W końcu zima odpuściła… Jeszcze nie zazieleniło się wiosennie, ale trochę słońca i dobra aura sprzyjają połowom pstrągów. Pstrągi zaczęły lepiej żerować i są w dobrej kondycji. Na jednej z ostatnich wypraw z naszymi Gośćmi udało nam się złowić ponad 30 pstrągów w 2 dni! Była także życiówka, którą pokonał Piotrek i po udanym holu wypuścił z powrotem do wody. Gratulacje Piotrek! Pamiętam Twoją minę podczas holu – pełnia skupienia. Jak podebrałem Twoją rybę, to widziałem euforię w Twoich oczach. Tak trzymać! Łowienie ryb to pasja na całe życie 🙂




Zapraszam na wspólne wyprawy wędkarskie!
(Sebastian Kalkowski, 17.04.2013)