KONTAKT

+48 786 874 825 (9.00-18.00)

+48 503 172 508 (9.00-18.00)

e-mail: sebastian@guidedfishing.pl


English Version  english version

Share and Enjoy:
 • Print
 • Digg
 • Sphinn
 • del.icio.us
 • Facebook
 • Mixx
 • Google Bookmarks
 • Blogplay

Robbie Gerrard - Oman

Przewodnik Robbie Gerrard - Oman - Salalah - wyprawy wędkarskie - www.przewodnicywedkarscy.plRobbie Gerrard pochodzi z Południowej Afryki. Zaraził się swoją pasją od ojca, który jest jednym z najbardziej doświadczonych wędkarzy w południowej Afryce. Robbie spędził 20 lat pływając po wodach południowej Afryki. Przez 2 lata pacował jako przewodnik wędkarski w Dubaju. Później przeniósł się do Omanu, gdzie jest profesjonalnym przewodnikiem. Robbie doskonale zna łowiska plażowe w okolicach Salalah, głównie plaże Ras Madrakah i Hasik. Jest świetnym wędkarzem i doskonałym kompanem wypraw wędkarskich. Przewodnik porozumiewa się po angielsku.

img_28501

Uwaga! Firma Przewodnicy Wędkarscy.pl jest WYŁĄCZNYM partnerem Robbiego Gerrarda na Polskę. Oferowane ceny jego usług są identyczne, jak bezpośrednio na miejscu.

Łowiska naszego przewodnika

OMAN - plaże Ras Madrakah i Hasik (Salalah)

Wyprawy do Omanu na plaże Ras Madrakah lub Hasik w pobliżu miasta Salalah (Morze Arabskie/Ocean Indyjski). Wyprawy na gatunki ryb zamieszkujące zarówno morze, jak i ocean - Giant Blue Fish, Brassy Trevally, Snapper, Bream, Chanos, Permit i inne gatunki oceaniczne - ZAPRASZAMY!

Jadąc na tę wyprawę wędkarską przeżyjesz prawdziwą przygodę. Jest to wyprawa wędkarska połączona z safari po bezludnych plażach. Zobaczysz pustynię, zobaczysz wspaniałe Morze Arabskie. Zobaczysz arabskie miasteczka. Będziesz miał okazję jechać samochodem terenowym po pustyni i po dzikich, bezludnych plażach. Noclegi pod namiotami na dzikiej plaży także należą do atrakcji tej wyprawy. Jednak oczywiście największą atrakcją wyprawy jest spinningowanie, czy muchowanie na kamienistym brzegu, czy na dużych szerokich dzikich plażach w poszukiwaniu bardzo silnych ryb oceanicznych.

Oman - Ras Madrakah - Morze Arabskie - wyprawy wędkarskie - www.przewodnicywedkarscy.pl

Terminy połowów: najlepszy okres na połowy to jesień i zima (od października do marca).
Liczba uczestników: od 3 do 6 osób.
Metoda łowienia: głównie spinning, casting i muchowanie z plaży i ze skalistego brzegu. Spinning, casting i muchowanie z łodzi.
Terminy zgłoszeń: zgłoszenia na co najmniej dwa miesiące przed planowanym wyjazdem.

Oferta (wliczone w cenę): wyprawa na 7 dni (3 dni łowienia z brzegu i 1 dzień łowienia z łodzi), łowienie pod opieką profesjonalnego przewodnika wędkarskiego, zakwaterowanie w hotelu (3 noce) oraz zakwaterowanie na obozowisku (4 noce), pełne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja), napoje bezalkoholowe, pełen transport na miejscu wygodnymi i dużymi samochodami terenowymi, licencje na łowisko, pełen ekwipunek obozowy (namiot, karimata, śpiwór, itd.), 1 wędka z kołowrotkiem (nie uwzględnione przynęty). Oferujemy pomoc przy rezerwacji i zakupie biletów lotniczych oraz oferujemy dogodne ubezpieczenia.

Nie wliczone w cenę: bilety lotnicze (oferujemy pomoc przy rezerwacji i zakupie biletów lotniczych)  i ubezpieczenie (oferujemy pomoc przy zakupie ubezpieczenia), dodatkowe łowienie z łodzi na Oceanie, dodatkowy sprzęt wędkarski oraz przynęty sztuczne.

Ceny wypraw: plaże Hasik (Salalah) - 1 500 EUR od osoby (7 dni).

Ceny wypraw: plaże Ras Madrakah (Salalah) - 1 700 EUR od osoby (7 dni).

Rezerwacje i zgłoszenia: e-mail: sebastian@guidedfishing.pl lub tel. +48 604 118 116.

Opis łowiska i gatunki ryb w nim występujące
Plaże w okolicach Salalah (Hasik) oraz plaże Ras Madrakah w Omanie.

Oman - Salalah - Morze Arabskie - wyprawy wędkarskie - www.przewodnicywedkarscy.pl

Oman jest państwem arabskim, leżącym w Azji na południowo-wschodniej części Półwyspu Arabskiego. Oman leży nad Morzem Arabskim, które jest połączone z Oceanem Indyjskim. Łowimy w okolicy miasta Salalah. Salalah to miasto leżące na południowym brzegu Omanu. Plaże, na których łowimy są w odległości kilku godzin jazdy od miasta w rejonie Hasik. To dzikie plaże pokryte żwirem i kamieniami. Piękne widoki i wspaniała czysta woda Morza Arabskiego. W Hasik jest wiele ciekawych miejsc do łowienia, a najciekawsze są kamienne skałki, z których łowi się największe drapieżniki. Na plażach Hasik możemy liczyć na spotkanie wielu gatunków oceanicznych, które zamieszkują także rejon Morza Arabskiego. Do największych atrakcji należą połowy Giant Blue Fish, Brassy Trevally, Snapper czy miejscowego gatunku Chanos (nazwa angielska Milkfish).

Oman - Hasik (Salalah) - Morze Arabskie - wyprawy wędkarskie - www.przewodnicywedkarscy.pl

Kolejnym miejscem, do którego możemy was zabrać są dzikie plaże Ras Madrakah, które znajdują się dzień drogi samochodem od Salalah. Tutaj panuje prawdziwe bezludzie, a plaże na których łowimy są wyjątkowo dziewicze. Mało ekip wędkarskich udaje się tu na połowy, a jest to jedno z najlepszych łowisk w tym rejonie Omanu. Ras Madrakah to szerokie piaszczyste plaże, poprzecinane wielkimi kamieniskami, rafami, skupiskami skałek, czy skalistych zatoczek. W takich miejscach łowi się największe okazy drapieżników zamieszkujących ten rejon Omanu. Główną atrakcją są takie gatunki jak: Giant Blue Fish, Brassy Trevally, Snapper, Bream, Milkfish, czy Permit.

Oman - plaża Ras Madrakah - Morze Arabskie - wyprawy wędkarskie - www.przewodnicywedkarscy.pl

Oman - Ras Madrakah - Morze Arabskie - wyprawy wędkarskie - www.przewodnicywedkarscy.pl

Dodatkową atrakcją wypraw wędkarskich do Omanu są oczywiście klimatyczne miasteczka arabskie, które zwiedzamy podczas podróży lub w chwilach, kiedy nocujemy w hotelach. Do atrakcji należą także codzienne spotkania z wielbłądami oraz spotkania z wielkimi ssakami oceanicznymi, do których należą wieloryby.

 Spotkanie z dzikim wielbłądem - Oman - Ras Madrakah - Morze Arabskie - wyprawy wędkarskie - www.przewodnicywedkarscy.pl

Wieloryby - Oman - Salalah - Morze Arabskie - wyprawy wędkarskie - www.przewodnicywedkarscy.pl

Dostępne gatunki ryb
Łowimy wszystkie gatunki drapieżników, które zamieszkują przybrzeżny pas Morza Arabskiego. Większość z tych gatunków to ryby oceaniczne, zamieszkujące także wody Oceanu Indyjskiego. Do najciekawszych gatunków, które możemy złowić na omańskich plażach są Giant Blue Fish, Brassy Trevally, Snapper, Bream, Chanos - Milkfish oraz Permit. Dodatkowo możemy liczyć na brania innych gatunków ryb, które także chętnie odwiedzają rejony Hasik, czy Ras Madrakah.

Drapieżnik - Oman - Ras Madrakah - Morze Arabskie - wyprawy wędkarskie - www.przewodnicywedkarscy.pl

Kobieta z okazem - Oman - Salalah - Morze Arabskie - wyprawy wędkarskie - www.przewodnicywedkarscy.pl

Oman - Hasik - Morze Arabskie - wyprawy wędkarskie - www.przewodnicywedkarscy.pl

Sprzęt pływający
Zarówno podczas wyprawy na plaże Hasik, czy Ras Madrakah, podczas 1 dnia łowienia do dyspozycji są łodzie. Łodzie są duże i wygodne, najczęściej wyposażone w silniki spalinowe o mocy 100 KM. Z łodzi łowimy na morskich rafach i wypłyceniach.

Łowienie z łodzi - Oman - Ras Madrakah - Morze Arabskie - wyprawy wędkarskie - www.przewodnicywedkarscy.pl

Transport na miejscu
Podczas całej wyprawy poruszamy się wygodnym samochodem terenowym z napędem na 4 koła. Samochód posiada duży i pakowny bagażnik oraz klimatyzację. Paliwo jest wliczone w cenę wyprawy.

Nasz transport - Oman - Salalah - Morze Arabskie - wyprawy wędkarskie - www.przewodnicywedkarscy.pl

Zakwaterowanie
Na wyprawie mamy zagwarantowane 3 noclegi w hotelach oraz 4 noclegi pod namiotami na plażowych obozowiskach. Na obozowisku mamy zagwarantowany pełen ekwipunek obozowy (namioty, karimaty, śpiwory, itd.).

Obozowisko Oman - Ras Madrakah - Morze Arabskie - wyprawy wędkarskie - www.przewodnicywedkarscy.pl

Obozowa kuchnia - Oman - Ras Madrakah - Morze Arabskie - wyprawy wędkarskie - www.przewodnicywedkarscy.pl

Wyżywienie i napoje
Podczas całej wyprawy mamy zagwaranowane pełne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja) oraz napoje bezalkoholowe.

Opieka podczas wyprawy
Od początku wyprawy jesteście pod opieką przewodnika wędkarskiego Robbiego Gerrarda. Przewodnik doskonale zna łowiska plażowe w okolicach Salalah, Hasik i Ras Madrakah. Uczestnicy wyprawy są pod opieką przewodnika od momentu wylądowania na lotnisku, aż do ostatniego dnia łowienia. Przewodnik służy swoją radą podczas połowów oraz wskaże najlepsze miejsca na największe drapieżniki. Przewodnik porozumiewa się po angielsku.

 Przewodnik Robbie Gerrard - Oman - Salalah - Morze Arabskie - wyprawy wędkarskie - www.przewodnicywedkarscy.pl

Informacje sprzętowe
Wszystkim uczestnikom zapewniamy przed wyjazdem obszerną informację sprzętowo - wędkarską oraz pomoc w ewentualnych zakupach sprzętowych. Informacje zostaną przekazane po zapisaniu się i wpłacie zaliczki za wyprawę. Oferujemy zniżkę na sprzęt wędkarski w wysokości 7% zakupiony w warszawskim sklepie „Goldfish”, ul. Łukowska 30 w Warszawie.

Informacje
Wszelkie informacje o wylotach, o docelowych lotniskach w Omanie oraz o miejscach zakwaterowania w Salalah zostaną przekazane po zapisaniu się na wyprawę.

Rezerwacje i zgłoszenia: e-mail: sebastian@guidedfishing.pl lub tel. +48 604 118 116.

ZAPRASZAMY na wyprawę! Podzielimy się z Tobą naszą pasją!

Share and Enjoy:
 • Print
 • Digg
 • Sphinn
 • del.icio.us
 • Facebook
 • Mixx
 • Google Bookmarks
 • Blogplay