KONTAKT

+48 786 874 825 (9.00-18.00)

+48 503 172 508 (9.00-18.00)

e-mail: sebastian@guidedfishing.pl


English Version  english version

Share and Enjoy:
  • Print
  • Digg
  • Sphinn
  • del.icio.us
  • Facebook
  • Mixx
  • Google Bookmarks
  • Blogplay

Jezioro Mälaren - wyprawy z przewodnikiem wędkarskim

malaren1Jezioro Mälaren (wym. Melar) to trzecie pod względem wielkości jezioro w Szwecji. Powierzchnia całego jeziora to około 1140 km². Jezioro leży na południu i otacza całe miasto Sztokholm. Malaren dzieli to miasto na kilka części. Maksymalna głębokość jeziora to 60 metrów. Jezioro jest ogólnie głębokie, ale posiada wiele płytszych zatok u dużo płytkich blatów oraz trzcinowisk. Na jeziorze znajduje się mnóstwo wysp, które są dobrymi łowiskami drapieżników.  Na jeziorze możemy głównie liczyć na udane połowy szczupaków oraz okoni. Malaren jest na stałe połączone z Morzem Bałtyckim i kolejnym dużym jeziorem Hjalmaren. Jezioro ma bardzo urozmaiconą linię brzegową.malaren2 Dno posiada wiele górek podwodnych, głęboczków, wypłaceń i jest naprawdę bardzo ciekawe pod względem wędkarskim. Zapraszamy na to duże jezioro. Nasz przewodnik Tomasz Krysiak dysponuje tutaj dużą, szybką i bezpieczną łodzią. Łódź jest w pełni wyposażona w sprzęt wędkarski oraz elektronikę (echosonda, gps).

Nasi przewodnicy na tym łowisku

Tomasz Krysiak - Szwecja

krysiakPytany, czym się zajmuję odpowiadam zwykle: „…ryby sobie łowię!…”. Bo właśnie taka jest prawda. Zacząłem jako mały chłopak. Ojciec ciągał mnie ze sobą po rzekach i rzeczkach Pomorza oraz jeziorach Szwajcarii Kaszubskiej (pochodzę z Gdyni, więc daleko nie miałem).

CZYTAJ WIĘCEJ
Przed każdą z wypraw oferujemy bardzo dokładne informacje, jak się przygotować i co warto zabrać ze sobą na wyprawę. Na każdą z wypraw istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu wędkarskiego oraz przynęt. Dzięki naszej pomocy można także zakupić potrzebny sprzęt i przynęty przed wyprawą lub tylko przynęty w trakcie trwania wyprawy. Jeżeli masz pytania, napisz do nas - sebastian@guidedfishing.pl. Zapraszamy! Podzielimy się z Tobą naszą pasją!