KONTAKT

+48 786 874 825 (9.00-18.00)

+48 503 172 508 (9.00-18.00)

e-mail: sebastian@guidedfishing.pl


English Version  english version

Share and Enjoy:
  • Print
  • Digg
  • Sphinn
  • del.icio.us
  • Facebook
  • Mixx
  • Google Bookmarks
  • Blogplay

Zalew Zegrzyński (Zegrze)

Zalew Zegrzyński - duży sandacz - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy wędkarskieZalew Zegrzyński to zbiornik, który powstał po przegrodzeniu koryta Narwi zaporą w Dębem w 1963 roku. Powierzchnia zbiornika wynosi 3030 ha. Jezioro Zegrzynskie jest pięknie położone w otoczeniu lasów sosnowych. Średnia głębokość zbiornika wynosi od 2 m do 10 metrów co daje nam wspaniałe warunki do wędkowania. Dużo ciekawych miejsc powstało przez wieloletnie pozyskiwanie żwiru, gdzie powstały głębokie doły. Takie miejsca dają wspaniałą ostoję dla wielkich sumów, a na twardych stokach kręcą się spore sandacze. Krawędzie koryta i pobliskie nierówności dna obfitują w okonie i szczupaki. Szczupaki często trafiają się w głównym korycie i są bardziej okazałych rozmiarów. Zalew Zegrzyński daje nam wspaniałe możliwości do całodziennego i nocnego wędkowania. Daje nam szansę na wspaniałego drapieżnika i niezapomnianą przygodę.

Wyprawy na ryby - www.przewodnicywedkarscy.pl - Zalew Zegrzyński - Szczupak

Wyprawy na ryby - www.przewodnicywedkarscy.pl - Zalew Zegrzyński - Sandacz

Zalew Zegrzyński - sandacz - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy wędkarskie

Wyprawy na ryby - www.przewodnicywedkarscy.pl - Zalew Zegrzyński - Sandacz

Nasi przewodnicy na tym łowisku

Rafał Kostarski - Polska

Rafał Kostarski - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy wędkarskieWędkarstwem interesuję się od siódmego roku życia. Początki wędkarstwa zaczęły się wyjeżdżając z dziadkiem na wakacje i łowienie białej ryby na spławik. Aż w końcu trafiłem na Zalew Zegrzyński pełen okoni i szczupaków

CZYTAJ WIĘCEJ


Robert Jernaś - Polska

jernasWędkarstwem interesuję się od 10 roku życia. Początki wędkarstwa to oczywiście pierwsze połowy białej ryby. Następnie przyszedł czas na drapieżniki. Moją pasją stało się łowienie sandaczy i szczupaków. Ale tak naprawdę, od momentu złowienia pierwszej troci, przekonałem się, co to prawdziwa pasja wędkarska. Pierwszą moją troć złowiłem na Drwęcy, miała 82 cm i ważyła 4 kg. Łowiłem na różnych rzekach pomorskich z różnym skutkiem, lecz Drwęca jest dla mnie przodującą rzeką w połowach prawdziwych okazów troci i łososia. Rzeka ta obdarowała mnie już nie jednym dorodnym okazem. Właśnie dlatego większość czasu spędzam nad jej brzegami. Przez te wszystkie lata, zaraziłem wielu moich kolegów pasją łowienia tych szlachetnych ryb.

CZYTAJ WIĘCEJ
Przed każdą z wypraw oferujemy bardzo dokładne informacje, jak się przygotować i co warto zabrać ze sobą na wyprawę. Na każdą z wypraw istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu wędkarskiego oraz przynęt. Dzięki naszej pomocy można także zakupić potrzebny sprzęt i przynęty przed wyprawą lub tylko przynęty w trakcie trwania wyprawy. Jeżeli masz pytania, napisz do nas - sebastian@guidedfishing.pl. Zapraszamy! Podzielimy się z Tobą naszą pasją!