Rzeka Reda – wyprawy z przewodnikiem wędkarskim

Rzeka Reda zaczyna swój bieg w okolicach Strzebielina i po około 51 kilometrach uchodzi do Zatoki Puckiej. Reda jest rzeką krainy pstrąga i lipienia. To wspaniała i miejscami jeszcze bardzo dzika rzeka. Reda meandruje wśród lasów, a także wśród łąk.

Co roku do Redy wchodzą z Bałtyku trocie wędrowne oraz łososie, płynące w jej górny bieg na tarło. Właśnie te ryby przyciągają nad Redę wędkarzy z wielu miejsc Polski. Populacja ryb łososiowatych w Redzie, dzięki systematycznej ochronie i zarybieniom poprawia się z roku na rok. Jest to teraz jedna z najlepszych rzek trociowych w Polsce. Reda jest jednak kapryśna, nieprzewidywalna i oczywiście wymagająca. Potrafi obdarzyć kompletem pięknych ryb, ale potrafi być też bardzo chimeryczna. Znajomość tej rzeki i najlepszych miejsc zatrzymywania się troci, to główny klucz do sukcesu. Nasz przewodnik wie, gdzie szukać takich miejsc i wie jak się dobrać do tamtejszych troci.

Wyprawy wędkarskie z profesjonalnym przewodnikiem, ukierunkowane na łowienie troci w rzece Reda. Ekskluzywne wyprawy indywidualne od 1 do 2 osób. Wyprawy trwające od 1 do kilku dni.


Dostępność łowiska
Dostęp do najlepszych łowisk z brzegu. Czasami brodzenie w wodzie w długich spodniobutach.

Rekomendowane metody połowu
Łowimy na spinning lub na muchę.

Limity i ograniczenia
Na naszych wyprawach na rzekę Reda preferujemy metodę złów i wypuść. Po wyholowaniu ryby, robimy zdjęcia i delikatnie wypuszczamy rybę z powrotem do wody. Możliwość zabrania 1 ryby na 1 dzień, zgodnie z wymiarem ochronnym.


Zakwaterowanie i serwis wędkarski

Noclegi w zależności od preferencji – od prywatnych kwater, poprzez pensjonaty i hotele, a skończywszy na hotelach SPA.


Umiejscowienie łowiska

Wyprawy realizujemy na rzece Reda, mniej więcej na odcinku od Gościnino do ujścia rzeki do Morza Bałtyckiego. Wyprawy rozpoczynają się w różnych miejscach. Wybór miejsca startu należy do przewodnika. Miejsce rozpoczęcia wyprawy jest zależne od wielu czynników, takich jak, np. stan wody na rzece, pogoda, okres roku, intensywność żerowania drapieżników i inne. Dokładne miejsce rozpoczęcia wyprawy ustalamy na około 2-3 dni przed terminem wyprawy.Oferta łowienia z przewodnikiem na rzece Reda (troć/łosoś).

Termin: Terminy do ustalenia indywidualnego w sezonie od 01.01 do 31.08.
Czas trwania: od 1 dnia łowienia (8 godzin dziennie) do kilku dni.
Dojazd: we własnym zakresie (samochód prywatny).
Ilość uczestników: od 1 do 2 osób. Możliwość zorganizowania wyprawy dla większych grup.
Zakwaterowanie: Noclegi są w zależności od preferencji – od prywatnych kwater, poprzez pensjonaty i hotele, a skończywszy na hotelach SPA. Noclegi są płatne dodatkowo.
Wyżywienie: we własnym zakresie.
Łowisko: Średnia rzeka górska.
Przewodnik wędkarski: profesjonalny przewodnik w cenie podczas całej wyprawy.
Cena:
– 608 zł od osoby za 1 dzień łowienia.
– 816 zł za dwie osoby za 1 dzień łowienia.
Cena skalkulowana została przy powyższych założeniach i w niektórych przypadkach podana cena może ulec zmianie, ponieważ jest zależna od wielu czynników, jak np. ilość uczestników, dostępność danych typów łodzi, itp. Więcej informacji na zapytanie udzieli Państwu nasz Dział Obsługi Klienta. Cena zawiera podatek VAT.
W cenie:
– profesjonalny przewodnik wędkarski.
– dojazd przewodnika na miejsce.
– sprzęt wędkarski oraz przynęty.
– ubezpieczenie NNW i KL.
– obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.
Płatne dodatkowo: zakwaterowanie.
We własnym zakresie:
– dojazd na miejsce.
– licencje wędkarskie.
– wyżywienie i napoje.
– ewentualne zakwaterowanie
Na miejscu istnieje możliwość:
Przy korzystaniu ze sprzętu przewodnika, dodatkowo rozliczamy się za zerwane i zniszczone przynęty oraz za zniszczone zestawy przewodnika (wędka, kołowrotek, linka, przypon).

Transfery z/na łowisko:
Więcej informacji na zapytanie udzieli Państwu nasz Dział Obsługi Klienta. Rezerwacje, zgłoszenia, więcej informacji o ofercie: sebastian@guidedfishing.pl lub tel. +48 786 874 825.
Przed każdą z wypraw wędkarskich oferujemy dokładne informacje, jak się przygotować i co warto zabrać ze sobą na wyprawę. Na część wypraw wędkarskich, które organizujemy, istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu wędkarskiego oraz przynęt. Dzięki naszej pomocy, możecie zakupić potrzebny sprzęt i przynęty przed wyprawą (w bardzo atrakcyjnych cenach) lub na niektórych łowiskach, także w trakcie trwania wyprawy. Jeżeli masz pytania, napisz do nas – sebastian@guidedfishing.pl lub zadzwoń tel. +48 786 874 825.


ZAPRASZAMY na wyprawy wędkarskie z przewodnikiem w Polsce! Podzielimy się z Tobą naszą pasją!