KONTAKT

+48 786 874 825 (9.00-18.00)

+48 503 172 508 (9.00-18.00)

e-mail: sebastian@guidedfishing.pl


English Version  english version

Share and Enjoy:
  • Print
  • Digg
  • Sphinn
  • del.icio.us
  • Facebook
  • Mixx
  • Google Bookmarks
  • Blogplay

Robert Grzywnowicz - Polska

Robert Grzywnowicz z dużym pstrągiemProfesjonalnym wędkarstwem zajmuję się od kilkunastu lat. Jest to moją życiową pasją. Moja przygoda z wędkarstwem zaczęła się od wędkowania spławikowego. Od momentu, kiedy wyjechałem na początku lat 90 tych do Szwecji zaraziłem się metodą spinningową i muchową. Wędkuję głównie po jeziorach Warmii i Mazur. Min. innymi Jeziora Lutry, Tejstymy, Widryny, Legińskie, Głębock. Lubię też łowić na dolnym biegu rzeki Łyny. Na swoich łowiskach głównie trollinguję za szczupakami, sandaczami i boleniami. Robert z ponad metrowym szczupakiemW wolnej chwili uganiam się z muchą za pstrągami i lipieniami na różnych rzekach Warmii. W swoim wędkarskim dorobku mam wiele medalowych okazów. Od kilku lat pływam także swoją łodzią po Morzu Bałtyckim. Głównie pływam po Zatoce Gdańskiej i obrębie całego Półwyspu Helskiego. Po morzu pływam za dorszami, a kiedy są warunki sprzyjające trollinguję za trociami i łososiami. Zapraszam do wspólnego wędkowania po jeziorach i morzu.

Uwaga! Firma Przewodnicy Wędkarscy.pl jest WYŁĄCZNYM przedstawicielem Roberta Grzywnowicza w Polsce.

Łowiska naszego przewodnika

Bałtyk - Zatoka Pucka i Zatoka Gdańska

Zatoka GdańskaZatoka Gdańska – zatoka w południowo-wschodniej części Morza Bałtyckiego, pomiędzy Polską i Rosją. Średnia głębokość wynosi około 70 m, a maksymalna 118 m[potrzebne źródło]. Przezroczystość wody w zależności od pory roku kształtuje się od 8 do 16 m. Zasolenie zatoki wynosi od 7 do 8 promili. W czasie silnych sztormów występują fale o wysokości przekraczającej 9 m[potrzebne źródło]. Nad Zatoką Gdańską znajdują się największe polskie porty: Gdańsk i Gdynia. Umowną granicę między Zatoką Gdańską a otwartym morzem wyznacza linia łącząca przylądek Rozewie z przylądkiem Taran na półwyspie Sambia. Na południowym wschodzie granicę Zatoki wyznacza Mierzeja Wiślana. Fragment ograniczony Półwyspem Helskim i linią Hel-Gdynia zwany jest Zatoką Pucką.

Na Zatoce Gdańskiej posiadamy odpowiednie łodzie z silnikami spalinowymi. Łodzie wyposażone w elektronikę GPS, echosondę oraz radio VHF. Na łodzi znajdują się środki ratunkowe. Na łódź możemy zabrać max 2-3 osoby. Nasi przewodnicy zabiorą Was na trocie oraz łososie. Zapraszamy!

Wyprawy na trocie - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy na ryby z przewodnikiem

Wyprawy na trocie - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy na ryby z przewodnikiem

Wyprawy na trocie - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy na ryby z przewodnikiem