KONTAKT

+48 786 874 825 (9.00-18.00)

+48 503 172 508 (9.00-18.00)

e-mail: sebastian@guidedfishing.pl


English Version  english version

Share and Enjoy:
 • Print
 • Digg
 • Sphinn
 • del.icio.us
 • Facebook
 • Mixx
 • Google Bookmarks
 • Blogplay

Narew (duża rzeka nizinna)

Najdziksza z dużych rzek nizinnych w kraju. Jednocześnie kameralna z mniejszą niż na innych łowiskach presją wędkarską. Nasi przewodnicy znają ją jak własną kieszeń. Zapraszamy na parogodzinne wypady lub całodniowe wyprawy wędkarskie.

Jedną z większych atrakcji Narwi są niewątpliwie naturalne rafy. Te miejsca są trudne do znalezienia tylko dla wędkarzy, ryby doskonale wiedzą gdzie im najlepiej. n1 Jeśli wybierzemy się na ryby rano, rozpoczniemy dzień jednak gdzie indziej. Poszukamy starych, porozrywanych przez nurt główek. Tam zapolujemy na klenie i bolenie. Później powędrujemy dalej. Naszym celem będą głębokie doły, z których słynie Narew. To prawdziwy matecznik dla sandaczy i sumów. Celem naszej wyprawy mogą być także sandacze. Wybór konkretnego miejsca i gatunku ryby zależy od wielu czynników: pory roku, pory dnia, poziomu wody, ciśnienia… Nasi przewodnicy otoczą Cię właściwą opieką. Podpowiedzą kiedy i na jaką rybę powinniśmy wspólnie zapolować. Co ważne, wiemy także kiedy lepiej zostać w domu, ponieważ wędkarskim wyprawom nie sprzyja stan wody na rzece, czy chociażby aura pogodowa. Czasami więc nie będziemy chcieli, dla Twojego dobra, łowić ryb. Narew do dobre łowisko sumów. Jeśli będziesz chciał możemy zostać na rybach na całą noc n2Nic nie dostarcza większej ilości adrenaliny niż mocne kopnięcie sandacza lub branie suma, kiedy wokół jest cicho i ciemno.

Nie gwarantujemy złowienia ryb, niestety na to czasami nie ma recepty… Jednak gwarantujemy, że nasi przewodnicy regularnie łowią ryby Twoich marzeń, znają rzekę i zrobią wszystko abyś Ty także poczuł na końcu wędki pulsujący ciężar ryby uciekającej w nurcie rzeki. Doskonale wiesz o czym piszemy. Chętnie pomożemy ci zrozumieć rzekę, a także nauczymy czytania jej tajemnic.

Paleta możliwości jest duża, a wybór konkretnej oferty zależy tylko od Twoich pragnień. Powiedz nam czego oczekujesz, my powiemy Ci kiedy możemy spełnić Twoje wędkarskie marzenia.

(Kliknij w zdjęcia, aby obejrzeć filmy)

mateusz-kalkowski-sum

rapa_przewodnicywedkarscy_1

Share and Enjoy:
 • Print
 • Digg
 • Sphinn
 • del.icio.us
 • Facebook
 • Mixx
 • Google Bookmarks
 • Blogplay

Nasi przewodnicy na tym łowisku

Mateusz Kalkowski - Polska, Rugia, Hiszpania, Włochy, Słowacja

kalkowsk4Nazywam się Mateusz Kalkowski. Moją życiową pasją jest wędkarstwo. Każdą wolną chwilę staram się spędzać na przygodzie z wędką lub aparatem fotograficznym. Wszystko zaczęło się od wyjazdów z bratem i ojcem (dzięki tato!) na mazury. Tam stawiałem pierwsze kroki. Od razu wiedziałem, że spinning jest metodą dla mnie. Nie przepadałem i nie przepadam za łowieniem ,,stacjonarnym”. Jestem osobą, która lubi podróże i cały czas chce poznawać nowe miejsca.

CZYTAJ WIĘCEJ


Sebastian “rognis_oko” Kalkowski - Polska, Rugia, Włochy, Słowacja

kalkowski

Pasjonat wędkarstwa spinningowego oraz łowienia sumów na przynęty sztuczne. Przewodnik wędkarski. Współpracownik gazety “Wiadomości Wędkarskie”. Prezes klubu WKS Sandacz, członek OKP Passaria oraz członek Koła 62 Potok. Były Redaktor portalu wędkarskiego jerkbait.pl.  Prekursor metody “złów i wypuść” w Polsce. Jeden z założycieli organizacji Ratuj Szczupaka www.szczupak.org. Współwłaściciel firmy przewodnicywedkarscy.pl oraz współwłaściciel telewizji internetowej narybytv.tv.

CZYTAJ WIĘCEJ
Przed każdą z wypraw oferujemy bardzo dokładne informacje, jak się przygotować i co warto zabrać ze sobą na wyprawę. Na każdą z wypraw istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu wędkarskiego oraz przynęt. Dzięki naszej pomocy można także zakupić potrzebny sprzęt i przynęty przed wyprawą lub tylko przynęty w trakcie trwania wyprawy. Jeżeli masz pytania, napisz do nas - sebastian@guidedfishing.pl. Zapraszamy! Podzielimy się z Tobą naszą pasją!