KONTAKT

+48 786 874 825 (9.00-18.00)

+48 503 172 508 (9.00-18.00)

e-mail: sebastian@guidedfishing.pl


English Version  english version

Share and Enjoy:
  • Print
  • Digg
  • Sphinn
  • del.icio.us
  • Facebook
  • Mixx
  • Google Bookmarks
  • Blogplay

Wyprawy grupowe - Wisła - sezon 2020

Wyprawy grupowe - Wisła - sezon 2020 - ZAPRASZAMY!

Terminy wypraw w sezonie 2020: 23-24.05 (2 dni) + 13-14.06 (2 dni) + 18-19.07 (2 dni - wyprawa na suma) + 15-16.08 (2 dni - wyprawa na suma) + 12-13.09 (2 dni - wyprawa na suma).
Liczba uczestników: Minimum 2 osoby. Max 6 osób. Przy 3-4 osobach wypływamy na dwie jednostki, przy 5-6 osobach wypływamy na trzy jednostki.
Przewodnicy: Mateusz Kalkowski, Adam Wójcik, Sebastian Kalkowski.
Terminy zgłoszeń: ostateczne zgłoszenia na 14 dni przed planowaną wyprawą.
Cena: 766 zł (wyprawa dwudniowa) od osoby. Minimum 2 osoby.
W przypadku zapisu na 4 miesiące przed planowaną wyprawą – promocja 50 zł taniej!
Rezerwacje: e-mail: sebastian@guidedfishing.pl lub tel. +48 786 874 825.

Gdzie płyniemy i co będziemy łowili?
Pierwszego dnia rano spotykamy się nad rzeką w ustalonym wcześniej miejscu i płyniemy w dół lub górę Wisły (w zależności  od stanu wody i danego miesiąca). Zasięg jest ograniczony jedynie czasem wyprawy. W przypadku dwudniowej wyprawy, do samochodów wracamy w niedzielę wieczorem. W przypadku trzydniowej wyprawy wypływamy w piątek rano i wracamy w niedzielę wieczorem.
Będziemy pływali po wielu urozmaiconych miejscach – kamieniste rafy, przelewy, główki, opaski, dzikie burty, wyspy i przykosy.
Głównym celem połowów będą bolenie i sandacze. Ale zapolujemy także na klenie, jazie, brzany i oczywiście na wielkie sumy.
W trakcie wyprawy omówimy miejscówki wędkarskie, pokażemy i doradzimy jak i na co łowić w danych miejscach, na co można liczyć w danych miejscach i jak prawidłowo ustawić łódź na miejscówce.

Gdzie mieszkamy?
Z soboty na niedzielę zanocujemy na jednej z wiślanych wysp. Będziemy spali pod namiotami, przy ognisku. W przypadku wyprawy trzydniowej są dwa noclegi na wiślanych wyspach.

Wyżywienie
Wyżywienie i napoje we własnym zakresie. W ciągu dnia i wieczorem planujemy ogniska i pieczenie kiełbasek.

Sprzęt pływający
Do dyspozycji mamy duże wiślane pychówki lub duże pontony (twarda podłoga). Są to bezpieczne i wygodne jednostki wyposażone w silniki spalinowe 20 KM, 20 KM i 15 KM. Na trzech jednostkach posiadamy miejsca dla 7 Gości (+ przewodnicy).

Opieka podczas wyprawy
Przewodnikami podczas wyprawy będą Sebastian Kalkowski, Mateusz Kalkowski, Adam Wójcik. To wędkarze bardzo dobrze znający wiślane łowiska i występujące w nich ryby. W każdej chwili służą obszerną wiedzą i fachowym doradztwem. Pod okiem przewodników będziecie mieli możliwość przeżycia niezapomnianych chwil na dzikiej Wiśle. Będziecie mieli szansę złowienia kilku gatunków ryb w ciągu jednej wyprawy.

Dojazd na łowisko
Spotykamy się w wyznaczonym miejscu nad Wisłą lub w porcie. Szczegóły spotkania po zapisaniu się na listę chętnych na wyprawę i po wpłaceniu zaliczki.

Informacje sprzętowe
Wszystkim uczestnikom zapewniamy przed wyjazdem obszerną informację sprzętowo - wędkarską oraz pomoc w ewentualnych zakupach sprzętowych. Informacje zostaną przekazane po wpłacie zaliczki za wyprawę.
Oferujemy zniżkę na sprzęt wędkarski w wysokości 7% na sprzęt zakupiony w sklepie „Goldfish”, ul. Łukowska 30.

Co należy zabrać na wyprawę?
Śpiwór, karimatę, lekki namiot.
Wyżywienie oraz napoje na dwa/trzy dni.
Kiełbasę na ognisko.
Nieprzemakalne ubrania i najlepiej nieprzemakalne buty.

Zgłoszenia.
Zgłoszenia przyjmujemy drogą mailową bądź telefoniczną - e-mail: sebastian@guidedfishing.pl lub tel. +48 786 874 825.

ZAPRASZAMY na wyprawę! Podzielimy się z Tobą naszą pasją!

FILM WISŁA 01

FILM WISŁA 02

FILM WISŁA 03

www.przewodnicywedkarscy.pl obóz na wyspie

Wyprawy na sumy z przewodnikiem - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wisła

Wyprawy na ryby - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy na Wisłę

Wyprawy na ryby na Wisłę - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy na Bolenie

sandacz-94-cm-b

Wyprawy na ryby - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy wędkarskie z przewodnikiem

Sandacz - Wisła - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy na ryby

Nasi przewodnicy na tym łowisku

Mateusz Kalkowski - Polska, Rugia, Hiszpania, Włochy, Słowacja

kalkowsk4Nazywam się Mateusz Kalkowski. Moją życiową pasją jest wędkarstwo. Każdą wolną chwilę staram się spędzać na przygodzie z wędką lub aparatem fotograficznym. Wszystko zaczęło się od wyjazdów z bratem i ojcem (dzięki tato!) na mazury. Tam stawiałem pierwsze kroki. Od razu wiedziałem, że spinning jest metodą dla mnie. Nie przepadałem i nie przepadam za łowieniem ,,stacjonarnym”. Jestem osobą, która lubi podróże i cały czas chce poznawać nowe miejsca.

CZYTAJ WIĘCEJ


Sebastian “rognis_oko” Kalkowski - Polska, Rugia, Włochy, Słowacja

kalkowski

Pasjonat wędkarstwa spinningowego oraz łowienia sumów na przynęty sztuczne. Przewodnik wędkarski. Współpracownik gazety “Wiadomości Wędkarskie”. Prezes klubu WKS Sandacz, członek OKP Passaria oraz członek Koła 62 Potok. Były Redaktor portalu wędkarskiego jerkbait.pl.  Prekursor metody “złów i wypuść” w Polsce. Jeden z założycieli organizacji Ratuj Szczupaka www.szczupak.org. Współwłaściciel firmy przewodnicywedkarscy.pl oraz współwłaściciel telewizji internetowej narybytv.tv.

CZYTAJ WIĘCEJ
Przed każdą z wypraw oferujemy bardzo dokładne informacje, jak się przygotować i co warto zabrać ze sobą na wyprawę. Na każdą z wypraw istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu wędkarskiego oraz przynęt. Dzięki naszej pomocy można także zakupić potrzebny sprzęt i przynęty przed wyprawą lub tylko przynęty w trakcie trwania wyprawy. Jeżeli masz pytania, napisz do nas - sebastian@guidedfishing.pl. Zapraszamy! Podzielimy się z Tobą naszą pasją!