KONTAKT

+48 786 874 825 (9.00-18.00)

+48 503 172 508 (9.00-18.00)

e-mail: sebastian@guidedfishing.pl


English Version  english version

Share and Enjoy:
  • Print
  • Digg
  • Sphinn
  • del.icio.us
  • Facebook
  • Mixx
  • Google Bookmarks
  • Blogplay

Wyprawy grupowe - Jezioro Drużno - sezon 2019/2020

Wyprawy grupowe – Jezioro Drużno – sezon 2019/2020 - ZAPRASZAMY!

Terminy wypraw w sezonie 2019/2020: 18-19.11.2019 (2 dni) + 14-15.12.2019 (2 dni)  + 14-15.2020 (2 dni) + 05-06.12.2020 (2 dni).

Liczba uczestników: 4-5 osób. Minimum 2 osoby.
Przewodnicy: Arkadiusz Maćkiewicz (Zanderix) lub Mateusz Kalkowski
Termin zgłoszeń: ostateczne zgłoszenia na 7 dni przed planowaną wyprawą
Cena: 816 zł od osoby. Minimum 2 osoby.
Rezerwacje: e-mail: sebastian@guidedfishing.pl lub tel. +48 786 874 825.

Gdzie jedziemy i co będziemy łowili?
Przez 2 dni będziemy pływali po rozległych zatokach jeziora Drużno (woj. warmińsko-mazurskie). To bardzo atrakcyjne jezioro szczupakowe. Jest tutaj duża populacja ładnego szczupaka. Jezioro należy do płytkich łowisk i jest idealnym miejscem na połowy szczupaków na jerki, duże woblery, i inne płytko chodzące przynęty.
Pierwszego dnia spotykamy się wcześnie rano na łowisku.
Celem połowów będą oczywiście szczupaki. Będziemy łowili w miejscach, gdzie jest bardzo duża szansa złowienia życiowego szczupaka.
W trakcie wyprawy omówimy jeziorowe miejscówki, pokażemy oraz doradzimy jak i na co łowić w danych miejscach i jak prawidłowo ustawić łódź na miejscówce, bądź w dryfie.

Gdzie mieszkamy?
Zakwaterowanie we własnym zakresie.

Wyżywienie
Wyżywienie we własnym zakresie. Można zabrać swoje artykuły spożywcze lub skorzystać z miejscowych restauracji.

Sprzęt pływający
Dzierżawcą jeziora jest PZW w Elblągu i pływać można tylko na łodziach będących w jego dyspozycji. Regulamin łowiska przewiduje pływanie po akwenie tylko na silnikach elektrycznych. Silniki spalinowe (max 5 KM) dopuszczone są wyłącznie do pływania po wyznaczonym torze wodnym. Przewodnicy będą codziennie wymieniali się, tak aby każdy z uczestników wyprawy miał możliwość pływania z przewodnikiem.

Opieka podczas wyprawy
Przewodnikami podczas wyprawy będą Arkadiusz Maćkiewicz (znany także jako Zanderix) lub Mateusz Kalkowski. To wędkarze dobrze znający jezioro Drużno i występujące w nim szczupaki. W każdej chwili służą obszerną wiedzą i fachowym doradztwem.

Dojazd na łowisko
Dojazd do miejsca zakwaterowania i nad jezioro we własnym zakresie. Spotykamy się nad jeziorem. Szczegóły spotkania po zapisaniu się na listę chętnych na wyprawę i po wpłaceniu zaliczki.

Informacje sprzętowe
Wszystkim uczestnikom zapewniamy przed wyjazdem obszerną informację sprzętowo - wędkarską oraz pomoc w ewentualnych zakupach sprzętowych. Informacje zostaną przekazane po wpłacie zaliczki za wyprawę.
Oferujemy zniżkę na sprzęt wędkarski w wysokości 7% na sprzęt zakupiony w warszawskim sklepie „Goldfish”, ul. Łukowska 30.

Co należy zabrać na wyprawę
Wyżywienie oraz napoje na cztery dni.
Odpowiednie ubranie – ciepłe i nieprzemakalne.

Zgłoszenia.
Zgłoszenia przyjmujemy drogą mailową bądź telefoniczną - e-mail: sebastian@guidedfishing.pl lub tel. +48 786 874 825.

ZAPRASZAMY na wyprawę! Podzielimy się z Tobą naszą pasją!

Krótki film o naszym łowisku: JEZIORO DRUŻNO.

Takie szczupaki czekają na ciebie!

Duży szczupak z Drużna - Arkadiusz Maćkiewicz

Ponad metrowy szczupak z Drużna - Mateusz Kalkowski

Nasi przewodnicy na tym łowisku

Mateusz Kalkowski - Polska, Rugia, Hiszpania, Włochy, Słowacja

kalkowsk4Nazywam się Mateusz Kalkowski. Moją życiową pasją jest wędkarstwo. Każdą wolną chwilę staram się spędzać na przygodzie z wędką lub aparatem fotograficznym. Wszystko zaczęło się od wyjazdów z bratem i ojcem (dzięki tato!) na mazury. Tam stawiałem pierwsze kroki. Od razu wiedziałem, że spinning jest metodą dla mnie. Nie przepadałem i nie przepadam za łowieniem ,,stacjonarnym”. Jestem osobą, która lubi podróże i cały czas chce poznawać nowe miejsca.

CZYTAJ WIĘCEJ


Arkadiusz Maćkiewicz - Polska

mackiewiczWędkarz “od zawsze”. Żuławy i okalające je kanały to istny wędkarski poligon - mogą na nim zaspokoić na nim swe żądze zarówno spławikowcy, gruntowcy, ale przede wszystkim spinningiści. Mnogość okolicznych łowisk zapewnia im doskonałą kondycję opierającą się coraz większej presji wędkarskiej. Od kilku lat Arek jest testerem i członkiem TEAM DRAGON, utrzymuje wiele wędkarskich znajomości na terenie kraju i zagranicą.

CZYTAJ WIĘCEJ
Przed każdą z wypraw oferujemy bardzo dokładne informacje, jak się przygotować i co warto zabrać ze sobą na wyprawę. Na każdą z wypraw istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu wędkarskiego oraz przynęt. Dzięki naszej pomocy można także zakupić potrzebny sprzęt i przynęty przed wyprawą lub tylko przynęty w trakcie trwania wyprawy. Jeżeli masz pytania, napisz do nas - sebastian@guidedfishing.pl. Zapraszamy! Podzielimy się z Tobą naszą pasją!