KONTAKT

+48 786 874 825 (9.00-18.00)

+48 503 172 508 (9.00-18.00)

e-mail: sebastian@guidedfishing.pl


English Version  english version

Share and Enjoy:
  • Print
  • Digg
  • Sphinn
  • del.icio.us
  • Facebook
  • Mixx
  • Google Bookmarks
  • Blogplay

Rafał Kostarski - Polska

Rafał Kostarski - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy wędkarskieWędkarstwem interesuję się od siódmego roku życia. Początki wędkarstwa zaczęły się wyjeżdżając z dziadkiem na wakacje i łowienie białej ryby na spławik. Aż w końcu trafiłem na Zalew Zegrzyński pełen okoni i szczupaków

. Ale tak naprawdę wszystko zaczęło się od momentu złowienia pierwszego sandacza i tak zacząłem interesować się tą rybą, łowiąc ją w Wiśle i wielu zbiornikach zaporowych Polski. Ale najbardziej jestem wierny Zalewowi Zegrzyńskiemu i Wiśle, na których wodach miałem spotkania z okazałymi sandaczami i dużymi sumami. Zapraszam na wspólne wyprawy nad Wisłę i nad Zalew Zegrzyński.

Rafał Kostarski - Boleń - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy wędkarskie
Rafał Kostarski - Sandacz - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy wędkarskie
Uwaga! Firma Przewodnicy Wędkarscy.pl jest WYŁĄCZNYM przedstawicielem Rafała Kostarskiego w Polsce.

Łowiska naszego przewodnika

Wisła (duża rzeka nizinna - odcinek mazowsze)

Wisła - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy wędkarskie

Królowa polskich rzek. Dzika, wielka i… rybna. Zapraszamy na jednodniowe lub kilkudniowe wyprawy wędkarskie z profesjonalnym przewodnikiem. Naszą główną atrakcją są niezapomniane spływy łodziami lub pontonami (oczywiście także z noclegiem pod namiotami). Wówczas wędkujemy podczas całego dnia, jak i późną nocą. Na jakie ryby możemy liczyć podczas naszych wypraw? Teoretycznie na wszystkie, które zamieszkują tę rzekę. Nasi przewodnicy otoczą Cię właściwą opieką.

Wisła - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy wędkarskie

Znamy miejsca, w których sandacze odpoczywają na zboczu opaski, bolenie żerują na skraju przykosy, a sumy wypływają z głębin na nocne żerowanie. Zabierzemy cię na ciekawe przelewy, dzikie rafy, czy inne miejsca, gdzie lubią przebywać drapieżniki.  Ponadto wiemy kiedy warto wybrać się nad rzekę w poszukiwaniu danej ryby. Obserwujemy poziom wody, ciśnienie, temperaturę oraz pogodę. Wiemy dlaczego wiosną warto zapolować na ,,białego” drapieżnika, gdzie w ciepły wiosenny lub jesienny dzień warto wyruszyć na bolenie, a przed wysoką wodą szukać miejsc żerowania drapieżników. Wiemy kiedy lepiej zostać w domu, ponieważ wędkarskim wyprawom nie sprzyja stan wody na rzece, czy chociażby aura pogodowa.

Wisła - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy wędkarskie

Nie znamy odpowiedzi tylko na jedno pytanie - na jaką rybę chciałbyś zapolować? Wybierz ją, a my podpowiemy kiedy i gdzie możemy spróbować ją złowić. Nie wiesz jaką rybę chciałbyś złowić? To powiedz nam, kiedy chciałbyś wybrać się na ryby? Rano? Zaczniemy może od boleni. Spróbujemy dołączyć nasze przynęty do ich śniadaniowego menu. Cały dzień? Poszukamy kleni lub jazi w nurtowych miejscach, a może zapolujemy na brzanę, królową naszej rzeki? Zawsze możemy poszukać szczupaków w wielu miejscach na rzece.

Wisła - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy wędkarskie

Pod wieczór spróbujemy znaleźć sandacze na ich nocnych żerowiskach. Później może sumy? A może chcesz zostać na rybach na noc? Nic nie dostarcza większej ilości adrenaliny niż mocne kopnięcie sandacza lub branie suma, kiedy wokół jest cicho i ciemno. Cicho? Hmmm… A te odgłosy żerujących ryb? Rozbijemy namiot lub śpimy przy ognisku pod gołym niebem. Zapolujemy o brzasku? Nie ma problemu. Później popłyniemy dalej lub spłyniemy łodzią do bazy. Nie gwarantujemy złowienia ryb, niestety na to czasem nie ma recepty… Jednak gwarantujemy, że nasi przewodnicy regularnie łowią ryby Twoich marzeń, znają rzekę i zrobią wszystko abyś Ty także poczuł na końcu wędki pulsujący ciężar ryby uciekającej w nurcie rzeki. Doskonale wiesz o czym piszemy. Chętnie pomożemy ci zrozumieć rzekę, a także nauczymy czytania jej tajemnic.

Wyprawy wędkarskie na Wisłę - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wisła

Paleta możliwości jest duża, a wybór konkretnej oferty zależy tylko od Twoich pragnień. Powiedz nam czego oczekujesz, my powiemy Ci kiedy możemy spełnić Twoje wędkarskie marzenia.

ZAPRASZAMY na następujące odcinki Wisły: Wisła odcinek mazowiecki.

Przewodnik Mateusz Kalkowski - Wisła - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy wędkarskie

Przewodnik Sebastian Kalkowski - Wisła - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy wędkarskie

Dodatkowa OFERTA SPECJALNA: Wyprawy z profesjonalnym przewodnikiem ukierunkowane wyłącznie na połów wiślanych sumów. Ekskluzywne wyprawy indywidualne 1-6 osobowe. Wyprawy 1, 2 i 3 dniowe (z noclegami na dzikich wyspach). Zapraszamy w sezonie od 01.06 do 15.10! Zapisz się już teraz i zarezerwuj najlepszy termin: tel. +48604118116 lub e-mail sebastian@guidedfishing.pl

Przewodnik z sumem - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy na ryby

Główny cel letnich wypraw na Wisłę - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy wędkarskie

Sum złowiony w nocy - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy na ryby

(Kliknij w zdjęcia, aby obejrzeć filmy z wiślanych połowów)

ryszard-bolen-78-02

przewodnicy-wedkarscy-klen

sum-acz


Zalew Zegrzyński (Zegrze)

Zalew Zegrzyński - duży sandacz - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy wędkarskieZalew Zegrzyński to zbiornik, który powstał po przegrodzeniu koryta Narwi zaporą w Dębem w 1963 roku. Powierzchnia zbiornika wynosi 3030 ha. Jezioro Zegrzynskie jest pięknie położone w otoczeniu lasów sosnowych. Średnia głębokość zbiornika wynosi od 2 m do 10 metrów co daje nam wspaniałe warunki do wędkowania. Dużo ciekawych miejsc powstało przez wieloletnie pozyskiwanie żwiru, gdzie powstały głębokie doły. Takie miejsca dają wspaniałą ostoję dla wielkich sumów, a na twardych stokach kręcą się spore sandacze. Krawędzie koryta i pobliskie nierówności dna obfitują w okonie i szczupaki. Szczupaki często trafiają się w głównym korycie i są bardziej okazałych rozmiarów. Zalew Zegrzyński daje nam wspaniałe możliwości do całodziennego i nocnego wędkowania. Daje nam szansę na wspaniałego drapieżnika i niezapomnianą przygodę.

Wyprawy na ryby - www.przewodnicywedkarscy.pl - Zalew Zegrzyński - Szczupak

Wyprawy na ryby - www.przewodnicywedkarscy.pl - Zalew Zegrzyński - Sandacz

Zalew Zegrzyński - sandacz - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy wędkarskie

Wyprawy na ryby - www.przewodnicywedkarscy.pl - Zalew Zegrzyński - Sandacz