Dave Pugh – Anglia

pughMoją wędkarską przygodę w łowieniu drapieżników rozpocząłem w 1988 roku. Na początku łowiłem różnymi technikami, a teraz łowię wyłącznie na przynęty sztuczne. Swojego pierwszego dużego sandacza złowiłem w 1993 roku. Złowiłem go w rzece Avon. Teraz specjalizuję się w łowieniu tego drapieżnika. Jestem przewodnikiem wędkarskim od kilku lat. Jako przewodnik miałem okazję zabrać wielu wędkarzy na ich wyprawy życia w poszukiwaniu sandaczy i szczupaków. Łowię regularnie na rzekach Severn oraz Avon i znam je jak własną kieszeń.

Podczas wspólnych wypraw, wędkarze mogą używać własnych przynęt, albo sprawdzonych modeli i wzorów pożyczonych ode mnie. Zawsze staram się, aby wyprawy ze mną były pełne sukcesów i niezapomnianych chwil. Chętnie zapraszam na swoje wyprawy wszystkich wędkarzy, bez względu na posiadane doświadczenie i wędkarską wiedzę, od absolutnych początkujących do profesjonalistów. Na moich łowiskach łowimy głównie spinningując, ale także trollingując. Oprócz tego, na sandacze zabieram zestawy do łowienia wertykalnego. W zależności od poławianych drapieżników stosuję różnego rodzaju przynęty sztuczne. Zapraszam na wspólne połowy!

Uwaga! Firma Przewodnicy Wędkarscy.pl jest WYŁĄCZNYM przedstawicielem Davea Pugha na Polskę. Ceny jego usług oferowane w naszej firmie są identyczne, jak bezpośrednio na miejscu.