» .Rzeka Wisła Mazowsze (sum, sandacz, boleń, brzana, kleń, jaź) – wyprawy z przewodnikiem wędkarskim

.Rzeka Wisła Mazowsze (sum, sandacz, boleń, brzana, kleń, jaź) – wyprawy z przewodnikiem wędkarskim

Królowa polskich rzek. Dzika, wielka i… rybna. Zapraszamy na jednodniowe lub kilkudniowe wyprawy wędkarskie z profesjonalnym przewodnikiem. Naszą główną atrakcją są niezapomniane spływy łodziami lub pontonami (oczywiście także z noclegiem pod namiotami). Wówczas wędkujemy podczas całego dnia, jak i późną nocą. Na jakie ryby możemy liczyć podczas naszych wypraw? Teoretycznie na wszystkie, które zamieszkują tę rzekę. Nasi przewodnicy otoczą Cię właściwą opieką.

Zapraszamy na jedno, dwu lub kilkudniowe wyprawy wędkarskie z profesjonalnym przewodnikiem na rzekę Wisłę w poszukiwaniu wszystkich gatunków ryb zamieszkujących tę rzekę.

Ekskluzywne wyprawy wędkarskie z profesjonalnym przewodnikiem. Wyprawy indywidualne od 1 do 6 osób! Wyprawy trwające od 1 do kilku dni (z noclegami na dzikim brzegu). Zapraszamy w sezonie od 01.05 do 15.12.


Dostępność łowiska
Dostęp do najlepszych łowisk zapewnia łódź z silnikiem spalinowym. Wodujemy się w różnych miejscach ze względu na stan wody, inne czynniki oraz sukcesywność żerowania drapieżnika. Nasi przewodnicy najlepiej wiedzą na jakim odcinku rzeki łowić w danym okresie. Na niektóre miejsca dojeżdżamy samochodem.

Rekomendowane metody połowu
Łowimy różnymi technikami w zależności od stanu wody w rzece oraz danego okresu w sezonie. Łowimy z łodzi na spinning i na muchę. Łowimy metodami stacjonarnymi z brzegu oraz z łodzi. Łowimy z łodzi metodami vertical oraz technikami z użyciem kwoka.

Limity i ograniczenia
Na naszych wyprawach na rzekę Wisłę preferujemy metodę złów i wypuść. Po wyholowaniu ryby, robimy zdjęcia i delikatnie wypuszczamy rybę z powrotem do wody. Dzięki takim praktykom mamy możliwość nawet kilkukrotnego złowienia tej samej ryby.


Zakwaterowanie i serwis wędkarski

Jednostki pływające, na które zabieramy naszych Gości, to głównie łodzie aluminiowe 4-4,2 m z silnikami spalinowym 20-30 KM. Łodzie są wyposażone w profesjonalne echosondy (niektóre w systemy Livescope). Na naszych jednostkach jest komfortowo i bezpiecznie.

Noclegi są w formie biwaku na dzikim brzegu lub na wyspach. Sprzęt biwakowy (namiot, karimata, śpiwór) są we własnym zakresie. Na niektórych wyprawach jest możliwość wypożyczenia sprzętu biwakowego (namiot, łóżko karpiowe) za dodatkową opłatą.


Umiejscowienie łowiska

Wyprawy realizujemy głównie na odcinku mazowieckiej Wisły. Mniej więcej na odcinku od ujścia Pilicy (okolice miejscowości Warka) w dół rzeki aż do Płocka. Wyprawy rozpoczynają się w różnych miejscach. Wybór miejsca startu należy do przewodnika. Miejsce rozpoczęcia wyprawy jest zależne od wielu czynników, takich jak, np. stan wody na rzece, pogoda, okres roku, intensywność żerowania drapieżników i inne. Dokładne miejsce rozpoczęcia wyprawy ustalamy na około 2-3 dni przed terminem wyprawy.Oferta łowienia z przewodnikiem na rzece Wisła.

Termin: Terminy do ustalenia indywidualnego w sezonie od 01.05 do 15.12.
Czas trwania: od 1 dnia łowienia (8-10 godzin dziennie) do kilku dni.
Dojazd: we własnym zakresie (samochód prywatny) lub ewentualny transport z przewodnikiem z Warszawy.
Ilość uczestników: od 1 do 8 osób (przy 1-2 osobach jest 1 przewodnik i wypływamy 1 jednostką. Przy 3-4 osobach jest 2 przewodników i wypływamy na 2 jednostki. Przy 5-6 osobach jest 3 przewodników i wypływamy na 3 jednostki. Przy 7-8 osobach jest 4 przewodników i wypływamy na 4 jednostki). Możliwość zorganizowania wyprawy dla większych grup.
Zakwaterowanie: Noclegi są w formie biwaku na dzikim brzegu lub na wyspach.
Wyżywienie: we własnym zakresie.
Łowisko: Duża rzeka nizinna.
Przewodnik wędkarski: profesjonalny przewodnik w cenie podczas całej wyprawy. Najlepszy specjalista z Wisły – Mateusz Kalkowski oraz przewodnicy Dawid Kaszlikowski i Adam Wójcik.
Cena:
ŁOWIENIE AKTYWNE (1 dzień łowienia – spinning, mucha, vertical, kwok):
– 808 zł od osoby za 1 dzień łowienia (stały Klient 758 zł od osoby za 1 dzień łowienia).
– 1216 zł za dwie osoby za 1 dzień łowienia (stały Klient 1166 zł za dwie osoby za 1 dzień łowienia).
ŁOWIENIE AKTYWNE wyłącznie na TROLLING (1 dzień łowienia – trolling – UWAGA! Łowienie możliwe wyłącznie w dniach piątek/sobota/niedziela):
– 858 zł od osoby za 1 dzień łowienia (stały Klient 808 zł od osoby za 1 dzień łowienia).
– 1266 zł za dwie osoby za 1 dzień łowienia (stały Klient 1216 zł za dwie osoby za 1 dzień łowienia).
ŁOWIENIE STACJONARNE (1 dzień łowienia – stacjonarnie z brzegu lub stacjonarnie z łodzi):
– 808 zł od osoby za 1 dzień łowienia (stały Klient 758 zł od osoby za 1 dzień łowienia).
– 1216 zł za dwie osoby za 1 dzień łowienia (stały Klient 1166 zł za dwie osoby za 1 dzień łowienia).
Cena skalkulowana została przy powyższych założeniach i w niektórych przypadkach podana cena może ulec zmianie, ponieważ jest zależna od wielu czynników, jak np. ilość uczestników, dostępność danych typów łodzi, itp. Więcej informacji na zapytanie udzieli Państwu nasz Dział Obsługi Klienta. Cena zawiera podatek VAT.
W cenie:
– profesjonalny przewodnik wędkarski.
– dojazd przewodnika na miejsce.
– łódź z silnikiem spalinowym oraz paliwo.
– sprzęt wędkarski oraz przynęty.
– ubezpieczenie NNW i KL.
– obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.
Płatne dodatkowo:
– w przypadku łowienia na vertical, kwok lub stacjonarnie, płatne dodatkowo: przynęty naturalne (żywe ryby, robaki, itp.).
We własnym zakresie:
– dojazd na miejsce.
– licencje wędkarskie.
– wyżywienie i napoje.
– sprzęt biwakowy (namiot, karimata, śpiwór) w przypadku wypraw z noclegiem.
Na miejscu istnieje możliwość:

Przy korzystaniu ze sprzętu przewodnika, dodatkowo rozliczamy się za zerwane i zniszczone przynęty oraz za zniszczone zestawy przewodnika (wędka, kołowrotek, linka, przypon).

Transfery z/na łowisko:
przy grupach 4-6 osobowych oferujemy transfery z/na łowisko z Warszawy za dodatkową opłatą. Więcej informacji na zapytanie udzieli Państwu nasz Dział Obsługi Klienta. Rezerwacje, zgłoszenia, więcej informacji o ofercie: sebastian@guidedfishing.pl lub tel. +48 786 874 825.
Przed każdą z wypraw wędkarskich oferujemy dokładne informacje, jak się przygotować i co warto zabrać ze sobą na wyprawę. Na część wypraw wędkarskich, które organizujemy, istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu wędkarskiego oraz przynęt. Dzięki naszej pomocy, możecie zakupić potrzebny sprzęt i przynęty przed wyprawą (w bardzo atrakcyjnych cenach) lub na niektórych łowiskach, także w trakcie trwania wyprawy. Jeżeli masz pytania, napisz do nas – sebastian@guidedfishing.pl lub zadzwoń tel. +48 786 874 825.


ZAPRASZAMY na wyprawy wędkarskie z przewodnikiem w Polsce! Podzielimy się z Tobą naszą pasją!