KONTAKT

+48 786 874 825 (9.00-18.00)

+48 503 172 508 (9.00-18.00)

e-mail: sebastian@guidedfishing.pl


English Version  english version

Share and Enjoy:
  • Print
  • Digg
  • Sphinn
  • del.icio.us
  • Facebook
  • Mixx
  • Google Bookmarks
  • Blogplay

Hiszpania - RZEKA EBRO i Zbiornik Caspe - POLSKA BAZA WĘDKARSKA

Wyprawy wędkarskie do Hiszpanii nad Rzekę Ebro do PIERWSZEJ CAŁKOWICIE POLSKIEJ BAZY WĘDKARSKIEJ nad tą rzeką. Wyprawy wędkarskie na sumy, karpie oraz sandacze z Ebro. Tym razem, przedstawiamy Wam jedyną tego typu ofertę w Polsce, ponieważ oferujemy Wam wyprawy nad Ebro do NASZEJ POLSKIEJ BAZY, którą przygotowaliśmy specjalnie dla Was. Na miejscu oferujemy Wam także opiekę polskiego rezydenta oraz przewodnika wędkarskiego, łowiącego na Ebro od kilkunastu lat. ZAPRASZAMY!

Wyprawy na sumy na Ebro - www.przewodnicywedkarscy.pl - Sum Ebro

Terminy połowów: połowy całoroczne, jednak łowi się w różnych okresach, ze względu na poławiane gatunki ryb. Sum, karp - najlepszy okres połowu od marca do końca listopada. Sandacz - najlepszy okres połowu od września do końca kwietnia.
Liczba uczestników: od 1 do 13 osób.
Metoda łowienia: Sumy na przynęty naturalne (metody stacjonarne, spławikowe i gruntowe). Połowy karpiowe (metody karpiowe i spławikowe). Sumy i sandacze na spinning oraz na trolling.
Terminy zgłoszeń: zgłoszenia na co najmniej miesiąc przed planowanym wyjazdem.

Oferujemy (wliczone w cenę): 8 dni na miejscu, 6 pełnych dni łowienia, 7 nocy zakwaterowania w komfortowym dużym domu 9 osobowym z klimatyzacją oraz basenem (dom wyposażony w 3 sypialnie, pokój dzienny, pełen aneks kuchenny oraz dwie łazienki i dwie ubikacje) oraz w domku dla 4 osób (domek wyposażony w sypialnię dla 4 osób, aneks kuchenny oraz łazienkę i ubikację), duże łodzie wędkarskie z silnikami spalinowymi (jedna łódź na 4 osoby), pełna informacja o łowisku, opiekę polskojęzycznego rezydenta, pościel i ręczniki. W cenie jest także pełen PROFESJONALNY sprzęt wędkarski do połowów sumów, karpi oraz sandaczy (poza przynętami naturalnymi, za które płaci się według zużycia na miejscu). W cenie są także siedziska i łóżka karpiowe, parasole, maty do ważenia ryb, wagi, moskitiery, itp.

Nie wliczone w cenę: dojazd lub przelot na miejsce (oferujemy pomoc przy zakupie biletów lotniczych) oraz wyżywienie. W przypadku przelotu do Hiszpanii należy wynająć samochód na lotnisku (koszt około 120-150 EUR za tydzień) i dojechać nim do naszej bazy (dokładna mapa dojazdu zostanie przekazana w momencie rezerwacji terminu przez Klienta). Paliwo do łodzi płatne dodatkowo według zużycia na miejscu. Przynęty naturalne oraz zanęty płatne dodatkowo według zużycia na miejscu. Licencja wędkarska: 15 EUR osoba/tydzień. Dodatkowa licencja COTO (tzw. opłata parkowa) 30 EUR osoba/tydzień. Sprzątanie końcowe: 15 EUR osoba. Obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny: 10 zł osoba/cały pobyt. Na miejscu w bazie, obowiązuje wpłata kaucji zwrotnej w wysokości 100 EUR od osoby. Kaucja jest zwracana na koniec pobytu w bazie.

Ceny wypraw: UWAGA! NOWA CENA już od 250 EUR od osoby ZA 8 DNI!

CENY PAKIETÓW 8 DNIOWYCH (Podane ceny obowiązują przy zgłoszeniu się minimum 4 osób. Przy 1-3 osobach cena jest podawana na zapytanie. Do podanych cen doliczamy obowiązkowe ubezpieczenie NNW i KL w cenie 1,8 EUR za osoba/dzień).

Pakiet MINIMUM - 250 EUR od osoby - zakwaterowanie, opieka polskiego rezydenta, łódź z silnikiem spalinowym.

Pakiet STANDARD - 300 EUR od osoby - zakwaterowanie, opieka polskiego rezydenta, łódź z silnikiem spalinowym, pełen sprzęt wędkarski, sprzęt biwakowy.

Pakiet GUIDE ONE day/night - możliwość wynajęcia przewodnika na 1 dzień (8 godzin) lub na 1 noc (8 godzin) w cenie 180 EUR za 1 dzień lub 1 noc. Cena dotyczy grup 1-3 osobowych. Przy większych grupach cena jest podawana na zapytanie. W pakiecie jest możliwość łowienia sumów w dryfie (techniką kwoka lub vertical) lub łowienie sumów technikami stacjonarnymi lub łowienie sandaczy/okoni z łodzi lub łowienie karpi technikami stacjonarnymi. Paliwo do łodzi płatne dodatkowo według zużycia.

Pakiet EXTRA GUIDE - 1200 EUR za grupę 4-8 osób + 300 EUR od osoby - zakwaterowanie, opieka polskiego rezydenta, łódź z silnikiem spalinowym, sprzęt wędkarski, sprzęt biwakowy. Łowienie z przewodnikiem przez cały pobyt: 6 dni (po 8 godz.) + niecałe 2 dni w zależności od godziny przyjazdu i wyjazdu z naszej bazy.

Rezerwacje i zgłoszenia: e-mail: sebastian@guidedfishing.pl lub tel. +48 604 118 116.

Opis łowiska i gatunki ryb w nim występujące
Rzeka Ebro - jedna z głównych rzek Hiszpanii. Rzeka przepływa przez północną część tego kraju. Ma źródła w Górach Kantabryjskich w okolicy Fontibre (prowincja Kantabria), płynie w kierunku południowo-wschodnim przez Kotlinę Aragońską, dalej w postaci przełomu między Zbiornikami Caspe i Tortosą przepływa przez nadbrzeżne Góry Katalońskie i deltą uchodzi do Morza Śródziemnego (prowincja Tarragona). Rzeka Ebro słynie z największych okazów suma w Europie. Poza tym zamieszkują ją wielkie ilości sandaczy i karpi.

Wyprawy na sumy na Ebro - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy wędkarskie na sumy

Ebro - sum - Polska baza - www.przewodnicywedkarscy.pl

Zapraszamy do miejscowość Playa de Checon - obok miejscowości CASPE do PIERWSZEJ CAŁKOWICIE POLSKIEJ BAZY WĘDKARSKIEJ nad Rzeką Ebro. Wygodne zakwaterowanie w dużym domu z klimatyzacją dla 11 osób oraz w mniejszym domku dla 4 osób. Na terenie basen. Na miejscu opieka polskojęzycznego rezydenta. Na miejscu oferujemy łodzie z silnikami spalinowymi, przystosowane do połowów sumów i innych gatunków ryb. Oferujemy pełen sprzęt wędkarski (poza przynętami sztucznymi i naturalnymi, za które płaci się według zużycia na miejscu) do połowu sumów, karpi i sandaczy.

Ebro - zakwaterowanie - Polska baza - www.przewodnicywedkarscy.pl

Dodatkową atrakcją turystyczną okolic Caspe są ośrodki jeździeckie, gdzie można wynająć konie. Są tereny gdzie można podglądać dzikie ptactwo lub po prostu same otaczające widoki. Można wybrać się do miasta na zakupy, czy chociażby wybrać się do dobrej restauracji lub pubu.

Dostępne gatunki ryb
Główną i największą atrakcją Hiszpanii są oczywiście wielkie sumy. Na Ebro istnieje realna szansa złowienia suma o wadze 150 kg. Regularnie łowione są ryby 2 metrowe i większe. Chyba nikomu nie trzeba mówić, że sum to ogromnie silny przeciwnik. Nad Ebro zjeżdżają się łowcy sumów z całego Świata, bo jest to jedno z najlepszych łowisk tego gatunku. Najlepszy okres połowów: od marca do końca listopada.

Wyprawy na sumy na Ebro - www.przewodnicywedkarscy.pl - Sum Ebro

Ebro - duży sum - Polska baza - www.przewodnicywedkarscy.pl

Wyprawy na sumy na Ebro - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy wędkarskie na sumy

Poza sumami, dużą atrakcją Ebro są sandacze. W tym łowisku żyją ogromne ilości tego drapieżnika. W dobrym okresie można złowić kilkadziesiąt sztuk w ciągu jednego dnia. Najczęściej łowione są średnie ryby, ale trafiają się prawdziwe okazy. Najlepszy okres połowów: od września do końca kwietnia.

Oczywiście niewąpliwą atrakcją rzeki Ebro są wielkie karpie. Żyje ich tam ogromna ilość. Dorastają do bardzo dużych rozmiarów. Realną szansą jest złowienie ponad 30 kilogramowego karpia. W dobrych okresach łowi się dużo karpi i najczęściej padają okazy powyżej 10 i 15 kilogramów. Najlepszy okres połowów: od marca do końca listopada.

Sprzęt pływający

Do dyspozycji naszych Gości jest 5 dużych łodzi (jedna łódź na 4 osoby) przystosowanych do łowienia sumów i innych gatunków ryb. Łodzie wyposażone są w silniki spalinowe. Łodzie wyposażone są w pełen PROFESJONALNY sprzęt wędkarski do połowów sumów, karpi i sandaczy. Tylko przynęty sztuczne i naturalne kupuje się na miejscu.

Zakwaterowanie
Zakwaterowanie w dużym i wygodnym domu (9 osobowym) znajdującym się kilkaset metrów od rzeki. Dom jest w pełni przystosowany do spania, spędzania w nim czasu oraz zrobienia wszystkich posiłków. Dom składa się z 3 sypialni, pokoju dziennego, w pełni wyposażonego aneksu kuchennego, 2 łazienek i 2 ubikacji. W domu jest oczywiście klimatyzacja i TV SAT. Na terenie posesji znajduje się basen, dostępny tylko dla naszych Gości. Do dyspozycji naszych Gości jest także klimatyzowany domek dla 4 osób, który także znajduje się na terenie naszej posesji (domek wyposażony w sypialnię dla 4 osób, aneks kuchenny oraz łazienkę i ubikację).

Wyprawy na sumy Ebro - www.przewodnicywedkarscy.pl - Sum Ebro

Wyżywienie i napoje
Wyżywienie (śniadania, obiady i kolacje) oraz napoje we własnym zakresie. Każdy posiłek można przygotować w miejscu zakwaterowania, gdzie jest w pełni wyposażony aneks kuchenny. Na dodatkowe życzenie naszych Gości, rezydent może zrobić zakupy spożywcze w pobliskiej miejscowości. Restauracje i bary są dostępne w najbliższej miejscowości, około 10 km od naszej bazy.

Opieka podczas wyprawy
Na miejscu do Waszej dyspozycji jest polskojęzyczny rezydent. Dostarcza także przynęty i zanęty naturalne (płatne według zużycia na miejscu). Na dodatkowe życzenie Gości, rezydent może zrobić zakupy spożywcze. Przy wykupieniu opcji łowienia z przewodnikiem wędkarskim (przewodnik na 5 dni po 8 godzin dziennie), jesteście cały czas pod jego opieką. Przewodnik wybierze dla Was najlepsze miejsca do łowienia. Przygotuje odpowiednie zestawy i pod jego okiem będziecie mieli okazję złowienia największych okazów. Nasz przewodnik zna najlepsze rejony na połowy największych sumów, sandaczy oraz karpi. Przewodnik zna bardzo dobrze rzekę Ebro i łowi na niej regularnie od ponad 10 lat.

Informacje sprzętowe
Wszystkim uczestnikom zapewniamy przed wyjazdem obszerną informację sprzętowo - wędkarską oraz pomoc w ewentualnych zakupach sprzętowych. Informacje zostaną przekazane po zapisaniu się i wpłacie zaliczki za wyprawę. Oferujemy zniżkę na sprzęt wędkarski w wysokości 7% zakupiony w warszawskim sklepie „Goldfish”, ul. Łukowska 30 oraz w sklepie “Dom Wędkarza”, ul. Okrężna 38 w Warszawie.

Informacje
Wszelkie informacje o docelowych lotniskach w Hiszpanii, o dokładnym miejscu zakwaterowania lub dojeździe na miejsce, zostaną przekazane po zapisaniu się na wyprawę.

Rezerwacje i zgłoszenia: e-mail: sebastian@guidedfishing.pl lub tel. +48 604 118 116.

ZAPRASZAMY na wyprawę! Podzielimy się z Tobą naszą pasją!

Nasi przewodnicy na tym łowisku

Mateusz Kalkowski - Polska, Rugia, Hiszpania, Włochy, Słowacja

kalkowsk4Nazywam się Mateusz Kalkowski. Moją życiową pasją jest wędkarstwo. Każdą wolną chwilę staram się spędzać na przygodzie z wędką lub aparatem fotograficznym. Wszystko zaczęło się od wyjazdów z bratem i ojcem (dzięki tato!) na mazury. Tam stawiałem pierwsze kroki. Od razu wiedziałem, że spinning jest metodą dla mnie. Nie przepadałem i nie przepadam za łowieniem ,,stacjonarnym”. Jestem osobą, która lubi podróże i cały czas chce poznawać nowe miejsca.

CZYTAJ WIĘCEJ


Zdenek Halfar - Hiszpania

Zdenek Haflar - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy na ryby z przewodnikiemWitam. Nazywam się Zdenek Halfar. Sumy łowię już niemal 20 lat. Pierwszy raz na Ebro byłem w 1999 roku i od tej pory jestem tam kilka razy w roku. Od 2003 roku łowię z Klientami na Ebro. Łowię na odcinku od Saragoss, aż do samego morza. Jak zaczynałem zabierać Klientów na Ebro, nie było tam jeszcze ani jednego fishingcampu.

CZYTAJ WIĘCEJ
Przed każdą z wypraw oferujemy bardzo dokładne informacje, jak się przygotować i co warto zabrać ze sobą na wyprawę. Na każdą z wypraw istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu wędkarskiego oraz przynęt. Dzięki naszej pomocy można także zakupić potrzebny sprzęt i przynęty przed wyprawą lub tylko przynęty w trakcie trwania wyprawy. Jeżeli masz pytania, napisz do nas - sebastian@guidedfishing.pl. Zapraszamy! Podzielimy się z Tobą naszą pasją!