» Bon Turystyczny możesz wykorzystać u nas!

Bon Turystyczny możesz wykorzystać u nas!

W naszej firmie możecie zrealizować Bon Turystyczny, który możecie wykorzystać na wykupienie rodzinnej wyprawy na ryby w Polsce, połączonej z noclegami.

Bon Turystyczny jest możliwy do zrealizowania od dnia 01.08.2020 do dnia 31.03.2023.

Bon turystyczny wspiera polskie rodziny i jednocześnie branżę turystyczną w okresie kryzysu wywołanego pandemią COVID-19. To dokument elektroniczny uprawniający do kwoty 500 zł na każde dziecko.

Z bonu turystycznego skorzystasz, jeśli posiadasz co najmniej jedno dziecko do 18 roku życia. Na każde dziecko przysługuje jeden bon w wysokości 500 zł. Na dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności przysługuje więcej, bo aż 1000 zł.

Bon turystyczny zostanie dla Ciebie wygenerowany w systemie teleinformatycznym, po zarejestrowaniu się na Platformie Usług Elektronicznych ZUS (PUE ZUS).

Bon, w formie unikalnego, 16-cyfrowego numeru, otrzymasz za pomocą wiadomości tekstowej na wskazany przez Ciebie numer telefonu lub adres poczty elektronicznej. Numer ten okazujesz podczas rezerwacji pobytu lub najpóźniej przy zakwaterowaniu. I już możesz cieszyć się wakacjami czy feriami ze swoimi dziećmi!

Bon turystyczny zrealizujesz na wszystkich naszych łowiskach w Polsce. Warunkiem jest wykupienie wyprawy wędkarskiej, w której będzie uczestniczyło Twoje dziecko.

Bon okazujesz podczas rezerwacji wyprawy. Dokonanie płatności za pomocą bonu następuje z wykorzystaniem systemu teleinformatycznego Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Proces płatności odbywa się poprzez przekazanie numeru bonu w celu weryfikacji salda oraz za pomocą dwóch kodów potwierdzających zakup w momencie płatności za usługę. Możesz płacić bonem wielokrotnie, aż do wyczerpania środków, jednak nie dłużej niż do 31 marca 2023 roku.

Zapraszamy do wykorzystania swojego Bonu Turystycznego na rodzinną wyprawę wędkarską na ryby!