» Ebro – obóz sumowy – marzec 2025

Ebro – obóz sumowy – marzec 2025

Zapraszamy Was do udziału w wyprawie grupowej, której głównym celem są duże sumy.

Łowimy różnymi technikami: stacjonarka, vertical klasyczny, vertical z kwokiem, spinning, trolling. Zakładamy także stacjonarny obóz sumowy nad rzeką.
 
Dla chętnych możliwe jest także łowienie sandaczy, które w tym okresie doskonale żerują. Łowienie sandaczy jest możliwe indywidualnie oraz pod okiem naszych przewodników. Możliwe jest łowienie sandaczy na spinning oraz na vertical.
 
Do dyspozycji jest zakwaterowanie w apartamencie z kuchnią, łazienką i ubikacją (dla uczestników, którzy w danym dniu nie przebywają w obozie nad rzeką).

W wyprawie weźmie udział dwóch ekspertów/przewodników z naszej firmy. Główny przewodnik Mateusz Kalkowski (nasz specjalista od łowienia wielkich sumów oraz sandaczy).

Koszt udziału w wyprawie grupowej: 3990 zł od osoby.

W cenie: 8 dni pobytu, 6 pełnych dni łowienia, zakwaterowanie (7 noclegów), łódź z silnikiem spalinowym (łodzie wyposażone w echosondę, kamizelki ratunkowe – 1 łódź na 2 osoby), 2 przewodników wędkarskich (jeden z przewodników przez całą wyprawę, drugi przewodnik dostępny przez 1 dzień), 2 łodzie przewodników wędkarskich (jedna przez całą wyprawę, druga przez 1 dzień), pełen sprzęt wędkarski i przynęty sztuczne, transfery z/na lotnisko, opieka polskiego rezydenta, sprzątanie końcowe, internet WiFi, dostęp do bazy (basen, TV satelitarna, grill), ubezpieczenie NNW i KL, składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.
Płatne dodatkowo:
– paliwo do łodzi oraz paliwo na dojazdy samochodów na łowiska (transport na łowisko, dowożenie potrzebnych artykułów lub sprzętu, transport do bazy, itp.) – płatne według zużycia na miejscu.
– licencja parkowa COTO – około 30 EUR osoba/tydzień.
– licencja wędkarska – około 15 EUR osoba/rok.
– sprzęt biwakowy na nocne zasiadki (namiot, krzesło karpiowe, śpiwór).
– bilety lotnicze Warszawa/Barcelona/Warszawa (ewentualnie po ustaleniu możliwe wyloty także z innych miast – Gdańsk, Wrocław, Kraków, Katowice, Berlin) – rezerwujemy odpowiednie bilety lotnicze dla całej grupy.
– przynęty naturalne, które będą potrzebne do łowienia daną techniką (np. pellet).
– obiadokolacja 15 EUR za osoba/dzień.
 
We własnym zakresie: pozostałe wyżywienie.
 
Dostępne terminy obozów sumowych:
– 06-13.03.2025 – 7 miejsc dostępnych.
– 13-20.03.2025 – 4 miejsca dostępne.
– 20-27.03.2025 – 5 miejsc dostępnych.
 
Zapraszamy!

Informacje i rezerwacje: sebastian@guidedfishing.pl lub tel. +48 786 874 825.


 
 
 
 
ZAPRASZAMY na wielkie sumy nad rzekę Ebro w Hiszpanii!