» Co dajemy

Co dajemy

Korzyści, które otrzymują nasi Klienci, decydując się na skorzystanie z naszych usług:

Pewność i całkowite bezpieczeństwo dla naszych Klientów.
Spełniamy wszystkie wymogi legalnego działania na polskim oraz europejskim rynku usług turystycznych i innych. Posiadamy polisę gwarancyjną (Signal Iduna), która gwarantuje naszym Klientom dopełnienie wszystkich warunków umowy, bądź zwrot dokonanych wpłat w przypadku teoretycznej niewypłacalności firmy. Oczywiście posiadamy koncesję na działalność organizatorów turystyki, wydaną przez Marszałka Województwa Mazowieckiego (nr koncesji 1396). Jesteśmy członkiem Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego. Każdy nasz Klient jest dodatkowo ubezpieczony i zgłoszony do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego. Bez powyższych uprawnień, na polskim i europejskim rynku, nie może działać legalnie żaden podmiot oferujący turystyczne wyjazdy, w tym wyprawy wędkarskie. W przypadku jakichkolwiek reklamacji jesteśmy polską firmą, podlegającą polskim przepisom prawa.

Profesjonalna i kompleksowa obsługa oraz doradztwo.
Nasz zespół to pasjonaci wędkarstwa, czynnie uprawiający to hobby. To eksperci posiadający ogromną wiedzę wędkarską i predyspozycje do pracy z naszymi Klientami. Nasz zespół zawsze chętnie pomaga Klientom w odpowiednim zaplanowaniu wyprawy wędkarskiej, czy wędkarskiego urlopu. Nasi eksperci udzielają wyczerpujących informacji na temat łowisk, technik połowu i innych aspektów dotyczących danej wyprawy.

Testujemy łowiska.
Większość naszych łowisk, które posiadamy w ofercie jest przetestowana przez nasz zespół lub przez ekspertów, współpracujących z naszą firmą. Żaden z naszych Klientów nie jedzie w ciemno na nieznane przez nas łowisko (nie dotyczy wypraw studyjnych).

Atrakcyjna oferta oraz atrakcyjne ceny.
Nasza oferta składa się z wyselekcjonowanych łowisk, obfitujących w ryby. Ceny oferowanych przez nas wypraw wędkarskich są dostosowane do oczekiwań i możliwości wielu grup społecznych w Polsce.

Zróżnicowana oferta.
U nas każdy znajdzie coś dla siebie. Oferujemy wyprawy w niskiej cenie, o podstawowym standardzie, jak również wyprawy o wyższym standardzie, a nawet luksusowe, jak łowienie z profesjonalnym przewodnikiem wędkarskim. Oferujemy wyprawy dla wymagających, które są przygotowane pod konkretne wymagania Klienta. Oferujemy wyprawy indywidualne, grupowe, wyprawy z przewodnikiem i inne rozwiązania.

Zniżki na przeprawy promowe.
Naszym Klientom oferujemy zniżki na bilety promowe do Skandynawii, Danii, w Norwegii i innych krajach nadbałtyckich. Posiadamy status Agenta sieci promowej Stena Line oraz Polferries. 

Możliwość oszczędności czasu i pieniędzy.
Nie wychodząc z domu, nasz Klient może zakupić w jednym miejscu wszystkie usługi związane z wyprawą wędkarską lub wędkarskim urlopem: zakwaterowanie, łodzie wędkarskie z silnikami, licencje wędkarskie, bilety promowe, bilety lotnicze, ubezpieczenie. Wszystkie dokumenty wysyłamy drogą elektroniczną za pomocą e-maila.

Dostępność naszej oferty 24 godziny na dobę.
Nasza strona jest zawsze dostępna w internecie www.przewodnicywedkarscy.pl.

Pomoc i assistance dla naszych Klientów 24 godziny na dobę.
W trakcie trwania wypraw wędkarskich prowadzimy stały dyżur telefoniczny w godzinach 9.00-18.00. W nagłych i wyjątkowych sytuacjach można dzwonić do nas o każdej porze.

Bonusy dla naszych Klientów.
Klientom oferujemy szeroki pakiet dodatkowych i atrakcyjnych zniżek. Wszystkie można zobaczyć tutaj: BONUSY. Na wielu wyprawach, nasi Klienci mogą liczyć na atrakcyjne upominki – czapeczki, koszulki, itp.

Wystawiamy paragony fiskalne i faktury VAT.
Na wszystkie nasze wyprawy wystawiamy paragony fiskalne, a dla firm wystawiamy faktury VAT marża lub faktury VAT.

W ostatecznym rozrachunku, wyjazd z www.przewodnicywedkarscy.pl to duża oszczędność i pełen komfort dla naszych Klientów!