» Jezioro Rożnowskie oraz Dunajec nizinny i Poprad – wyprawy z przewodnikiem wędkarskim

Jezioro Rożnowskie oraz Dunajec nizinny i Poprad – wyprawy z przewodnikiem wędkarskim

Zapraszamy na jedno i kilkudniowe wyprawy wędkarskie z profesjonalnym przewodnikiem na Jezioro Różnowskie. Łowienie z przewodnikiem odbywa się na tym jeziorze, ale także jest możliwość łowienia na nizinnym odcinku rzeki Dunajec oraz górskim odcinku rzeki Poprad.

Wyprawy wędkarskie - www.przewodnicywedkarscy.pl - Jezioro Rożnowskie

Jezioro Rożnowskie to duży zbiornik o powierzchni 1600 ha i bardzo zróżnicowanej głębokości. Od płycizn 20-30 cm do głębi 28 m. Głównym gatunkiem dominującym na zbiorniku jest boleń. Na zbiorniku jest wiele wspaniałych okazów boleni. Są także sumy i inne drapieżniki. Najlepiej wędkuje się z łodzi, gdyż dostępność z brzegów jest bardzo ograniczona. Zwłaszcza przy zmiennym stanie wody. Najlepszym okresem na bolenie jest okres letni i wczesna jesień, ale też sam początek maja. W najlepszych okresach można trafić już na dobre żerowanie tych ryb. Klimat jeziora jest cudowny. Zbiornik ma charakter jeziora górskiego z dużą ilością gór i lasów w tle. Przy dobrej pogodzie można nawet zobaczyć z wody nasze piękne Tatry.

Wyprawy wędkarskie - www.przewodnicywedkarscy.pl - Jezioro Rożnowskie

Dunajec to rzeka nizinna o charakterze rzeki górskiej, w której pływa praktycznie każdy gatunek ryb. Dominują bolenie, ale też brzany, duże klenie, świnki i inne drapieżniki. Rzeka nie jest zbyt duża, ale dość wymagająca.

Wyprawy wędkarskie z przewodnikiem - www.przewodnicywedkarscy.pl - Dunajec

Poprad to dość trudna i kapryśna rzeka górska. Głównie ze względu na jej zlewnię. Wystarczy jedna burza, żeby ją zbrudzić, by na drugi dzień już dało się śmiało wędkować. Gatunkiem dominującym jest brzana, ale są też klenie, świnki, pstrągi potokowe i trafiają się piękne głowacice. Rzeka ma swój urok, ponieważ ma charakter górski o bardzo nieregularnym dnie i dużą ilością skał. Co daje rybom schronienie. W Popradzie można zakochać się od pierwszego wypadu, ale o tym trzeba się przekonać samemu.

Wyprawy wędkarskie z przewodnikiem - www.przewodnicywedkarscy.pl - Poprad

Ekskluzywne wyprawy wędkarskie z profesjonalnym przewodnikiem, ukierunkowane na połów boleni (jezioro i rzeka) oraz brzan i kleni (rzeka). Ekskluzywne wyprawy dla 1-2 osób. Wyprawy trwające od jednego do kilku dni. Zapraszamy w sezonie od 01.05 do 31.12 (brzany od 01.06).


Dostępność łowiska
Dostęp do najlepszych łowisk (jezioro) zapewnia łódź z silnikiem. Wędkowanie z brzegu jest trudne. Dobre miejsca połowu drapieżników znajdują się tylko w określonych miejscach, które doskonale zna nasz przewodnik. Łowienie na rzekach odbywa się z brzegu oraz brodząc.

Rekomendowane metody połowu
Podstawową metodą połowu ryb drapieżnych jest oczywiście spinning lub casting z użyciem przynęt sztucznych. Skuteczną metodą jest także trolling. Drapieżniki można także łowić na sztuczną muchę.

Limity i ograniczenia
Na naszych wyprawach na Jezioro Rożnowskie preferujemy zasadę złów i wypuść. Po wyholowaniu ryby, robimy zdjęcia i delikatnie wypuszczamy ją z powrotem do wody. Dzięki takim praktykom mamy możliwość nawet kilkukrotnego złowienia tej samej ryby.


Zakwaterowanie i serwis wędkarski

Jednostka pływająca, na którą zabieramy naszych Gości, to łódź 4 m. Łódź napędzana jest mocnym silnikiem elektrycznym ze względu na zakaz używania jednostek z napędem spalinowym. Jednostka jest stabilna i bezpieczna, komfortowo pomieści 2 lub 3 wędkarzy.  Łódź przewodnika jest wyposażona w profesjonalną echosondę.

Wyprawy wędkarskie z przewodnikiem - www.przewodnicywedkarscy.pl - Jezioro Rożnowskie

Oczywiście dla naszych Klientów zapewniamy zakwaterowanie. Noclegi w zależności od preferencji – od prywatnych kwater, poprzez pensjonaty i hotele, a skończywszy na hotelach SPA.


Umiejscowienie łowiska

Wyprawy wędkarskie z przewodnikiem - www.przewodnicywedkarscy.pl - Jezioro Rożnowskie

Wyprawy realizujemy na Jeziorze Rożnowskim oraz na nizinnym odcinku rzeki Dunajec i górskim odcinku rzeki Poprad.Oferta łowienia z przewodnikiem na Pojezierzu Iławskim.

Termin: Terminy do ustalenia indywidualnego w sezonie od 01.05 do 31.12, brzany od 01.06.
Czas trwania: od 1 dnia łowienia (8-10 godzin dziennie) do kilku dni.
Dojazd: we własnym zakresie (samochód prywatny).
Ilość uczestników: 1-2 osoby. Możliwość zorganizowania wyprawy dla większych grup.
Zakwaterowanie: noclegi są w zależności od preferencji – od prywatnych kwater, poprzez pensjonaty i hotele, a skończywszy na hotelach SPA. Noclegi są płatne dodatkowo.
Wyżywienie: we własnym zakresie.
Łowisko: duże jezioro, mała rzeka nizinna, rzeka górska.
Przewodnik wędkarski: profesjonalny przewodnik w cenie podczas całej wyprawy. Przewodnik – Andrzej Jodłowski.
Cena:
– 608 zł od osoby za 1 dzień łowienia.
– 916 zł za dwie osoby za 1 dzień łowienia.
– przy większych grupach wycena indywidualna.
Cena skalkulowana została przy powyższych założeniach i w niektórych przypadkach podana cena może ulec zmianie, ponieważ jest zależna od wielu czynników, jak np. ilość uczestników, dostępność danych typów łodzi, itp. Więcej informacji na zapytanie udzieli Państwu nasz Dział Obsługi Klienta. Cena zawiera podatek VAT.
W cenie:
– profesjonalny przewodnik wędkarski.
– dojazd przewodnika na miejsce.
– łódź z silnikiem elektrycznym.
– sprzęt wędkarski oraz przynęty.
– ubezpieczenie NNW i KL.
– obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.
Płatne dodatkowo: zakwaterowanie.
We własnym zakresie:
– dojazd na miejsce.
– licencje wędkarskie.
– wyżywienie i napoje.
– ewentualne zakwaterowanie
Na miejscu istnieje możliwość:

Przy korzystaniu ze sprzętu przewodnika, dodatkowo rozliczamy się za zerwane i zniszczone przynęty oraz za zniszczone zestawy przewodnika (wędka, kołowrotek, linka, przypon).

Transfery z/na łowisko:
Więcej informacji na zapytanie udzieli Państwu nasz Dział Obsługi Klienta. Rezerwacje, zgłoszenia, więcej informacji o ofercie: sebastian@guidedfishing.pl lub tel. +48 786 874 825.
Przed każdą z wypraw wędkarskich oferujemy dokładne informacje, jak się przygotować i co warto zabrać ze sobą na wyprawę. Na część wypraw wędkarskich, które organizujemy, istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu wędkarskiego oraz przynęt. Dzięki naszej pomocy, możecie zakupić potrzebny sprzęt i przynęty przed wyprawą (w bardzo atrakcyjnych cenach) lub na niektórych łowiskach, także w trakcie trwania wyprawy. Jeżeli masz pytania, napisz do nas – sebastian@guidedfishing.pl lub zadzwoń tel. +48 786 874 825.


ZAPRASZAMY na wyprawy wędkarskie z przewodnikiem w Polsce! Podzielimy się z Tobą naszą pasją!