KONTAKT

+48 786 874 825 (9.00-18.00)

+48 503 172 508 (9.00-18.00)

e-mail: sebastian@guidedfishing.pl


English Version  english version

Share and Enjoy:
  • Print
  • Digg
  • Sphinn
  • del.icio.us
  • Facebook
  • Mixx
  • Google Bookmarks
  • Blogplay

Kalendarz wybranych wypraw - Polska, Europa i Świat - SEZON 2020

KALENDARZ WYPRAW WĘDKARSKICH NA SEZON 2020.

Zapraszamy do zapoznania się z Kalendarzem WYBRANYCH wypraw wędkarskich na sezon wędkarski 2020. W Kalendarzu można łatwo zapoznać się z niektórymi planowanymi wyprawami grupowymi, a także z planowanymi zlotami/warsztatami na sezon 2020. W kalendarzu będziemy na bieżąco uruchamiali dostępność do informacji o wyprawach, które będą odbywały się w danym miesiącu, w najbliższym terminie. O niektórych wyprawach będziemy także informowali za pomocą banerów, które pojawiają się na naszej stronie główniej oraz za pomocą Newslettera, którego rozsyłamy do naszych Klientów.

Oczywiście przypominamy, że na indywidualne wyprawy na ryby, możecie umawiać się przez cały sezon 2019, w dowolnie wybranych przez Was terminach. Dotyczy to większości łowisk z naszej oferty. Wybór łowiska pozostawiamy Wam!

Z PEŁNĄ OFERTĄ NASZYCH ŁOWISK, MOŻECIE ZAPOZNAĆ SIĘ TUTAJ - OFERTA.

Jeżeli nie wiesz co wybrać z naszej oferty lub po prostu nie wiesz gdzie jechać na ryby, skontaktuj się z nami, a na pewno zaproponujemy Tobie najciekawsze łowiska z naszej oferty!

Rezerwacje i zapytania prosimy kierować na e-mail: sebastian@guidedfishing.pl lub telefonicznie +48 786 874 825.

Styczeń 2020

1.Wstęp i wyprawy indywidualne.
Zima w pełni. Mroźna pogoda jednak wcale nie wyklucza udanych wypraw. Zapraszamy na pstrągi potokowe (m.in. Bóbr, Biała Przemsza, Wda i inne rzeki) oaz na trocie. Dla najbardziej odważnych nauka połowu troci w Bałtyku – brodząc po plażach z Andrzejem Wiznerem. Trocie z Redy z Andrzejem Wiznerem oraz trocie z Drwęcy z Robertem Jernasiem. Poza tym, zapraszamy na szczupaki na Rugię oraz na połowy troci w Bałtyku. Dla najtwardszych mamy super ofertę na połowy łososi i troci na Jeziorze Vanern w Szwecji. Bardziej wymagających zapraszamy na połowy do Omanu lub na Kostarykę.

2.Wybrane wyprawy grupowe w Polsce

3.Zloty/Warsztaty
Brak

Luty 2020

1.Wstęp i Wyprawy indywidualne
Pogoda nadal nie rozpieszcza. Jeśli rzeki nie są zamarznięte, zapraszamy na pstrągi potokowe. Mamy kilku przewodników, którzy regularnie jeżdżą na rzeki pstrągowe. Dodatkowo cały czas czekają na Ciebie Andrzej Wizner, z którym możesz zapolować na trocie w Bałtyku lub nad Redą i Robert Jernaś, który zabierze Cię nad Drwęcę. Zapraszamy na pstrągi, trocie oraz na klenie z Pasłęki dolnej. Zapraszamy na sandacze i szczupaki w Anglii z Dave’m Pugh’iem. To bardzo dobry okres na tamtejsze drapieżniki. Można łowić już pstrągi na Sanie, Rabie, Dunajcu i na Małej Wiśle. Oczywiście zapraszamy na szczupaki na Rugię (w marcu zaczyna się tam okres ochronny). To zakończenie sezonu szczupakowego na Rugii. Luty jest jednym z najlepszych miesięcy na największe szczupaki na Rugii. Zapraszamy także na BIG GAME do Kostaryki. Od połowy lutego zapraszamy do polskiej bazy w Norwegii - Lofoty.

2.Wybrane wyprawy grupowe w Polsce

3.Zloty/Warsztaty
Brak

Marzec 2020

1.Wstęp i Wyprawy indywidualne
Nad wielkimi rzekami zaczyna budzić się życie. Na razie jednak trzeba uzbroić się w cierpliwość – zapraszamy na pstrągi potokowe i trocie, także w morzu. Mamy szansę na udane połowy kleni z dolnej Pasłęki. Sandacze i szczupaki w Anglii z Dave’m Pugh’iem. Dobry okres na tamtejsze drapieżniki. Zapraszamy na pstrągi nad Łupawę, a także nad San, Rabę i Dunajec. W tym miesiącu warto rozpocząć sezon karpiowy na Rio Ebro (do pierwszej polskiej bazy nad Ebro)! Zapraszamy na bassy czarne do Włoch oraz na wyprawy egzotyczne do Kostaryki i Omanu. Zapraszamy do polskiej bazy w Norwegii  - Lofoty. Zapraszamy także do naszej bazy na wielkie sumy na rzece Pad we Włoszech. To pierwszy z najlepszych miesięcy do połowu sumów na rzece Pad.

2.Wybrane wyprawy grupowe w Polsce
- Wybrzeże Bałtyku - połów troci i łososi z brzegu.

3.Zloty/Warsztaty
Brak

Kwiecień 2020

1.Wstęp i Wyprawy indywidualne
Kwiecień to wspaniały miesiąc na pstrągi potokowe, które są już w najlepszej kondycji na wszystkich łowiskach. Zapraszamy na wielkie szczupaki do Irlandii oraz do Szwecji na jeziora i szkiery z naszej oferty. Zapraszamy na szkiery do Finlandii. Zapraszamy także na pstrągi do Irlandii oraz na łososie. To jeden z najlepszych okresów na połowy na Sanie, Rabie, czy na Dunajcu. W tym miesiącu zaczyna się poważne łowienie na Wiśle, Bugu, Narwi i nad Odrą. W kwietniu zaczynamy prawdziwe łowienie na dużych rzekach nizinnych. Warto zapolować na piękne wielkorzeczne jazie i klenie. Na Rio Ebro zaczyna się najlepszy okres na sumy! Kwiecień to świetny okres na słoweńskie rzeki. Warto wówczas zapolować na największe okazy pstrągów potokowych, czy wielkich pstrągów marmurkowych. Zapraszamy do polskiej bazy w Norwegii  - Lofoty. Zapraszamy do Norwegii na morskie połowy wielkich drapieżników. Zapraszamy także do naszej bazy na wielkie sumy na rzece Pad we Włoszech. Od kwietnia zapraszamy na wyprawy na wielkie pstrągi potokowe i wielkie pstrągi tęczowe na nasze pstrągowe eldorado na Słowacji.

2.Wybrane wyprawy grupowe w Polsce
- Wybrzeże Bałtyku - połów troci i łososi z brzegu.

3.Zloty/Warsztaty
Brak

Maj 2020

1.Wstęp i Wyprawy indywidualne
Prawdziwe rozpoczęcie sezonu na dużych rzekach nizinnych. Na Wiśle zwodowane łodzie czekają na rejsy w poszukiwaniu boleni, kleni i jazi. To pierwszy miesiąc sezonu, w którym proponujemy wam wiślane wyprawy na łodziach z noclegami na dzikich wyspach. Wiele gatunków możesz też już łowić na Odrze. Na Narwi czekają piękne klenie i bolenie. Zaczyna się sezon szczupakowy na naszych krajowych łowiskach – Żarnowiec, Wielkie Jeziora Mazurskie, jeziora na pojezierzu Suwalsko-Augustowskim, jeziora Warmii. Zapraszamy na szczupaki do Irlandii i do Tomka Krysiaka do Szwecji. Zapraszamy do Angli na szczupaki i sandacze. Dobry okres na połowy bassów czarnych we Włoszech. Słoweńskie rzeki czekają na muchowych zapaleńców. Zapraszamy na wyprawy grupowe na szczupaki na Rugię oraz na szwedzkie Szkiery Św. Anny. Zapraszamy także do Szwecji na jeziora i szkiery z naszej oferty. Zapraszamy na szkiery do Finlandii. Sumy na Rio Ebro czekają! Zapaleni muszkarze nie mogą ominąć w tym miesiącu Sanu, Dunajca, czy Raby. Maj to jeden z najlepszych miesięcy na połowy szczupaków w Holandii. W końcówce maja rozpoczyna się sezon sandaczowy w Holandii. Zapraszamy w maju do Holandii na piękne szczupaki i sandacze. Zapraszamy do polskiej bazy w Norwegii  - Lofoty. Zapraszamy do Norwegii na morskie połowy wielkich drapieżników. Zapraszamy na wyprawy na wielkie pstrągi potokowe i wielkie pstrągi tęczowe na nasze pstrągowe eldorado na Słowacji.

2.Wybrane wyprawy grupowe
- Żarnowiec – połów szczupaków z łodzi.
- Wisła – połów rzecznych drapieżników z łodzi.
- Odra – połów rzecznych drapieżników z brzegu.

- Dunajec - połów pstrągów potokowych na muchę oraz nauka muchowania.

- Szkiery Św. Anny - połów szczupaków z łodzi.
- Rugia – połów szczupaków z łodzi.

3.Zloty/Warsztaty
ASP CAMP - nauka i połów boleni na Wiśle.
Miejsce: Wisła Mazowiecka
Termin: 29-31.05.2020
Patron: przewodnicywedkarscy.pl
Uczestnicy: Klienci firmy przewodnicywedkarscy.pl
Gość specjalny: niespodzianka
Media: Marek Kluczek z WW
Przewodnik: Mateusz Kalkowski i Dawid Kaszlikowski
Ilość osób: 4 osoby.
Atrakcje:
- Pokaz i wykład - pokaz jak łowić bolenie na spinning i wykład drapieżniki z Wisły.
- Pokaz sprzętu i przynęt Savage Gear i Okuma - Sebastian Rzytki.
- Konkurs na największego bolenia imprezy.
- Konkurs na najciekawsze zdjęcie imprezy.
- Upominek dla każdego uczestnika.

Czerwiec 2020

1.Wstęp i Wyprawy indywidualne
Bardzo dobry wędkarski miesiąc. Jeden z najlepszych! Możesz z nami łowić bolenie, jazie, klenie, szczupaki, okonie, bassy morskie, pstrągi potokowe, trocie, a także – od tego miesiąca – sandacze - w dzień i w nocy. Zapraszam nad Solinę i na Wisłę. Wiślane spływy z noclegami na wyspach. Sandacze w Anglii. Dla bardziej wybrednych mamy łososie i pstrągi w rzekach Irlandii. W czerwcu zapraszamy także nad San na lipienie i na pstrągi na Dunajec i Rabę. Od tego miesiąca zapraszamy także na prawdziwy Big Game do Irlandii na rekiny żarłacze błękitne. Zapraszamy na pstrągi i lipienie do Słowenii. Czerwiec to jeszcze dobry okres na szczupaki na Rugii oraz na sandacze w Szwecji. Na Szkierach Św. Anny także można połowić przepiękne szczupaki i sandacze. Zapraszamy także do Szwecji na jeziora i szkiery z naszej oferty. Zapraszamy na szkiery do Finlandii. Sumy na Rio Ebro czekają! Zapraszamy na rzeki na Słoweni! Czerwiec to jeden z najlepszych miesięcy na szczupaki z Żarnowca. W czerwcu zaczyna się najlepszy okres na dorady w Argentynie. Czerwiec to najlepszy miesiąc na sandacze w Holandii - Zapraszamy! Zapraszamy także na wyprawy do Islandii - na pstrągi, palie, trocie i łososie. Zapraszamy na połowy na Alaskę do Usa - to jedyna tego typu oferta w Polsce - Alaska. Zapraszamy do polskiej bazy w Norwegii  - Lofoty. Zapraszamy do Norwegii na morskie połowy wielkich drapieżników. Zapraszamy także do naszej bazy na wielkie sumy na rzece Pad we Włoszech. Słowackie wody pełne pięknych drapieżników czekają na Ciebie. Zapraszamy na wyprawy na wielkie pstrągi potokowe i wielkie pstrągi tęczowe na nasze pstrągowe eldorado na Słowacji.

2.Wybrane wyprawy grupowe
- Szkiery Św. Anny - połów szczupaków z łodzi.
- Rugia – połów szczupaków z łodzi.
- Żarnowiec – połów szczupaków z łodzi.
- Odra – połów rzecznych drapieżników z brzegu.
- Wisła – połów rzecznych drapieżników z łodzi.

- Dunajec - połów pstrągów potokowych na muchę oraz nauka muchowania.

3.Zloty/Warsztaty
ASP CAMP - nauka i połów boleni na Wiśle.
Miejsce: Wisła Mazowiecka
Termin: 19-21.06.2020
Patron: przewodnicywedkarscy.pl
Uczestnicy: Klienci firmy przewodnicywedkarscy.pl
Gość specjalny: niespodzianka
Media: Marek Kluczek z WW
Przewodnik: Mateusz Kalkowski i Dawid Kaszlikowski
Ilość osób: 4 osoby.
Atrakcje:
- Pokaz i wykład - pokaz jak łowić bolenie na spinning i wykład drapieżniki z Wisły.
- Pokaz sprzętu i przynęt Savage Gear i Okuma - Sebastian Rzytki.
- Konkurs na największego bolenia imprezy.
- Konkurs na najciekawsze zdjęcie imprezy.
- Upominek dla każdego uczestnika.

Lipiec 2020

1.Wstęp i Wyprawy indywidualne
Poza wszystkimi gatunkami, które możemy łowić w czerwcu, właśnie skończył się okres ochronny na sumy i brzany. Zaczyna się najlepszy okres na połów sumów i brzan na dużych rzekach nizinnych. Na Wiśle polecamy wyprawy za Królem rzeki - sumem. Zapraszamy na wyprawy nocne, gdzie polujemy na duże drapieżniki. W Solinie czekają na Was sandacze, a w Sanie, czy Dunajcu pstrągi potokowe i lipienie. Zapraszamy do Irlandii na bassy morskie i BIG GAME z rekinem żarłaczem błękitnym w roli głównej. Zapraszamy także na łososie i pstrągi do Irlandii. Zapraszamy na bassy czarne do Włoch i oczywiście na wielkie dorady do Argentyny. Nie zapominajcie  o szczupakach na Żarnowcu, bo lato to naprawdę dobry okres na tym jeziorze. Na Odrze dobrze biorą “białe” drapieżniki. Zapraszamy także na wyprawy do Islandii - na pstrągi, palie, trocie i łososie. Zapraszamy na połowy na Alaskę do Usa - to jedyna tego typu oferta w Polsce - Alaska. Zapraszamy do polskiej bazy w Norwegii  - Lofoty. Sumy na Rio Ebro czekają! Zapraszamy do Norwegii na morskie połowy wielkich drapieżników. Zapraszamy także do naszej bazy na wielkie sumy na rzece Pad we Włoszech. Słowackie wody pełne pięknych drapieżników czekają na Ciebie. Zapraszamy na wyprawy na wielkie pstrągi potokowe i wielkie pstrągi tęczowe na nasze pstrągowe eldorado na Słowacji.

2.Wybrane wyprawy grupowe
- Wisła – połów rzecznych drapieżników z łodzi.

- Dunajec - połów pstrągów potokowych na muchę oraz nauka muchowania.

- Żarnowiec – połów szczupaków z łodzi.

3.Zloty/Warsztaty
Brak

Sierpień 2020

1.Wstęp i Wyprawy indywidualne
Kolejny dobry miesiąc na rzekach. Wyprawy na wiślane sumy! Wybierz się z nami nad Wisłę, NarewOdrę lub inną rzekę. To także ostatni miesiąc na wyprawę pstrągową, więc warto spróbować swoich sił na Sanie, Łupawie, Dunajcu, czy Rabie! Jeden z najlepszych miesięcy na wiślane i narwiańskie sumy oraz brzany! Dorady w Argentynie właśnie biorą najlepiej. Zapraszamy do Norwegii z Tomkiem Krysiakiem. Zapraszamy także na wyprawę do Holandii, zapolować na sandacze. Zapraszamy także na wyprawy do Islandii - to najlepszy okres na łososie. Warto także wybrać się tam na pstrągi, palie i trocie. Zapraszamy na połowy na Alaskę do Usa - to jedyna tego typu oferta w Polsce - Alaska. Zapraszamy do polskiej bazy w Norwegii  - Lofoty. Sumy na Rio Ebro czekają! Zapraszamy do Norwegii na morskie połowy wielkich drapieżników. Zapraszamy także do naszej bazy na wielkie sumy na rzece Pad we Włoszech. Słowackie wody pełne pięknych drapieżników czekają na Ciebie. Zapraszamy na wyprawy na wielkie pstrągi potokowe i wielkie pstrągi tęczowe na nasze pstrągowe eldorado na Słowacji.

2.Wybrane wyprawy grupowe
- Wisła – połów rzecznych drapieżników z łodzi.
- Odra – połów rzecznych drapieżników z brzegu.

- Dunajec - połów pstrągów potokowych na muchę oraz nauka muchowania.

- Żarnowiec – połów szczupaków z łodzi.

3.Zloty/Warsztaty
Warsztaty duża rzeka.
Miejsce: ….
Termin: …
Patron: przewodnicywedkarscy.pl, …, …
Uczestnicy: forumowicze portali wędkarskich
Gość specjalny: …
Media: Marek Kluczek z WW
Przewodnik: Sebastian Kalkowski i Mateusz Kalkowski
Ilość osób: 35 osób.
Atrakcje:
- Pokaz … – jak łowić na przynęty … na rzece.
- Sebastian Kalkowski – Zapoznanie z ….
- Pokaz … - jak łowić w dużej rzece i jak rozpoznawać miejscówki.
- Konkurs na największą rybę imprezy.
- Konkurs na najciekawsze zdjęcie imprezy.
- Upominek dla każdego uczestnika.

Wrzesień 2020

1.Wstęp i Wyprawy indywidualne
Ostatni taki miesiąc sezonu – ciepłe noce pozwalają jeszcze myśleć o dwudniowym wędkowaniu i noclegu pod namiotem na wiślanych wyspach. Wyprawy na wiślane sumy - najlepszy moment na największe ryby! Dobrze biorą drapieżniki, jak i spinningowy białoryb – jazie, klenie i brzany. Jeden z lepszych miesięcy na połowy szczupaków w Irlandii. Zapraszamy na wielkie szczupaki do Rugii z Sebastianem Kalkowskim oraz na szczupaki do Szwecji z  Tomkiem Krysiakiem. Zapraszamy także na Szkiery Św. Anny. Zapraszamy także do Szwecji na jeziora i szkiery z naszej oferty. Zapraszamy na szkiery do Finlandii. Świetny miesiąc na bassy czarne we Włoszech. Zaczyna się jeden z najlepszych okresów na BIG GAME na Kostaryce! Sandacze i szczupaki z Dave’m Pugh w Anglii. Zapraszamy na wielkie pstrągi marmurkowe na Słowenię. Wrzesień to także jeden z najlepszych okresów na dorady w Argentynie. Świetny okres sumowy na Rio Ebro! Zapraszamy nad Solinę. Wrzesień to jeden z najlepszych miesięcy na sandacze i szczupaki w Holandii - Zapraszamy! Zapraszamy także na wyprawy do Islandii - na pstrągi, palie, trocie i łososie. Zapraszamy na połowy na Alaskę do Usa - to jedyna tego typu oferta w Polsce - Alaska. Zapraszamy do polskiej bazy w Norwegii  - Lofoty. Zapraszamy do Norwegii na morskie połowy wielkich drapieżników - to ostatni dzwonek na wyprawy do Norwegii. Zapraszamy także do naszej bazy na wielkie sumy na rzece Pad we Włoszech. Słowackie wody pełne pięknych drapieżników czekają na Ciebie. Zapraszamy na wyprawy na wielkie pstrągi potokowe i wielkie pstrągi tęczowe na nasze pstrągowe eldorado na Słowacji.

2.Wybrane wyprawy grupowe
- Wisła – połów rzecznych drapieżników z łodzi.

- Dunajec - połów lipieni na muchę oraz nauka muchowania.
- Odra – połów rzecznych drapieżników z brzegu.
- Szkiery Św. Anny - połów szczupaków z łodzi.
- Rugia – połów szczupaków z łodzi.
- Żarnowiec – połów szczupaków z łodzi.

3.Zloty/Warsztaty
Brak

Październik 2020

1.Wstęp i Wyprawy indywidualne
W Dunajcu i Popradzie czeka na Ciebie głowacica. Możesz ją spróbować złowić z Januszem Widłem. Zapraszamy na duże lipienie nad San. Zapraszamy nad Wisłę, gdzie możesz nauczyć się łowić m.in. bolenie i sandacze z dna. Sandacze możesz także łowić na Jeziorze Hjalmaren z Tomkiem KrysiakiemZapraszamy także do Szwecji na jeziora i szkiery z naszej oferty. Zapraszamy na szkiery do Finlandii. Świetny miesiąc na szczupaki na Warmii i na Żuławach! Nad Narwią biorą teraz największe drapieżniki. Dobry okres na trocie z plaży. Zaczyna się dobry okres na szczupaki z Drużna. Zapraszamy do Angli na szczupaki i sandacze. Październik to świetny okres na drapieżniki w Omanie oraz na BIG GAME na Kostaryce. To najlepszy okres na marliny i żaglice. Październik to chyba najlepszy okres na sumy z Rio Ebro. W październiku zaczyna się dobry okres na połowy troci z plaży. Świetny okres na połowy bassów czarnych we Włoszech. Zapraszamy także na szczupaki na Rugię. Sandacze z Soliny czekają. Zapraszamy na Żarnowiec! Październik to świetny miesiąc na sandacze i szczupaki w Holandii - Zapraszamy! Świetny okres sumowy na Rio Ebro! Zapraszamy na połowy na Alaskę do Usa - to jedyna tego typu oferta w Polsce - Alaska. Zapraszamy do polskiej bazy w Norwegii  - Lofoty. Zapraszamy także do naszej bazy na wielkie sumy na rzece Pad we Włoszech. Słowackie wody pełne pięknych drapieżników czekają na Ciebie.

2.Wybrane wyprawy grupowe
- Wisła – połów rzecznych drapieżników z łodzi.
- Żarnowiec – połów szczupaków z łodzi.
- Jezioro Drużno – połów szczupaków z łodzi.

- Szkiery Św. Anny - połów szczupaków z łodzi.
- Rugia – połów szczupaków z łodzi.

3.Zloty/Warsztaty
Brak

Listopad 2020

1.Wstęp i Wyprawy indywidualne
W listopadzie zapraszamy głównie na typowe drapieżniki – szczupaki i sandacze. Zapraszamy na nasze najlepsze łowiska szczupakowe i sandaczowe w Polsce – Drużno, Żarnowiec, Solina, czy Wisła. To dobry okres na irlandzkie szczupaki. Nad Sanem można złowić teraz swojego życiowego lipienia. To idealny okres na połowy na Morzu Arabskim w Omanie. Zapraszamy na marliny i żaglice  na Kostarykę. Na Rugii to jeden z najlepszych okresów na duże szczupaki. Sandacze z Jeziora Hjalmaren czekają na Was. Zapraszamy także na szkiery w Archipelagu Sztokholm. Świetny okres sumowy na Rio Ebro! Zapraszamy na sandacze i szczupaki do Holandii! Zapraszamy także do Szwecji na jeziora i szkiery z naszej oferty. Zapraszamy na szkiery do Finlandii. Zapraszamy także do naszej bazy na wielkie sumy na rzece Pad we Włoszech.

2.Wybrane wyprawy grupowe
- Żarnowiec – połów szczupaków z łodzi.
- Jezioro Drużno – połów szczupaków z łodzi.
- Rugia – połów szczupaków z łodzi.

3.Zloty/Warsztaty
brak

Grudzień 2020

1.Wstęp i Wyprawy indywidualne
Jeśli pogoda pozwoli, nadal możesz z nami łowić szczupaki i sandacze. W grudniu zapraszamy na Drużno. Takie wyprawy wymagają dużej pasji, ale potrafią obdarzyć rybą życia! To jeden z lepszych okresów na podhalańską głowacicę, którą można spróbować złowić z Januszem Widłem. Jeżeli pogoda pozwoli to zapraszamy na Rugię!

2.Wybrane wyprawy grupowe
- Wybrzeże Bałtyku - połów troci i łososi z brzegu.
- Jezioro Drużno – połów szczupaków z łodzi.
- Rugia – połów szczupaków z łodzi.

3.Zloty/Warsztaty
Brak

Zapraszamy na wyprawy wędkarskie indywidualne, grupowe i wyprawy z naszymi przewodnikami. Specjalizujemy się w wyprawach indywidualnych oraz wyprawach dla małych, średnich i dużych grup. Poza wymienionymi powyżej wyprawami zorganizowanymi, możecie umawiać się na wyprawy indywidualne na każde z naszych łowisk, w dowolnie wybranych przez Was terminach. Część naszych wypraw jest realizowana z udziałem profesjonalnych przewodników wędkarskich.

Z PEŁNĄ OFERTĄ NASZYCH ŁOWISK, MOŻECIE ZAPOZNAĆ SIĘ TUTAJ - OFERTA.

Rezerwacje i zapytania prosimy kierować na e-mail: sebastian@guidedfishing.pl lub telefonicznie +48 786 874 825.

PODZIELIMY SIĘ Z TOBĄ NASZĄ PASJĄ! ZAPRASZAMY!

Nasi przewodnicy na tym łowiskuPrzed każdą z wypraw oferujemy bardzo dokładne informacje, jak się przygotować i co warto zabrać ze sobą na wyprawę. Na każdą z wypraw istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu wędkarskiego oraz przynęt. Dzięki naszej pomocy można także zakupić potrzebny sprzęt i przynęty przed wyprawą lub tylko przynęty w trakcie trwania wyprawy. Jeżeli masz pytania, napisz do nas - sebastian@guidedfishing.pl. Zapraszamy! Podzielimy się z Tobą naszą pasją!