» Pojezierze Iławskie – wyprawy z przewodnikiem wędkarskim

Pojezierze Iławskie – wyprawy z przewodnikiem wędkarskim

Zapraszamy na jedno i kilkudniowe wyprawy wędkarskie z profesjonalnym przewodnikiem na Pojezierze Iławskie. Łowienie z przewodnikiem odbywa się na kilku jeziorach w tym rejonie Polski.

Wyprawy na ryby z przewodnikiem - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy wędkarskie w Polsce

Jeziora znajdują się na pograniczu Warmii i Pojezierza Iławskiego. Jednak większość zbiorników to Pojezierze Iławskie. Część łowisk to duże jeziora rynnowe typu sielawowego, mocno urozmaicone, z bardzo rozwinięta linia brzegową i strukturą dna. Mnogość gęsto porośniętych moczarką, wywłócznikiem i rdestnicą zatok, blatów, czy wcinających się w wodę cypli, daje doskonałe warunki do rozwoju wielu gatunków ryb. Szerokie pasy trzcinowisk ciągnących się wzdłuż brzegów i licznie występujących wysp oraz gęsto usiane podwodne wzniesienia dają schronienie migrującym rybom i tworzą swoiste stołówki ryb drapieżnych. Swoją uwagę skupiamy na dużych szczupakach i okoniach, które na niektórych zbiornikach osiągają imponujące rozmiary. Dobra znajomość tego typu łowisk to podstawa efektywnego łowienia.

W ofercie znajdziemy też mniejsze jeziora typu leszczowego z bogatym rybostanem. Wody mające swój urok , otoczone lasami i łąkami O bardzo małej presji wędkarskiej. Na większości łowisk obowiązuje zakaz używania jednostek z napędem spalinowym, co daje sporo komfortu dla osób ceniących sobie ciszę, spokój i prywatność , bądź po prostu chcących odpocząć pławiąc się w urokach dzikich krajobrazów.

Ekskluzywne wyprawy wędkarskie z profesjonalnym przewodnikiem, ukierunkowane na połów szczupaków oraz okoni. Ekskluzywne wyprawy dla 1 osoby. Wyprawy trwające od jednego do kilku dni. Zapraszamy w sezonie: okonie można łowić cały sezon, szczupaki od 01.05 do 31.12.


Dostępność łowiska
Dostęp do najlepszych łowisk zapewnia łódź z silnikiem. Wędkowanie z brzegu jest trudne. Dobre miejsca połowu drapieżników znajdują się tylko w określonych miejscach, które doskonale zna nasz przewodnik.

Rekomendowane metody połowu
Podstawową metodą połowu ryb drapieżnych jest oczywiście spinning lub casting z użyciem przynęt sztucznych. Skuteczną metodą jest także trolling. Drapieżniki można także łowić na sztuczną muchę.

Limity i ograniczenia
Na naszych wyprawach na Pojezierze Iławskie preferujemy zasadę złów i wypuść. Po wyholowaniu ryby, robimy zdjęcia i delikatnie wypuszczamy ją z powrotem do wody. Dzięki takim praktykom mamy możliwość nawet kilkukrotnego złowienia tej samej ryby.


Zakwaterowanie i serwis wędkarski

Jednostka pływająca, na którą zabieramy naszych Gości, to łódź laminatowa 3,7 m. Łódź napędzana jest mocnym silnikiem elektrycznym ze względu na zakaz używania jednostek z napędem spalinowym. Jednostka jest stabilna i bezpieczna, komfortowo pomieści dwóch wędkarzy.  Łódź przewodnika jest wyposażona w profesjonalną echosondę.

Oczywiście dla naszych Klientów zapewniamy zakwaterowanie. Noclegi w zależności od preferencji – od prywatnych kwater, poprzez pensjonaty i hotele, a skończywszy na hotelach SPA.


Umiejscowienie łowiska

Wyprawy realizujemy na kilku jeziorach Pojezierza Iławskiego.Oferta łowienia z przewodnikiem na Pojezierzu Iławskim.

Termin: Terminy do ustalenia indywidualnego w sezonie: okonie można łowić cały sezon (również pod lodem), szczupaki od 01.05 do 31.12.
Czas trwania: od 1 dnia łowienia (8-10 godzin dziennie) do kilku dni.
Dojazd: we własnym zakresie (samochód prywatny).
Ilość uczestników: 1 osoba. Możliwość zorganizowania wyprawy dla większych grup.
Zakwaterowanie: noclegi są w zależności od preferencji – od prywatnych kwater, poprzez pensjonaty i hotele, a skończywszy na hotelach SPA. Noclegi są płatne dodatkowo.
Wyżywienie: we własnym zakresie.
Łowisko: różnej wielkości jeziora.
Przewodnik wędkarski: profesjonalny przewodnik w cenie podczas całej wyprawy. Przewodnik – Piotr Kostyszyn.
Cena:
– 608 zł od osoby za 1 dzień łowienia.
– przy większych grupach wycena indywidualna.
Cena skalkulowana została przy powyższych założeniach i w niektórych przypadkach podana cena może ulec zmianie, ponieważ jest zależna od wielu czynników, jak np. ilość uczestników, dostępność danych typów łodzi, itp. Więcej informacji na zapytanie udzieli Państwu nasz Dział Obsługi Klienta. Cena zawiera podatek VAT.
W cenie:
– profesjonalny przewodnik wędkarski.
– dojazd przewodnika na miejsce.
– łódź z silnikiem elektrycznym.
– sprzęt wędkarski oraz przynęty.
– ubezpieczenie NNW i KL.
– obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.
Płatne dodatkowo: zakwaterowanie.
We własnym zakresie:
– dojazd na miejsce.
– licencje wędkarskie.
– wyżywienie i napoje.
– ewentualne zakwaterowanie
Na miejscu istnieje możliwość:

Przy korzystaniu ze sprzętu przewodnika, dodatkowo rozliczamy się za zerwane i zniszczone przynęty oraz za zniszczone zestawy przewodnika (wędka, kołowrotek, linka, przypon).

Transfery z/na łowisko:
Więcej informacji na zapytanie udzieli Państwu nasz Dział Obsługi Klienta. Rezerwacje, zgłoszenia, więcej informacji o ofercie: sebastian@guidedfishing.pl lub tel. +48 786 874 825.
Przed każdą z wypraw wędkarskich oferujemy dokładne informacje, jak się przygotować i co warto zabrać ze sobą na wyprawę. Na część wypraw wędkarskich, które organizujemy, istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu wędkarskiego oraz przynęt. Dzięki naszej pomocy, możecie zakupić potrzebny sprzęt i przynęty przed wyprawą (w bardzo atrakcyjnych cenach) lub na niektórych łowiskach, także w trakcie trwania wyprawy. Jeżeli masz pytania, napisz do nas – sebastian@guidedfishing.pl lub zadzwoń tel. +48 786 874 825.


ZAPRASZAMY na wyprawy wędkarskie z przewodnikiem w Polsce! Podzielimy się z Tobą naszą pasją!