KONTAKT

+48 786 874 825 (9.00-18.00)

+48 503 172 508 (9.00-18.00)

e-mail: sebastian@guidedfishing.pl


English Version  english version

Share and Enjoy:
  • Print
  • Digg
  • Sphinn
  • del.icio.us
  • Facebook
  • Mixx
  • Google Bookmarks
  • Blogplay

Wyprawy grupowe - BAŁTYK - Trocie z plaży lub z łodzi - sezon 2020

Wyprawy grupowe – Wybrzeże Bałtyku (trocie z plaży lub z łodzi) – sezon 2020 - ZAPRASZAMY!

Terminy wypraw w sezonie 2020: 28-29.03 (2 dni) + 11-12.04 (2 dni) + 18-19.04 (2 dni) + 25-26.04 (2 dni) + 07-08.11 (2 dni) + 14-15.11 (2 dni) + 21-22.11 (2 dni) + 05-06.12 (2 dni).

Liczba uczestników: Minimum 2 osoby. Grupa do 4-6 osób. W przypadku zgłoszenia się 1-2 osób możliwość łowienia troci z łodzi.
Przewodnik: Andrzej Wizner
Termin zgłoszeń:
ostateczne zgłoszenia na 7 dni przed planowaną wyprawą
Cena: 906 zł od osoby
W przypadku zapisu na 3 miesiące przed planowaną wyprawą – promocja 50 zł taniej!
Rezerwacje:
e-mail: sebastian@guidedfishing.pl lub tel. +48 786 874 825.

Gdzie jedziemy i co będziemy łowili?
Przez 2 dni, pod okiem przewodnika, będziemy poszukiwali troci i łososi na bałtyckiej plaży. Będziemy brodzili po pas w wodzie w poszukiwaniu srebrnych torped. Co roku nasz przewodnik łowi na wybrzeżu przepiękne okazy troci! Pierwszego dnia spotykamy się wcześnie rano na kwaterze. Kwaterujemy się, rozpakowujemy bagaże i wspólnie jedziemy na łowisko. W 2gim dniu łowienia, na sam koniec dnia, wymeldowujemy się z kwater i wracamy do domów.
Celem naszych połowów będą trocie i łososie, które będziemy łowili z bałtyckiej plaży. Będziemy łowili w miejscach, gdzie jest bardzo duża szansa złowienia wielkiej ryby!
W trakcie wyprawy omówimy bałtyckie brzegowe miejscówki, pokażemy oraz doradzimy jak i na co łowić w danych miejscach.

Gdzie mieszkamy?
Mieszkamy na kwaterach prywatnych w bliskiej odległości od morza. Pokoje 2, 3 i 4 osobowe. Wszystkie pokoje mają dostęp do łazienki oraz ubikacji.

Wyżywienie
Wyżywienie we własnym zakresie. Można zabrać swój prowiant lub zrobić zakupy niedaleko miejsca zakwaterowania. Planowane ognisko w trakcie dnia.

Opieka podczas wyprawy
Przewodnikiem podczas wyprawy będzie Andrzej Wizner. Andrzej jest jedym z nielicznych wędkarzy, którzy bardzo dobrze znają wybrzeże Bałtyku i dokładnie wie, gdzie trocie podchodzą blisko brzegu. Przewodnik w każdej chwili służy obszerną wiedzą i fachowym doradztwem.

Dojazd na łowisko
Dojazd do miejsca zakwaterowania i w rejon plaży we własnym zakresie. Spotykamy się na kwaterze. Szczegóły spotkania po zapisaniu się na listę chętnych na wyprawę i po wpłaceniu zaliczki.

Informacje sprzętowe
Wszystkim uczestnikom zapewniamy przed wyjazdem obszerną informację sprzętowo - wędkarską oraz pomoc w ewentualnych zakupach sprzętowych. Informacje zostaną przekazane po wpłacie zaliczki za wyprawę.
Oferujemy zniżkę na sprzęt wędkarski w wysokości 7% na sprzęt zakupiony w warszawskim sklepie „Goldfish”, ul. Łukowska 30 oraz w sklepie “Dom Wędkarza”, ul. Okrężna 38 w Warszawie.

Co należy zabrać na wyprawę
Wyżywienie oraz napoje na dwa dni.
Odpowiednie ubranie – ciepłe i nieprzemakalne.
Niezbędne są spodniobuty do głębokiego brodzenia po morskiej plaży.

Zgłoszenia.
Zgłoszenia przyjmujemy drogą mailową bądź telefoniczną - e-mail: sebastian@guidedfishing.pl lub tel. +48 786 874 825.

ZAPRASZAMY na wyprawę! Podzielimy się z Tobą naszą pasją!

Masz szansę na prawdziwą srebrną torpedę!

Andrzej z pięknym okazem troci złowionej z bałtyckiej plaży

Nasi przewodnicy na tym łowisku

Andrzej Wizner - Polska

wiznarWędkarstwem interesuje się od dziecka. Pasjonują mnie wszystkie techniki wędkowania, najbardziej jednak te gdzie istnieje szansa spotkania z dużymi rybami. Stąd większość czasu spędzam na łowieniu szczupaków a także karpi i troci. Łowieniu szczupaków poświęciłem już kilkanaście lat. Moim podstawowym łowiskiem zębaczy jest jezioro Żarnowieckie słynące z ponad metrowych okazów. Łowię tam metodą spinningową, trollingową, a czasami na żywca. Gdy nic się nie dzieje, a to zdarza się tam naprawdę rzadko, jiguję za okoniami, których w Żarnowcu jest sporo.

CZYTAJ WIĘCEJ
Przed każdą z wypraw oferujemy bardzo dokładne informacje, jak się przygotować i co warto zabrać ze sobą na wyprawę. Na każdą z wypraw istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu wędkarskiego oraz przynęt. Dzięki naszej pomocy można także zakupić potrzebny sprzęt i przynęty przed wyprawą lub tylko przynęty w trakcie trwania wyprawy. Jeżeli masz pytania, napisz do nas - sebastian@guidedfishing.pl. Zapraszamy! Podzielimy się z Tobą naszą pasją!