» Dla firm

Dla firm

Wyprawy dla firm – są to wyprawy wędkarskie skierowane dla małych, średnich i dużych firm. Wyprawy integracyjne połączone z wędkowaniem oraz z innymi atrakcjami. Są to także wyprawy, gdzie poza wędkowaniem i integracją, mogą odbyć się szkolenia, wykłady i zajęcia grupowe przyczyniające się do rozwoju osobowego pracowników, jak i całych działów większych firm. Wędkarskie imprezy dla firm to także wyjazdy o charakterze motywacyjnym dla osób lubiących wędkowanie, a także dla tych osób, którym wędkarstwo jest obce, ale dzięki niemu mogą zrelaksować się i odpocząć na łonie natury. Wyprawy dla firm organizujemy w Polsce, w Europie i w niektórych destynacjach na Świecie.

Zapraszamy firmy do organizowania wspólnie z nami, wyjazdów wędkarskich, eventów i wyjazdów dla swoich pracowników, współpracowników, kontrahentów, czy partnerów handlowych.

Specjalnie dla naszych korporacyjnych Klientów stworzyliśmy markę, która zajmuje się organizowaniem imprez firmowych dla małych, średnich i dużych firm. Zapraszamy do współpracy!

Dla firm organizujemy typowe wyjazdy weekendowe, wyprawy 3-4 dniowe, a nawet dłuższe wyprawy tygodniowe.

Nasze wyprawy wędkarskie dla firm, zazwyczaj uwzględniają obecność na imprezie doświadczonych wędkarzy z naszego zespołu, autorytetów wędkarstwa, bądź profesjonalnych przewodników wędkarskich.

Organizujemy wyprawy wędkarskie dla firm dla doświadczonych wędkarzy, jak i dla tych osób, które jeszcze nigdy nie wędkowały.

Na życzenie naszych Klientów, w programach imprez, które organizujemy, poza typowym wędkowaniem, znajdują się także inne atrakcje, które gwarantują dobrą integrację i świetną zabawę. Wszystkie wyprawy organizujemy po dokładnym sprecyzowaniu wymogów naszych Klientów. Cała wyprawa jest dopasowana do indywidualnych potrzeb naszych Klientów.

ZAPRASZAMY!

Sniardwy_APS