KONTAKT

+48 786 874 825 (9.00-18.00)

+48 503 172 508 (9.00-18.00)

e-mail: sebastian@guidedfishing.pl


English Version  english version

Share and Enjoy:
  • Print
  • Digg
  • Sphinn
  • del.icio.us
  • Facebook
  • Mixx
  • Google Bookmarks
  • Blogplay

Odra dolna (duża rzeka nizinna)

Odra jedna z największych rzek w Polsce. Jedno z najrybniejszych łowisk w naszym kraju. Liczne główki, opaski, rafy, jazy. Doskonałe łowiska boleni, kleni, jazi, sandaczy, sumów i szczupaków. To najkrótszy opis naszej zachodniopomorskiej propozycji dla Ciebie. W wyprawach nad graniczą Odrę specjalizujemy się w białym drapieżniku (w szczególności interesują nas bolenie, klenie i jazie) oraz w wyprawach na sandacze i szczupaki.

Boleń - Odra - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy wędkarskie

Patryk z dużym boleniem - Odra - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy wędkarskie

Organizujemy jedno lub kilkudniowe spływy po Odrze łodzią lub pontonem. Może z noclegiem? Na zazwyczaj odwiedzanym przez nas odcinku Odry doskonałe warunki bytowe znalazło wiele gatunków ryb. Powiedz jaką rybę chciałbyś złowić? Rzeka poprzedzielana jest licznymi ostrogami i opaskami, na których można łowić bolenie, klenie, jazie, a na głębszych napływach i w dołach zapływowych głębokich, nurtowych główek czają się sandacze, sumy i szczupaki.

Duży jaź - Odra - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy wędkarskie

To za dnia. W nocy? Oczywiście klenie, jazie, sandacze i sumy. Uregulowana, czasami dzika, zawsze rybna Odra bogata jest w miejscówki na każdą rybę. Jesienią nasz przewodnik może zabrać Cię na połów sandaczy, szczupaków i okoni. Na sandacze polujemy na jednym z lepszych łowisk tego gatunku w zachodniopomorskim, a może i w Polsce. To głęboka woda z urozmaiconym dnem z licznymi górkami, spadami.

Sandacz - Odra - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy wędkarskie

Nie gwarantujemy złowienia ryb, niestety na to czasami nie ma recepty… Jednak gwarantujemy, że nasz przewodnik regularnie łowi ryby Twoich marzeń, zna rzekę i zrobi wszystko abyś Ty także poczuł na końcu wędki pulsujący ciężar ryby uciekającej w nurcie rzeki. Doskonale wiesz o czym piszemy. Chętnie pomożemy ci zrozumieć rzekę,  a także nauczymy czytania jej tajemnic. Nasz przewodnik może jednak zabrać Cię nie tylko nad rzekę. Paleta możliwości jest duża, a wybór konkretnej oferty zależy tylko od Twoich pragnień. Powiedz nam czego oczekujesz, my powiemy Ci kiedy możemy spełnić Twoje wędkarskie marzenia.

Duży szczupak - Odra - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy wędkarskie

Kleń - Odra - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy wędkarskie

FILM PATRYK SKORUPA I RZEKA ODRA

Nasi przewodnicy na tym łowisku

Patryk Skorupa - Polska

Odra - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy na ryby z przewodnikiemWędkarstwem zaraził się będąc jeszcze dzieckiem. W drodze ewolucji wędkarskiej wybrał “jedyną słuszną metodę” - spinning. Od kilku lat staruje w zawodach rangi okręgowej. W sezonie 2006 zajął 3-cie miejsce w klasyfikacji GP o tytuł Wędkarza Roku, w sezonie 2007 był o oczko wyżej. W 2005 roku wraz z grupą przyjaciół założył Wędkarski Klub Sportowy - Police, którego zostałem prezesem.

CZYTAJ WIĘCEJ


Tomasz Wieczorek - Polska

Tomasz Wieczorek - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy wędkarskieWitam. Nazywam się Tomasz “Wieczny” Wieczorek. Wędkuje od 5 roku życia. Wychowałem się nad rzeką Odrą we Wrocławiu, gdzie stawiałem moje pierwsze wędkarskie kroki. W późniejszych latach zbierałem doświadczenie w wodach Szwecji, Norwegii, Danii, Białorusi, Hiszpanii, Włoch, Austrii, Irlandii, Czech, Slowacji. Po “przejściu” wszystkich metod wędkarskich, zająłem się metodą muchową.

CZYTAJ WIĘCEJ
Przed każdą z wypraw oferujemy bardzo dokładne informacje, jak się przygotować i co warto zabrać ze sobą na wyprawę. Na każdą z wypraw istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu wędkarskiego oraz przynęt. Dzięki naszej pomocy można także zakupić potrzebny sprzęt i przynęty przed wyprawą lub tylko przynęty w trakcie trwania wyprawy. Jeżeli masz pytania, napisz do nas - sebastian@guidedfishing.pl. Zapraszamy! Podzielimy się z Tobą naszą pasją!