Marcin Bobola – Polska

www.przewodnicywedkarscy.pl - Marcin BobolaWitam! Nazywam się Marcin Bobola. Znajomi śmieją się, że wędkarskiego bakcyla połknąłem już przy porodzie. Można powiedzieć, że ryby łowię od zawsze. Jak większość kolegów zaczynałem ze spławikówką, jednak od kilkunastu lat łowię tylko na muchę i spinning. Salmonidy łowiłem w wielu krajach na całym świecie. Byłem na wielu wyprawach wędkarskich, min. innymi w Skandynawii, na Bałkanach, w Rosji, czy Nowej Zelandii.

Nie ma jednak jak w „domu”. Wszystkich, którzy chcą przeżyć niesamowite chwile na lipieniowym eldorado zapraszam nad jedną z najlepszych w Europie rzek – San. Jest to idealna rzeka dla początkujących i doświadczonych muszkarzy. Nie ma tutaj głębokich i rwących nurtów, a na większości odcinków można bez problemów brodzić po całym korycie. Złowienie na odcinku specjalnym kilkunastu okazałych lipieni nie jest niczym nadzwyczajnym. Podobnie sytuacja wygląda z pstrągami. Ryby powyżej 50 cm nie należą do rzadkości i są regularnie łowione przez wędkarzy. Chcących połowić w samotności zapraszam na mało uczęszczane rzeki tj. Wisłok, Jasiołkę i Wisłokę. Te rzeki znam jak własną kieszeń. Najlepszym okresem na górnych odcinkach tych rzek jest wiosna i początek lata. Łowię tu głównie na spinning pięknie ubarwione dzikie pstrągi potokowe. Serdecznie pozdrawiam i zapraszam na moje łowiska.

Marcin z dużym pstrągiem potokowym

Marcin Bobola z pstrągiem tęczowym

Uwaga! Firma Przewodnicy Wędkarscy.pl jest WYŁĄCZNYM przedstawicielem Marcina Boboli w Polsce.

UWAGA! Usługi Marcina Boboli zostały zawieszone do odwołania, ze względu na wykonywaną pracę zawodową, którą obecnie się zajmuje.