KONTAKT

+48 786 874 825 (9.00-18.00)

+48 503 172 508 (9.00-18.00)

e-mail: sebastian@guidedfishing.pl


English Version  english version

Share and Enjoy:
 • Print
 • Digg
 • Sphinn
 • del.icio.us
 • Facebook
 • Mixx
 • Google Bookmarks
 • Blogplay

Josh Hayes - Alaska USA

Alaska - Josh Hayes - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy wędkarskieJosh Hayes dorastał w południowo-centralnej Alasce. Josh wędkuje na wodach Alaski od ponad 22 lat, jako zapalony wędkarz muchowy, a także jako profesjonalny przewodnik. Josh spędza około 175 dni na wodzie każdego roku. W ciągu ostatnich dziesięciu lat Josh miał okazję łowić z najlepszymi łowcami łososi oraz pstrągów z całego Świata. Te relacje z innymi wyśmienitymi wędkarzami dały przewodnikowi okazję do rozwoju i doskonalenia technik niezbędnych do połowu ryb łososiowatych na Alasce. W ostatnich latach Josh okazał się jednym z najlepszyh i najbardziej innowacyjnych przewodników na Alasce.

Alaska - nasz przewodnik Josh Hayes - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy wędkarskie

Alaska - przewodnik - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy wędkarskie

Alaska - wielki King Salmon i przewodnik z Klientem - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy wędkarskie

Uwaga! Firma Przewodnicy Wędkarscy.pl jest WYŁĄCZNYM partnerem Josha Hayesa na Polskę. Oferowane ceny jego usług są identyczne, jak bezpośrednio na miejscu.

Łowiska naszego przewodnika

ALASKA - łososiowy i pstrągowy raj

Wyprawy na Alaskę na półwysep Kenai. Wyprawy na wielkie łososie (5 gatunków łososi, w tym największy King Salmon oraz inne Nerka Salmon, Silver Salmon, Pink Salmon, Sockeye Salmon), na pstrągi (Rainbow Trout, Steelhead, Dolly Varden, Arctic Char) oraz palie i lipienie. ZAPRASZAMY!

To jedna z najatrakcyjniejszych ofert wypraw wędkarskich w naszym kraju. Jadąc na Alaskę w zasadzie zagwarantowane są udane połowy kilku gatunków łososi oraz pstrągów. Na Alasce mamy możliwość spotkania z największym przedstawicielem łososiowatych King Salmon, który osiąga ogromne rozmiary. To jedno z najlepszych, jak nie najlepsze łowisko łososiowatych na Świecie. I nie ma co do tego żadnych wątpliwości! To nie jest oferta dla każdego wędkarza, jednak każdy wymagający łowca salmonidów na pewno zaspokoi swoje potrzeby wędkarskich doznań i będzie miał szansę spełnić swoje marzenia. Sprawdź naszą ofertę!

Alaska - wielki King Salmon - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy wędkarskie

Terminy połowów: od czerwca do połowy października. Terminy wypraw są ustalane indywidualnie z Klientem. Dokładnie doradzimy, które terminy są najlepsze na dany gatunek łososia, czy pstrąga.
Liczba uczestników: od 1 do 8 osób.
Metoda łowienia: spinning, mucha, trolling oraz przynęty naturalne. Przewodnik na miejscu zasugeruje najskuteczniejszą metodę łowienia w danym łowisku i na dany gatunek ryby.
Terminy zgłoszeń: zgłoszenia na co najmniej 2 miesiące przed planowanym wyjazdem.

Oferta (wliczone w cenę): wyprawa na 7 dni, 5 dni łowienia z profesjonalnym przewodnikiem wędkarskim, zakwaterowanie w luksusowych domach (6 noclegów), profesjonalne łodzie z silnikami do połowu na dużych rzekach łososiowych, pełne wyżywienie (śniadanie, lunch, obiadokolacja), transfery z/na lotnisko, transfery z/na łowiska, pełen profesjonalny sprzęt wędkarski do wszystkich technik połowu, sprzątanie końcowe i pościel.

Nie wliczone w cenę: przelot na Alaskę i z powrotem, ubezpiecznie, licencje wędkarskie (około 70 USD), ewentualne wypożyczenie samochodu w celach zwiedzania lub łowienia w dodatkowych dniach bez przewodnika.

Ceny wypraw: 2900 USD od osoby (wyżywienie - syty lunch, przekąski i napoje w dniach połowu z przewodnikiem).

Ceny wypraw: 3350 USD od osoby (pełne wyżywienie - śniadanie, lunch, przekąski, napoje, obiadokolacja).

Rezerwacje i zgłoszenia: e-mail: sebastian@guidedfishing.pl lub tel. +48 604 118 116.

Opis łowiska i gatunki ryb w nim występujące
Alaska to największy stan w USA. Ogromne połacie niezamieszkałych terenów, dzika przyroda, dzika zwierzyna oraz ogromne łososie i pstrągi w tamtejszych rzekach. Jest to jedno z ostatnich miejsc na świecie, gdzie dzika przyroda jest jeszcze nie skażona cywilizacją i ukazuje się w nie zniszczonej okazałości. Alaska nie posiada bezpośredniego połączenia lądowego z główną częścią Stanów Zjednoczonych. Alaska graniczy od wschodu z Kanadą, a od zachodu przez Cieśninę Beringa z Rosją. Na Alasce dominują góry i wyżyny. Tutaj znajduje się najwyższy szczyt Ameryki Północnej - Mount McKinley. Jadąc na wyprawę wędkarską na Alaskę masz możliwość łowienia 5 gatunków łososi (w tym największy łosoś Świata - King Salmon), które zamieszkują Pacyfik i wchodzą okresowo do rzek na Alasce. Na wyprawie atrakcją są także połowy wielkich pstrągów tęczowych i steelhead’ów. Będziecie mieli okazję łowić na kilku najlepszych rzekach Alaski - Kenai River (odcinek dolny, środkowy i górny), Russian River, Cooper River i innych. Poza połowami wielkich ryb, można napawać się przepięknymi widokami, które zupełnie nie są skażone cywilizacją, można odwiedzić ciekawe miejsca i zwiedzić tamtejsze miasteczka.

Alaska - widok - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy wędkarskie

Alaska - rzeka - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy wędkarskie

Alaska - łowienie z przewodnikiem - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy wędkarskie

Dostępne gatunki ryb
Największą atrakcją rzek Alaski są oczywiście dorastające do ogromnych rozmiarów łososie King Salmon. To niebywała atrakcja dla łowców poszukujących po całym Świecie największych salmonidów. Na Alasce możemy także z powodzeniem łowić 4 inne gatunki łososi - Nerka Salmon, Silver Salmon, Pink Salmon oraz Sockeye Salmon. Podczas wyprawy będziecie mieli okazję łowić także kilka gatunków pstrągów, które na stałe zamieszkują rzeki Alaski - Rainbow Trout, Steelhead, Dolly Varden, Arctic Char oraz będziecie mogli zapolować na wielkie palie i lipienie.

Alaska - wielki King Salmon - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy wędkarskie

Alaska - Król łososi - przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy wędkarskie

Alaska - Wielki pstrąg tęczowy - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy wędkarskie

Alaska - Steelhead - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy wędkarskie

Alaska - Palia - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy wędkarskie

Sprzęt pływający
Do dyspozycji Gości są profesjonalne duże i komfortowe łodzie wyposażone w silniki. Łodzie specjalnie przystosowane do łowienia na dużych rzekach łososiowych. Pełen sprzęt wędkarski do połowu wszystkimi technikami jest wliczony w cenę. Na wyposażeniu są także kamizelki wypornościowe.

Alaska - łódź - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy wędkarskie

Alaska - łódź i przewodnik w akcji - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy wędkarskie

Przelot i transfery z/na lotnisko oraz transfery z/na łowiska
Przelot na Alaskę i z powrotem jest we własnym zakresie. Transfery z/na lotnisko są wliczone w cenę wyprawy. Transfery z/na łowiska są także wliczone w cenę wyprawy.

Zakwaterowanie
Zakwaterowanie w bardzo luksusowych domach. Apartamenty posiadają wszystko co jest potrzebne na co dzień i są wyposażone we wszelkie nowoczesne udogodnienia (jacuzzi, stoły bilardowe, telewizja satelitarna, internet). Każdy apartament na swoją w pełni wyposażoną kuchnię, łazienki i ubikacje.

Alaska - Zakwaterowanie - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy wędkarskie

Alaska - Pokój dzienny - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy wędkarskie

Alaska - Sypialnia - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy wędkarskie

Alaska - Aneks kuchenny - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy wędkarskie

Alaska - Jacuzzi - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy wędkarskie

Alaska - Pokój bilardowy - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy wędkarskie

Wyżywienie i napoje
Przy cenie 2900 USD za tydzień od osoby - syty lunch, przekąski i napoje w dniach połowu z przewodnikiem. W miejscu zakwaterowania w kuchni można przygotować każdy posiłek. Można także zamówić każdy posiłek na miejscu. Przy cenie 3350 USD za tydzień od osoby - pełne wyżywienie - śniadanie, lunch, przekąski, napoje oraz obiadokolacja.

Alaska - Lunch nad rzeką - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy wędkarskie

Opieka podczas wyprawy
Od momentu wylądownia na lotnisku na Alasce w Kenai jesteście pod opieką przewodnika Josh’a Hayes’a. Jest to miejscowy profesjonalny przewodnik, który łowi na łososiowych i pstrągowych rzekach Alaski od ponad 20 lat. Jest znawcą rzek Kenai i Russian River. Jest jednym z najlepszych i najbardziej innowacyjnych przewodników na Alasce. Przewodnik podczas całego pobytu służy swoimi radami przy połowach łososiowatych oraz w doborze odpowiednich technik i przynęt do połowu łososi i pstrągów.

Alaska - Przewodnik Josh Hayes - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy wędkarskie

Alaska - Przewodnik z Klientem - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy wędkarskie

Informacje sprzętowe
Wszystkim uczestnikom zapewniamy przed wyjazdem obszerną informację sprzętowo - wędkarską oraz pomoc w ewentualnych zakupach sprzętowych. Informacje zostaną przekazane po zapisaniu się i wpłacie zaliczki za wyprawę. Oferujemy zniżkę na sprzęt wędkarski w wysokości 7% zakupiony w warszawskim sklepie „Goldfish”, ul. Łukowska 30 w Warszawie.

Informacje
Terminy wypraw są uzgadniane indywidualnie z uczestnikami. Dokładnie doradzimy, które terminy są najlepsze na połów wielkich łososi King Salmon, a także innych gatunków łososi oraz pstrągów.

Alaska - wielki King - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy wędkarskie

Rezerwacje i zgłoszenia: e-mail: sebastian@guidedfishing.pl lub tel. +48 604 118 116.

ZAPRASZAMY na wyprawę! Podzielimy się z Tobą naszą pasją!

Share and Enjoy:
 • Print
 • Digg
 • Sphinn
 • del.icio.us
 • Facebook
 • Mixx
 • Google Bookmarks
 • Blogplay