KONTAKT

+48 786 874 825 (9.00-18.00)

+48 503 172 508 (9.00-18.00)

e-mail: sebastian@guidedfishing.pl


English Version  english version

Share and Enjoy:
  • Print
  • Digg
  • Sphinn
  • del.icio.us
  • Facebook
  • Mixx
  • Google Bookmarks
  • Blogplay

Patryk Skorupa - Polska

Odra - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy na ryby z przewodnikiemWędkarstwem zaraził się będąc jeszcze dzieckiem. W drodze ewolucji wędkarskiej wybrał “jedyną słuszną metodę” - spinning. Od kilku lat staruje w zawodach rangi okręgowej. W sezonie 2006 zajął 3-cie miejsce w klasyfikacji GP o tytuł Wędkarza Roku, w sezonie 2007 był o oczko wyżej. W 2005 roku wraz z grupą przyjaciół założył Wędkarski Klub Sportowy - Police, którego zostałem prezesem.

Najczęściej łowi nad Odrą, ale można go spotkać także na spokojnej wodzie. Zimą szuka troci i łososi, a wczesną wiosną pstrągów potokowych. Patryk Skorupa jest profesjonalnym wędkarzem, specjalizującym się w połowach drapieżników na spinning na rzece Odrze. Zapraszamy na wyprawy z naszym przewodnikiem!

Odra - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy na ryby z przewodnikiem

Odra - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy na ryby z przewodnikiem

Odra - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy na ryby z przewodnikiem

Odra - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy na ryby z przewodnikiem

FILM PATRYK SKORUPA I RZEKA ODRA

Uwaga! Firma Przewodnicy Wędkarscy.pl jest WYŁĄCZNYM przedstawicielem Patryka Skorupy w Polsce.

Łowiska naszego przewodnika

Odra dolna (duża rzeka nizinna)

Odra jedna z największych rzek w Polsce. Jedno z najrybniejszych łowisk w naszym kraju. Liczne główki, opaski, rafy, jazy. Doskonałe łowiska boleni, kleni, jazi, sandaczy, sumów i szczupaków. To najkrótszy opis naszej zachodniopomorskiej propozycji dla Ciebie. W wyprawach nad graniczą Odrę specjalizujemy się w białym drapieżniku (w szczególności interesują nas bolenie, klenie i jazie) oraz w wyprawach na sandacze i szczupaki.

Boleń - Odra - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy wędkarskie

Patryk z dużym boleniem - Odra - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy wędkarskie

Organizujemy jedno lub kilkudniowe spływy po Odrze łodzią lub pontonem. Może z noclegiem? Na zazwyczaj odwiedzanym przez nas odcinku Odry doskonałe warunki bytowe znalazło wiele gatunków ryb. Powiedz jaką rybę chciałbyś złowić? Rzeka poprzedzielana jest licznymi ostrogami i opaskami, na których można łowić bolenie, klenie, jazie, a na głębszych napływach i w dołach zapływowych głębokich, nurtowych główek czają się sandacze, sumy i szczupaki.

Duży jaź - Odra - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy wędkarskie

To za dnia. W nocy? Oczywiście klenie, jazie, sandacze i sumy. Uregulowana, czasami dzika, zawsze rybna Odra bogata jest w miejscówki na każdą rybę. Jesienią nasz przewodnik może zabrać Cię na połów sandaczy, szczupaków i okoni. Na sandacze polujemy na jednym z lepszych łowisk tego gatunku w zachodniopomorskim, a może i w Polsce. To głęboka woda z urozmaiconym dnem z licznymi górkami, spadami.

Sandacz - Odra - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy wędkarskie

Nie gwarantujemy złowienia ryb, niestety na to czasami nie ma recepty… Jednak gwarantujemy, że nasz przewodnik regularnie łowi ryby Twoich marzeń, zna rzekę i zrobi wszystko abyś Ty także poczuł na końcu wędki pulsujący ciężar ryby uciekającej w nurcie rzeki. Doskonale wiesz o czym piszemy. Chętnie pomożemy ci zrozumieć rzekę,  a także nauczymy czytania jej tajemnic. Nasz przewodnik może jednak zabrać Cię nie tylko nad rzekę. Paleta możliwości jest duża, a wybór konkretnej oferty zależy tylko od Twoich pragnień. Powiedz nam czego oczekujesz, my powiemy Ci kiedy możemy spełnić Twoje wędkarskie marzenia.

Duży szczupak - Odra - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy wędkarskie

Kleń - Odra - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy wędkarskie

FILM PATRYK SKORUPA I RZEKA ODRA


Wyprawy grupowe - Odra - sezon 2020

Wyprawy grupowe - Odra - sezon 2020 - ZAPRASZAMY!

Terminy wypraw w sezonie 2020: 23-24.05 (2 dni) + 13-14.06 (2 dni) + 11-12.07 (2 dni) + 15-16.08 (2 dni) + 12-13.09 (2 dni).
Liczba uczestników: 2-4 osoby. Minimum 2 osoby.
Przewodnicy: Patryk Skorupa
Terminy zgłoszeń: ostateczne zgłoszenia na 7 dni przed planowaną wyprawą
Cena: 716 zł od osoby. Minimum 2 osoby.
W przypadku zapisu na 4 miesiące przed planowaną wyprawą – promocja 50 zł taniej!
Rezerwacje: e-mail: sebastian@guidedfishing.pl lub tel. +48 786 874 825.

Gdzie płyniemy i co będziemy łowili?
Przez 2 dni, pod okiem przewodnika, będziemy łowili na rzece Odrze na północy kraju. To bardzo atrakcyjne łowisko z dużą populacją drapieżników (sandacz, szczupak, boleń, sum, jaź, kleń). Pierwszego dnia spotykamy się wcześnie rano na kwaterze. Kwaterujemy się, rozpakowujemy bagaże i wspólnie jedziemy na łowisko. W 2gim dniu łowienia, na sam koniec dnia, wymeldowujemy się z kwater i wracamy do domów.
Będziemy poruszali się po wielu urozmaiconych miejscach – jednak głównie będą to ostrogi i opaski.
Głównym celem połowów będą bolenie i sandacze. Ale zapolujemy także na klenie, jazie, czy szczupaki.
W trakcie wyprawy omówimy miejscówki wędkarskie, pokażemy i doradzimy jak i na co łowić w danych miejscach, na co można liczyć w danych miejscach.

Gdzie mieszkamy?
Mieszkamy na kwaterach prywatnych, kilka kilometrów od rzeki. Pokoje 2 i 4 osobowe. Wszystkie pokoje mają dostęp do łazienki oraz ubikacji.

Wyżywienie
Wyżywienie i napoje we własnym zakresie. W ciągu dnia i wieczorem planujemy ogniska lub grill.

Opieka podczas wyprawy
Przewodnikiem podczas wyprawy będzie Patryk Skorupa. To wędkarz bardzo dobrze znający odrzańskie rewiry i występujące w tej rzece ryby. W każdej chwili służy obszerną wiedzą i fachowym doradztwem.

Dojazd na łowisko
Dojazd do miejsca zakwaterowania i nad rzekę we własnym zakresie. Spotykamy się na kwaterze. Szczegóły spotkania po zapisaniu się na listę chętnych na wyprawę i po wpłaceniu zaliczki.

Informacje sprzętowe
Wszystkim uczestnikom zapewniamy przed wyjazdem obszerną informację sprzętowo - wędkarską oraz pomoc w ewentualnych zakupach sprzętowych. Informacje zostaną przekazane po wpłacie zaliczki za wyprawę.
Oferujemy zniżkę na sprzęt wędkarski w wysokości 7% na sprzęt zakupiony w sklepie „Goldfish”, ul. Łukowska 30 oraz w sklepie “Dom Wędkarza”, ul. Okrężna 38 w Warszawie..

Co należy zabrać na wyprawę?
Wyżywienie oraz napoje na dwa dni. Kiełbasę na ognisko.
Odpowiednie ubranie – ciepłe i nieprzemakalne.
Warto zabrać wodery lub spodniobuty, aby mieć możliwość dojścia w mniej dostępne miejsca.

Zgłoszenia.
Zgłoszenia przyjmujemy drogą mailową bądź telefoniczną - e-mail: sebastian@guidedfishing.pl lub tel. +48 786 874 825.

ZAPRASZAMY na wyprawę! Podzielimy się z Tobą naszą pasją!

Takie ryby możesz łowić z naszym przewodnikiem.

Boleń z Odry

Kleń z Odry

Odra - sandacz - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy na ryby