KONTAKT

+48 786 874 825 (9.00-18.00)

+48 503 172 508 (9.00-18.00)

e-mail: sebastian@guidedfishing.pl


English Version  english version

Share and Enjoy:
  • Print
  • Digg
  • Sphinn
  • del.icio.us
  • Facebook
  • Mixx
  • Google Bookmarks
  • Blogplay

Wisła (duża rzeka nizinna - odcinek mazowsze)

Wisła - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy wędkarskie

Królowa polskich rzek. Dzika, wielka i… rybna. Zapraszamy na jednodniowe lub kilkudniowe wyprawy wędkarskie z profesjonalnym przewodnikiem. Naszą główną atrakcją są niezapomniane spływy łodziami lub pontonami (oczywiście także z noclegiem pod namiotami). Wówczas wędkujemy podczas całego dnia, jak i późną nocą. Na jakie ryby możemy liczyć podczas naszych wypraw? Teoretycznie na wszystkie, które zamieszkują tę rzekę. Nasi przewodnicy otoczą Cię właściwą opieką.

Wisła - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy wędkarskie

Znamy miejsca, w których sandacze odpoczywają na zboczu opaski, bolenie żerują na skraju przykosy, a sumy wypływają z głębin na nocne żerowanie. Zabierzemy cię na ciekawe przelewy, dzikie rafy, czy inne miejsca, gdzie lubią przebywać drapieżniki.  Ponadto wiemy kiedy warto wybrać się nad rzekę w poszukiwaniu danej ryby. Obserwujemy poziom wody, ciśnienie, temperaturę oraz pogodę. Wiemy dlaczego wiosną warto zapolować na ,,białego” drapieżnika, gdzie w ciepły wiosenny lub jesienny dzień warto wyruszyć na bolenie, a przed wysoką wodą szukać miejsc żerowania drapieżników. Wiemy kiedy lepiej zostać w domu, ponieważ wędkarskim wyprawom nie sprzyja stan wody na rzece, czy chociażby aura pogodowa.

Wisła - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy wędkarskie

Nie znamy odpowiedzi tylko na jedno pytanie - na jaką rybę chciałbyś zapolować? Wybierz ją, a my podpowiemy kiedy i gdzie możemy spróbować ją złowić. Nie wiesz jaką rybę chciałbyś złowić? To powiedz nam, kiedy chciałbyś wybrać się na ryby? Rano? Zaczniemy może od boleni. Spróbujemy dołączyć nasze przynęty do ich śniadaniowego menu. Cały dzień? Poszukamy kleni lub jazi w nurtowych miejscach, a może zapolujemy na brzanę, królową naszej rzeki? Zawsze możemy poszukać szczupaków w wielu miejscach na rzece.

Wisła - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy wędkarskie

Pod wieczór spróbujemy znaleźć sandacze na ich nocnych żerowiskach. Później może sumy? A może chcesz zostać na rybach na noc? Nic nie dostarcza większej ilości adrenaliny niż mocne kopnięcie sandacza lub branie suma, kiedy wokół jest cicho i ciemno. Cicho? Hmmm… A te odgłosy żerujących ryb? Rozbijemy namiot lub śpimy przy ognisku pod gołym niebem. Zapolujemy o brzasku? Nie ma problemu. Później popłyniemy dalej lub spłyniemy łodzią do bazy. Nie gwarantujemy złowienia ryb, niestety na to czasem nie ma recepty… Jednak gwarantujemy, że nasi przewodnicy regularnie łowią ryby Twoich marzeń, znają rzekę i zrobią wszystko abyś Ty także poczuł na końcu wędki pulsujący ciężar ryby uciekającej w nurcie rzeki. Doskonale wiesz o czym piszemy. Chętnie pomożemy ci zrozumieć rzekę, a także nauczymy czytania jej tajemnic.

Wyprawy wędkarskie na Wisłę - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wisła

Paleta możliwości jest duża, a wybór konkretnej oferty zależy tylko od Twoich pragnień. Powiedz nam czego oczekujesz, my powiemy Ci kiedy możemy spełnić Twoje wędkarskie marzenia.

ZAPRASZAMY na następujące odcinki Wisły: Wisła odcinek mazowiecki.

Przewodnik Mateusz Kalkowski - Wisła - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy wędkarskie

Przewodnik Sebastian Kalkowski - Wisła - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy wędkarskie

Dodatkowa OFERTA SPECJALNA: Wyprawy z profesjonalnym przewodnikiem ukierunkowane wyłącznie na połów wiślanych sumów. Ekskluzywne wyprawy indywidualne 1-6 osobowe. Wyprawy 1, 2 i 3 dniowe (z noclegami na dzikich wyspach). Zapraszamy w sezonie od 01.06 do 15.10! Zapisz się już teraz i zarezerwuj najlepszy termin: tel. +48604118116 lub e-mail sebastian@guidedfishing.pl

Przewodnik z sumem - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy na ryby

Główny cel letnich wypraw na Wisłę - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy wędkarskie

Sum złowiony w nocy - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy na ryby

(Kliknij w zdjęcia, aby obejrzeć filmy z wiślanych połowów)

ryszard-bolen-78-02

przewodnicy-wedkarscy-klen

sum-acz

Nasi przewodnicy na tym łowisku

Mateusz Kalkowski - Polska, Rugia, Hiszpania, Włochy, Słowacja

kalkowsk4Nazywam się Mateusz Kalkowski. Moją życiową pasją jest wędkarstwo. Każdą wolną chwilę staram się spędzać na przygodzie z wędką lub aparatem fotograficznym. Wszystko zaczęło się od wyjazdów z bratem i ojcem (dzięki tato!) na mazury. Tam stawiałem pierwsze kroki. Od razu wiedziałem, że spinning jest metodą dla mnie. Nie przepadałem i nie przepadam za łowieniem ,,stacjonarnym”. Jestem osobą, która lubi podróże i cały czas chce poznawać nowe miejsca.

CZYTAJ WIĘCEJ


Sebastian “rognis_oko” Kalkowski - Polska, Rugia, Włochy, Słowacja

kalkowski

Pasjonat wędkarstwa spinningowego oraz łowienia sumów na przynęty sztuczne. Przewodnik wędkarski. Współpracownik gazety “Wiadomości Wędkarskie”. Prezes klubu WKS Sandacz, członek OKP Passaria oraz członek Koła 62 Potok. Były Redaktor portalu wędkarskiego jerkbait.pl.  Prekursor metody “złów i wypuść” w Polsce. Jeden z założycieli organizacji Ratuj Szczupaka www.szczupak.org. Współwłaściciel firmy przewodnicywedkarscy.pl oraz współwłaściciel telewizji internetowej narybytv.tv.

CZYTAJ WIĘCEJ


Rafał Kostarski - Polska

Rafał Kostarski - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy wędkarskieWędkarstwem interesuję się od siódmego roku życia. Początki wędkarstwa zaczęły się wyjeżdżając z dziadkiem na wakacje i łowienie białej ryby na spławik. Aż w końcu trafiłem na Zalew Zegrzyński pełen okoni i szczupaków

CZYTAJ WIĘCEJ


Tomasz Krześniak - Polska

Wyprawy na ryby z przewodnikiem - www.przewodnicywedkarscy.pl - WisłaMam na imię Tomasz i mam 28 lat. Wędkarską przygodę rozpocząłem 20 lat temu. Zaczynałem od połowu ryb (karaś i karp) na stawach hodowlanych u kolegi mojego wuja. W wieku 10 lat po raz pierwszy trafiłem nad brzegi królowej naszych polskich rzek Wisłę. Pod okiem ojca stawiałem pierwsze kroki w wędkarstwie rzecznym. Po pewnym czasie, między innymi przez swoją ciekawość i upór stałem się lepszym wędkarzem od mojego taty. Łowiłem różnymi metodami, aż w końcu pochłonął mnie spinning.

CZYTAJ WIĘCEJ
Przed każdą z wypraw oferujemy bardzo dokładne informacje, jak się przygotować i co warto zabrać ze sobą na wyprawę. Na każdą z wypraw istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu wędkarskiego oraz przynęt. Dzięki naszej pomocy można także zakupić potrzebny sprzęt i przynęty przed wyprawą lub tylko przynęty w trakcie trwania wyprawy. Jeżeli masz pytania, napisz do nas - sebastian@guidedfishing.pl. Zapraszamy! Podzielimy się z Tobą naszą pasją!