» Nasz zespół

Nasz zespół

Firmę przewodnicywedkarscy.pl prowadzą wielcy pasjonaci wędkarstwa. Ludzie obeznani z wędkarstwem, którzy łowią ryby od dziecka. Wędkarstwo jest naszą pasją, którą chcemy dzielić się z innymi wędkarzami. Nasza pasja i profesjonalizm w organizowaniu turystyki wędkarskiej, to idealne połączenie, dzięki któremu możemy zaoferować Wam wiele sprawdzonych i ciekawych łowisk na wymarzone wyprawy wędkarskie.

Sebastian „rognis_oko” Kalkowski

Sebastian_Kalkowski

Założyciel i współwłaściciel firmy oraz Prezes Zarządu Aspius Pro Fishing Outdoor Sp. z o.o. (przewodnicywedkarscy.pl). Ryby łowi od dziecka. Pasjonat wędkarstwa spinningowego oraz łowienia sumów na przynęty sztuczne. Kocha łowić pstrągi potokowe. Licencjonowany przewodnik wędkarski. Prekursor metody “złów i wypuść” w Polsce. Odpowiedzialny w firmie za kontakty z Klientami oraz przygotowywanie ofert. Odpowiedzialny za rozwój firmy oraz kontakty z naszymi Partnerami i kontrahentami. Koordynuje wiele imprez wędkarskich oraz obsługuje wyprawy wędkarskie.

 

 

Mateusz Kalkowski

Mateusz_Kalkowski

Współwłaściciel firmy. Licencjonowany przewodnik wędkarski. Jego życiową pasją jest wędkarstwo. Każdą wolną chwilę spędza z wędką i aparatem fotograficznym. Zwolennik metody „złów i wypuść”. Uwielbia łowić techniką spinningową, a jego wielką pasją jest łowienie sumów. Jest osobą, która lubi podróże z wędką i cały czas poznaje nowe łowiska. W firmie odpowiedzialny jest za obsługę wypraw wędkarskich oraz za kontakty z naszymi Partnerami.

 

 

Michał Szewczuk

Michal_Szewczuk

Pasjonuje się wędkarstwem od małego. Ze względu na swoje miejsce urodzenia, doświadczenie zbierał na wielu jeziorach Warmii. Zakochany po uszy w łowieniu szczupaków na jerki i na duże gumy. Pasjonat łowienia i poszukiwania nowych rozwiązań. Zakochany w Szwecji i ogólnie w Skandynawii. W firmie odpowiedzialny za obsługę wypraw wędkarskich oraz za kontakty z naszymi zagranicznymi Partnerami. Specjalista od Skandynawii.

 

 

 

Norbert Jastrzębski

Pasjonuje się wędkarstwem od dziecka. Przez kilka lat prowadził własną bazę wędkarską w Szwecji, nabierając doświadczenia w wędkarstwie, ale przede wszystkim w logistyce i organizacji wypraw dla wymagających Klientów. W naszej firmie odpowiada za logistykę i organizację wypraw dla firm, eventów wędkarskich, eventów dla dużych firm. Odpowiada za kontakty z naszymi Klientami korporacyjnymi. Odpowiedzialny jest także za obsługę wypraw wędkarskich.

 

 

 

Adam Wójcik

Najstarszy z naszej ekipy. Łowi ryby od dziecka i dobrze wspomina dawne łowiska na jeziorach mazurskich. Świetny łowca szczupaków. Ma na koncie ryby 120+, a także giganta 131 cm! Doskonale czuje szczupakowe wody. Odpowiedzialny za obsługę naszych Klientów. Jest także opiekunem/ekspertem na niektórych zagranicznych wyprawach wędkarskich dla naszych Klientów. Ponadto jest jednym z naszych głównych przewodników wędkarskich na Rugii oraz na Wiśle.

 

 

 

Dawid Kaszlikowski

Odpowiedzialny w naszej firmie za działania związane z mediami społecznościowymi. Jest opiekunem/ekspertem na niektórych zagranicznych wyprawach wędkarskich dla naszych Klientów. Ponadto jest naszym przewodnikiem na wiślanych łowiskach (specjalizacja – boleń, kleń, jaź, brzana), a także na innych łowiskach w Polsce. Dodatkowo jest jednym z koordynatorów naszego nowego projektu, który realizujemy dla naszych Klientów na wiślanych łowiskach – Asp Camp.

 

 

Kacper Dowksza

Najmłodszy z naszej ekipy, ale ogromny pasjonat wędkarstwa. Łowi wiele gatunków ryb i nie boi się żadnej metody łowienia. Odpowiedzialny za rozwój naszej zagranicznej oferty i kontakty z zagranicznymi kontrahentami. Odpowiada za obsługę naszych Klientów i rozwój naszej oferty na Pojezierzu Pomorskim. Jest także opiekunem/ekspertem na niektórych zagranicznych wyprawach wędkarskich dla naszych Klientów. Ponadto jest naszym przewodnikiem wędkarskim na Pojezierzu Pomorskim.