KONTAKT

+48 786 874 825 (9.00-18.00)

+48 503 172 508 (9.00-18.00)

e-mail: sebastian@guidedfishing.pl


English Version  english version

Share and Enjoy:
  • Print
  • Digg
  • Sphinn
  • del.icio.us
  • Facebook
  • Mixx
  • Google Bookmarks
  • Blogplay

Wyprawy grupowe - Jezioro Żarnowiec - sezon 2020

Wyprawy grupowe - Jezioro Żarnowiec - sezon 2020 - ZAPRASZAMY!

Terminy wypraw w sezonie 2020: 15-17.05 (3 dni) + 05-07.06 (3 dni) + 10-12.07 (3 dni) + 07-09.08 (3 dni) + 11-13.09 (3 dni) + 02-04.10 (3 dni) + 06-08.11 (3 dni).
Liczba uczestników: 2-10 osób. Minimum 2 osoby.
Przewodnicy: Roman Kaszlikowski, Mateusz Kalkowski, Sebastian Kalkowski
Termin zgłoszeń: ostateczne zgłoszenia na 7 dni przed planowaną wyprawą
Cena: 1404 zł od osoby. Minimum 2 osoby.
W przypadku zapisu na 3 miesiące przed planowaną wyprawą – promocja 50 zł taniej!
Rezerwacje:
e-mail: sebastian@guidedfishing.pl lub tel. +48 786 874 825.

Gdzie jedziemy i co będziemy łowili?
Przez 3 dni będziemy pływali po wodach jeziora żarnowieckiego (woj. Pomorskie). To duże i bardzo atrakcyjne jezioro szczupakowe. W jeziorze żyje duża populacja tego gatunku. Jezioro należy do trudnych technicznie łowisk, ponieważ szczupaki często przemieszczają się i zmieniają miejsca. Wiedza o miejscach ich występowania jest kluczem do sukcesu. Płytkie blaty jeziora są idealnym miejscem na połowy szczupaków na jerki, duże woblery, i inne płytko chodzące przynęty.
Pierwszego dnia spotykamy się wcześnie rano w miejscu zakwaterowania. Kwaterujemy się, rozpakowujemy bagaże i wspólnie idziemy na łowisko. W trzecim dniu łowienia, na sam koniec dnia, wymeldowujemy się z kwatery i wracamy do domów.
Celem połowów będą oczywiście szczupaki. Będziemy łowili w miejscach, gdzie jest bardzo duża szansa złowienia okazowego szczupaka.
W trakcie wyprawy omówimy jeziorowe miejscówki, pokażemy oraz doradzimy jak i na co łowić w danych miejscach i jak prawidłowo ustawić łódź na miejscówce, bądź w dryfie.

Gdzie mieszkamy?
Mieszkamy w naszym pensjonacie nad samym jeziorem. Pokoje 2, 3 i 4 osobowe. Wszystkie pokoje mają łazienkę i ubikację. W cenę neclegu wliczone są śniadania. Dla naszych Gości dostęp do krytego basenu w cenie wyprawy.

Wyżywienie
Wyżywienie we własnym zakresie. Można zabrać swój prowiant lub zamówić wyżywienie w miejscu zakwaterowania.

Sprzęt pływający
Do dyspozycji mamy 3 wygodne dwu/trzy osobowe łodzie wyposażone w silniki spalinowe.
Na każdej z łodzi będzie dwóch uczestników wyprawy. Przewodnik będzie codziennie wymieniał obsady na łodzi, tak aby każdy z uczestników miał możliwość pływania z przewodnikiem.

Opieka podczas wyprawy
Przewodnikiem podczas wyprawy będzie Andrzej Wizner. To wędkarz bardzo dobrze znający jezioro Żarnowiec i występujące w nim szczupaki. W każdej chwili służy obszerną wiedzą i fachowym doradztwem.

Dojazd na łowisko
Dojazd do miejsca zakwaterowania nad jezioro we własnym zakresie. Spotykamy się na kwaterach prywatnych. Szczegóły spotkania po zapisaniu się na listę chętnych na wyprawę i po wpłaceniu zaliczki.

Informacje sprzętowe
Wszystkim uczestnikom zapewniamy przed wyjazdem obszerną informację sprzętowo - wędkarską oraz pomoc w ewentualnych zakupach sprzętowych. Informacje zostaną przekazane po wpłacie zaliczki za wyprawę.
Oferujemy zniżkę na sprzęt wędkarski w wysokości 7% na sprzęt zakupiony w warszawskim sklepie „Goldfish”, ul. Łukowska 30.

Co należy zabrać na wyprawę
Wyżywienie oraz napoje na trzy dni.
Odpowiednie ubranie – ciepłe i nieprzemakalne.

Zgłoszenia.
Zgłoszenia przyjmujemy drogą mailową bądź telefoniczną - e-mail: sebastian@guidedfishing.pl lub tel. +48 786 874 825.

ZAPRASZAMY na wyprawę! Podzielimy się z Tobą naszą pasją!

Piotr Piskorski z Salmo w krótkiej relacji zarekomendował nasze łowisko i usługi naszego przewodnika: REKOMENDACJA

Takie szczupaki regularnie są łowione z naszym przewodnikiem.

Wyprawy wędkarskie na Jezioro Żarnowiec - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy na ryby

Nasi przewodnicy na tym łowisku

Andrzej Wizner - Polska

wiznarWędkarstwem interesuje się od dziecka. Pasjonują mnie wszystkie techniki wędkowania, najbardziej jednak te gdzie istnieje szansa spotkania z dużymi rybami. Stąd większość czasu spędzam na łowieniu szczupaków a także karpi i troci. Łowieniu szczupaków poświęciłem już kilkanaście lat. Moim podstawowym łowiskiem zębaczy jest jezioro Żarnowieckie słynące z ponad metrowych okazów. Łowię tam metodą spinningową, trollingową, a czasami na żywca. Gdy nic się nie dzieje, a to zdarza się tam naprawdę rzadko, jiguję za okoniami, których w Żarnowcu jest sporo.

CZYTAJ WIĘCEJ
Przed każdą z wypraw oferujemy bardzo dokładne informacje, jak się przygotować i co warto zabrać ze sobą na wyprawę. Na każdą z wypraw istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu wędkarskiego oraz przynęt. Dzięki naszej pomocy można także zakupić potrzebny sprzęt i przynęty przed wyprawą lub tylko przynęty w trakcie trwania wyprawy. Jeżeli masz pytania, napisz do nas - sebastian@guidedfishing.pl. Zapraszamy! Podzielimy się z Tobą naszą pasją!