KONTAKT

+48 786 874 825 (9.00-18.00)

+48 503 172 508 (9.00-18.00)

e-mail: sebastian@guidedfishing.pl


English Version  english version

Share and Enjoy:
  • Print
  • Digg
  • Sphinn
  • del.icio.us
  • Facebook
  • Mixx
  • Google Bookmarks
  • Blogplay

Zalew Soliński (Solina)

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć największego w Polsce sztucznego zbiornika wodnego - Zalewu Solińskiego. Jego pojemność przekracza 474 mln m3 wody, powierzchnia - 22 km2, linia brzegowa ponad 150 km. To wymarzone łowisko wielu gatunków ryb. My zapraszamy przede wszystkim na sandacze, z którego słynie Solina.

solina1 Zamknij oczy. Wieczór, ciepły sierpniowy wieczór. Wypływamy z przystani kierując się na głębokie, skaliste wzniesienia. To jedne z miejsc, w których nasz przewodnik regularnie łowi sandacze. Po drodze nie marnujemy czasu. Na końcach zestawów lądują sandaczowe woblery. Próbujemy trolingu. Dopływamy do pierwszej miejscówki. Woblery zastępujemy miękkimi przynętami na ciężkich główkach, a może wcześnie zrobiliśmy już zdjęcia pierwszym sandaczom? Główki stukają po kamieniach. Możesz znowu zamknąć oczy. Uderzenie ryby poczujesz na kiju. Sandacze z Soliny słyną z agresywnych brań… Po obłowieniu pierwszej miejscówki płynie na kolejną. Mamy ich w notatniku kilkadziesiąt.

Wybór konkretnego miejsca i gatunku ryby zależy od wielu czynników: pory roku, pory dnia, poziomu wody, ciśnienia… Nasi przewodnicy otoczą Cię właściwą opieką. Podpowiedzą co jaką przynętę użyć, pokażą ją prowadzić ją przy zalanych, skalistych półkach Soliny. Czasami odradzą wyjazd na ryby. To efekt wieloletniego doświadczenia.

Nie gwarantujemy złowienia metrowego sandacza,  niestety na to czasami nie ma recepty… Jednak gwarantujemy, że nasi przewodnicy regularnie łowią takie właśnie ryby - ryby Twoich marzeń. Zrobimy wszystko abyś Ty także poczuł na końcu wędki pulsujący ciężar ryby, abyś mógł zadać sobie pytanie - jak oderwać ją od dna. Doskonale wiesz o czym piszemy.

Nasi przewodnicy na tym łowisku

Robert Kieras - Polska

kierasJeden z najlepszych, jeśli nie najlepszy wędkarz Bieszczad, wieloletni członek kadry spinningowej okręgu Krosno. Trzykrotny Mistrz Okręgu, pięciokrotny zdobywca Grand Prix Okręgu, wielokrotny uczestnik zawodów Grand Prix Polski i Mistrzostw Polski, wicemistrz Polski 1997 roku. Stały współpracownik Wędkarza Polskiego. Należy do niego oficjalny rekord Polski świnki.

CZYTAJ WIĘCEJ
Przed każdą z wypraw oferujemy bardzo dokładne informacje, jak się przygotować i co warto zabrać ze sobą na wyprawę. Na każdą z wypraw istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu wędkarskiego oraz przynęt. Dzięki naszej pomocy można także zakupić potrzebny sprzęt i przynęty przed wyprawą lub tylko przynęty w trakcie trwania wyprawy. Jeżeli masz pytania, napisz do nas - sebastian@guidedfishing.pl. Zapraszamy! Podzielimy się z Tobą naszą pasją!