KONTAKT

+48 786 874 825 (9.00-18.00)

+48 503 172 508 (9.00-18.00)

e-mail: sebastian@guidedfishing.pl


English Version  english version

Share and Enjoy:
  • Print
  • Digg
  • Sphinn
  • del.icio.us
  • Facebook
  • Mixx
  • Google Bookmarks
  • Blogplay

Szkiery Raggaro - wyprawy z przewodnikiem wędkarskim

szkiery1Szkiery wokół Sztokholmu to około dwustu kilometrów linii brzegowej. Szkiery to dzieło lodowca. Lodowiec tak narozrabiał, że zostawił po sobie około 30stu tysięcy wysp, wysepek, nagich skał, zatok, przesmyków między wyspami, wiele górek podwodnych oraz rejony dużych głębin. Szkiery to rezultat ciągle wypiętrzającego się lądu. Na szkierach w okolicach Sztokholmu występuje bardzo zróżnicowana fauna i flora. Większe wyspy wewnętrzne pełne są gęstych iglastych i liściastych lasów. szkiery2 Są tam siedliska większych ssaków i ogromnej ilości ptactwa leśnego i wodnego. Mniejsze wysepki, gęsto zalegające zewnętrzną część archipelagu porośnięte są niską roślinnością i mają bardziej surowy północny charakter. Sztokholmskie szkiery to prawdziwy rezerwat przyrody, pełen bardzo czystej wody i nietkniętej natury. W sztokholmskich szkierach występuje wiele gatunków ryb, a co najważniejsze pływają tam wspaniałe szczupaki, okonie, sandacze, trocie oraz oczywiście łososie.  Na szkierach Sztokholmu GWARANTUJEMY łowienie z bardzo dużej i szybkiej łodzi z mocnym silnikiem, która pozwala na wędkowanie w każdych warunkach pogodowych! Łódź jest przystosowana do zabrania na pokład 4 łowiących osób i jest wyposażona w pełną elektronikę morską – sonar GPS i echosondę. Łódź posiada także pełne wyposażenie wędkarskie. Chcąc łowić z naszym przewodnikiem Tomkiem Krysiakiem nie trzeba przejmować się zupełnie niczym. Można pojechać bez sprzętu, ani odpowiedniego ubrania. Nasz przewodnik gwarantuje w cenie łowienia kombinezony wędkarskie oraz pełen sprzęt wędkarski.

szkiery3

Nasi przewodnicy na tym łowisku

Tomasz Krysiak - Szwecja

krysiakPytany, czym się zajmuję odpowiadam zwykle: „…ryby sobie łowię!…”. Bo właśnie taka jest prawda. Zacząłem jako mały chłopak. Ojciec ciągał mnie ze sobą po rzekach i rzeczkach Pomorza oraz jeziorach Szwajcarii Kaszubskiej (pochodzę z Gdyni, więc daleko nie miałem).

CZYTAJ WIĘCEJ
Przed każdą z wypraw oferujemy bardzo dokładne informacje, jak się przygotować i co warto zabrać ze sobą na wyprawę. Na każdą z wypraw istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu wędkarskiego oraz przynęt. Dzięki naszej pomocy można także zakupić potrzebny sprzęt i przynęty przed wyprawą lub tylko przynęty w trakcie trwania wyprawy. Jeżeli masz pytania, napisz do nas - sebastian@guidedfishing.pl. Zapraszamy! Podzielimy się z Tobą naszą pasją!