KONTAKT

+48 786 874 825 (9.00-18.00)

+48 503 172 508 (9.00-18.00)

e-mail: sebastian@guidedfishing.pl


English Version  english version

Share and Enjoy:
  • Print
  • Digg
  • Sphinn
  • del.icio.us
  • Facebook
  • Mixx
  • Google Bookmarks
  • Blogplay

Robert Kieras - Polska

kierasJeden z najlepszych, jeśli nie najlepszy wędkarz Bieszczad, wieloletni członek kadry spinningowej okręgu Krosno. Trzykrotny Mistrz Okręgu, pięciokrotny zdobywca Grand Prix Okręgu, wielokrotny uczestnik zawodów Grand Prix Polski i Mistrzostw Polski, wicemistrz Polski 1997 roku. Stały współpracownik Wędkarza Polskiego. Należy do niego oficjalny rekord Polski świnki. Znawca wód podkarpackich: Soliny, Beska, Sanu, Wisłoka, Ropy.

Uwaga! Firma Przewodnicy Wędkarscy.pl jest WYŁĄCZNYM przedstawicielem Roberta Kierasa w Polsce.

Łowiska naszego przewodnika

San (rzeka pstrągowa)

san1Jedno z najlepszych łowisk ryb łososiowatych w Polsce. To poprawne, choć nie oddające całej prawdy o tej górskiej wodzie. San bowiem, to jedno z najlepszych łowisk ryb łososiowatych w Europie.

Zapraszamy Cię na pstrągi. San słynie z pięknych ryb tego gatunku. 40 centymetrów? Brakiem odpowiedzialności z naszej strony byłoby twierdzenie, że zawsze złowisz z nami takie ryby. Mamy jednak pewność, że szansę na nie masz ogromne. Czytaj regularnie naszego bloga , a dowiesz się jakie ryby łowią nasi przewodnicy. Spinning i pstrągi jednak nie wyczerpują potencjału Sanu.  Chcielibyśmy przekonać Cię do muchówki. San szczególnie słynie z ogromnych lipieni łowionych na sztuczną muchę. Boisz się, że sobie nie poradzisz? Śmiało, pomożemy. Nie masz sprzętu? Nie ma problemu. Wypożyczymy, nauczymy podstaw, a nad wodą pokażemy najlepsze miejsca.

Nie gwarantujemy, że jednodniowy wypad na pstrągi czy lipienie zawsze zaowocuje pięknymi rybami. Trzeba pamiętać, że pstrągi, to ostrożne ryby. Lipienie też nie zawsze muszą interesować się podaną przynętą. Gwarantujemy jednak, że nasi przewodnicy regularnie łowią piękne okazy. Wiedzą o jakiej porze roku, które miejsca mogą przynieść najlepsze efekty. Mają doświadczenie, które jest niezbędne, aby właściwie dobrać przynętę. Ba, sami robią doskonałe przynęty.

Podczas wyprawy na San można z powodzeniem zapolować na Królową polskich gór - Głowacicę. Jeżeli masz ochotę możemy się skupić na tym, walecznym gatunku. Zapraszamy. Pomyśl także o wakacjach. Bieszczady to dobre miejsce na wypoczynek z całą rodziną. Wygospodaruj tylko trochę czasu na ryby i skontaktuj się z nami.

Fly Fishing - Wyprawy z przewodnikiem - www.przewodnicywedkarscy.pl - San

Fly Fishing - Wyprawy z przewodnikiem - www.przewodnicywedkarscy.pl - San


Zalew Soliński (Solina)

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć największego w Polsce sztucznego zbiornika wodnego - Zalewu Solińskiego. Jego pojemność przekracza 474 mln m3 wody, powierzchnia - 22 km2, linia brzegowa ponad 150 km. To wymarzone łowisko wielu gatunków ryb. My zapraszamy przede wszystkim na sandacze, z którego słynie Solina.

solina1 Zamknij oczy. Wieczór, ciepły sierpniowy wieczór. Wypływamy z przystani kierując się na głębokie, skaliste wzniesienia. To jedne z miejsc, w których nasz przewodnik regularnie łowi sandacze. Po drodze nie marnujemy czasu. Na końcach zestawów lądują sandaczowe woblery. Próbujemy trolingu. Dopływamy do pierwszej miejscówki. Woblery zastępujemy miękkimi przynętami na ciężkich główkach, a może wcześnie zrobiliśmy już zdjęcia pierwszym sandaczom? Główki stukają po kamieniach. Możesz znowu zamknąć oczy. Uderzenie ryby poczujesz na kiju. Sandacze z Soliny słyną z agresywnych brań… Po obłowieniu pierwszej miejscówki płynie na kolejną. Mamy ich w notatniku kilkadziesiąt.

Wybór konkretnego miejsca i gatunku ryby zależy od wielu czynników: pory roku, pory dnia, poziomu wody, ciśnienia… Nasi przewodnicy otoczą Cię właściwą opieką. Podpowiedzą co jaką przynętę użyć, pokażą ją prowadzić ją przy zalanych, skalistych półkach Soliny. Czasami odradzą wyjazd na ryby. To efekt wieloletniego doświadczenia.

Nie gwarantujemy złowienia metrowego sandacza,  niestety na to czasami nie ma recepty… Jednak gwarantujemy, że nasi przewodnicy regularnie łowią takie właśnie ryby - ryby Twoich marzeń. Zrobimy wszystko abyś Ty także poczuł na końcu wędki pulsujący ciężar ryby, abyś mógł zadać sobie pytanie - jak oderwać ją od dna. Doskonale wiesz o czym piszemy.