaka www.szczupak.org. Współwłaściciel firmy przewodnicywedkarscy.pl oraz współwłaściciel telewizji internetowej narybytv.tv.

CZYTAJ WIĘCEJ
Przed każdą z wypraw oferujemy bardzo dokładne informacje, jak się przygotować i co warto zabrać ze sobą na wyprawę. Na każdą z wypraw istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu wędkarskiego oraz przynęt. Dzięki naszej pomocy można także zakupić potrzebny sprzęt i przynęty przed wyprawą lub tylko przynęty w trakcie trwania wyprawy. Jeżeli masz pytania, napisz do nas - sebastian@guidedfishing.pl. Zapraszamy! Podzielimy się z Tobą naszą pasją!