Anglia – Rzeka Severn i Avon – wyprawy z przewodnikiem wędkarskim

Zapraszamy na jedno i kilkudniowe wyprawy wędkarskie z profesjonalnym przewodnikiem na rzeki Sever oraz Avon w poszukiwaniu szczupaków, okoni i sandaczy. Najlepsze angielskie wody są w Waszym zasięgu.

Rzeka Severn zaczyna swój bieg w Północnej Walii i wpływa do morza blisko miejscowości Bristol. Gdy w górach Walii pada silny deszcz, rzeka bardzo szybko przybiera. Także przez to, koryto rzeki jest atrakcyjne i bardzo różnorodne. Na dnie są zarówno duże kamienie, jak i kawały gliny oraz zwalone drzewa i korzenie pobliskich drzew. W wielu miejscach rzeka ma silny nurt, a gdy przybiera wymywa ciekawe miejsca. W rzece tej łowi się duże szczupaki i sandacze. Brytyjski rekord sandacza pochodzi właśnie z tej rzeki. Drapieżnik został złowiony w 2008 roku.

Natomiast rzeka Avon jest dopływem rzeki Severn.  Avon płynie poprzez północno-wschodnią krainę Midlands. Rzeka Avon łączy się z Severn w okolicach Tewkesbury. Woda w Avon jest bardziej przejrzysta od Severn. Podczas gdy rzeka Severn przybiera i robi się niedostępna, Avon staje się lepszym i bezpieczniejszym łowiskiem. Jest to rzeka, gdzie możemy aktywnie łowić szczupaki, sandacze lub okonie.

Ekskluzywne wyprawy wędkarskie z profesjonalnym przewodnikiem, ukierunkowane na połów szczupaków, okoni lub sandaczy. Ekskluzywne wyprawy dla 1-4 osób. Wyprawy trwające od jednego do kilku dni. Zapraszamy w sezonie od kwietnia do listopada.


Dostępność łowiska
Dostęp do najlepszych łowisk zapewnia łódź z silnikiem spalinowym. Wędkowanie z brzegu jest stosunkowo trudne i mało optymalne. Dobre miejsca połowu drapieżników znajdują się tylko w określonych miejscach, które doskonale zna nasz przewodnik.

Rekomendowane metody połowu
Podstawową metodą połowu ryb drapieżnych jest oczywiście spinning lub casting z użyciem przynęt sztucznych. Dobrą metodą jest także trolling. Drapieżniki można także łowić na sztuczną muchę.

Limity i ograniczenia
Z łowiska można zabrać dziennie 1 szczupaka lub 1 sandacza na osobę w rozmiarze 50-70 cm lub kilka okoni. Wszystkie pozostałe ryby wypuszczamy z powrotem do wody. 


Zakwaterowanie i serwis wędkarski

Jednostki pływające, na które zabieramy naszych Gości, to głównie łodzie laminatowe 4-4,5 z silnikami spalinowym 10-20 KM. Łódź przewodnika jest wyposażona w profesjonalną echosondę. Na naszych jednostkach jest komfortowo i bezpiecznie.

Oczywiście dla naszych Klientów zapewniamy zakwaterowanie. Noclegi w zależności od preferencji – od prywatnych kwater, poprzez pensjonaty i hotele, a skończywszy na hotelach SPA.


Umiejscowienie łowiska

Wyprawy realizujemy na różnych odcinkach rzek Severn oraz Avon. Wyprawy rozpoczynają się w różnych miejscach. Wybór miejsca startu należy do przewodnika. Miejsce rozpoczęcia wyprawy jest zależne od wielu czynników, takich jak, np. pogoda, okres roku, intensywność żerowania drapieżników i inne. Dokładne miejsce rozpoczęcia wyprawy ustalamy przed terminem wyprawy.Oferta łowienia z przewodnikiem na rzekach Severn oraz Avon w Anglii.

Termin: Terminy do ustalenia indywidualnego w sezonie od 16 czerwca do końca marca.
Czas trwania: od 1 dnia łowienia (8 godzin dziennie) do kilku dni.
Dojazd: we własnym zakresie (samolot).
Ilość uczestników: 1-2 osoby.
Zakwaterowanie: noclegi są w zależności od preferencji – od prywatnych kwater, poprzez pensjonaty i hotele, a skończywszy na hotelach SPA. Noclegi są płatne dodatkowo.
Wyżywienie: we własnym zakresie.
Łowisko: średnie rzeki nizinne.
Przewodnik wędkarski: profesjonalny przewodnik w cenie podczas całej wyprawy. Najlepszy specjalista w tym rejonie Anglii.
Cena:
– 330 GBP za 1 dzień łowienia (1-2 osoby na łodzi).
Cena skalkulowana została przy powyższych założeniach i w niektórych przypadkach podana cena może ulec zmianie, ponieważ jest zależna od wielu czynników, jak np. ilość uczestników, dostępność danych typów łodzi, itp. Więcej informacji na zapytanie udzieli Państwu nasz Dział Obsługi Klienta. Cena zawiera podatek VAT.
W cenie:
– profesjonalny przewodnik wędkarski.
– dojazd przewodnika na miejsce.
– łódź z silnikiem spalinowym oraz paliwo.
– sprzęt wędkarski oraz przynęty.
Płatne dodatkowo:
– zakwaterowanie.
– obowiązkowe ubezpieczenie NNW i KL w cenie 1,8 EUR za osoba/dzień.
– obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny – 10 zł osoba/cały pobyt.
We własnym zakresie:
– dojazd na miejsce.
– wyżywienie i napoje.
Na miejscu istnieje możliwość:

Przy korzystaniu ze sprzętu przewodnika, dodatkowo rozliczamy się za zerwane i zniszczone przynęty oraz za zniszczone zestawy przewodnika (wędka, kołowrotek, linka, przypon).

Transfery z/na łowisko:
Więcej informacji na zapytanie udzieli Państwu nasz Dział Obsługi Klienta. Rezerwacje, zgłoszenia, więcej informacji o ofercie: sebastian@guidedfishing.pl lub tel. +48 786 874 825.
Przed każdą z wypraw wędkarskich oferujemy dokładne informacje, jak się przygotować i co warto zabrać ze sobą na wyprawę. Na część wypraw wędkarskich, które organizujemy, istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu wędkarskiego oraz przynęt. Dzięki naszej pomocy, możecie zakupić potrzebny sprzęt i przynęty przed wyprawą (w bardzo atrakcyjnych cenach) lub na niektórych łowiskach, także w trakcie trwania wyprawy. Jeżeli masz pytania, napisz do nas – sebastian@guidedfishing.pl lub zadzwoń tel. +48 786 874 825.


ZAPRASZAMY na wyprawy wędkarskie z przewodnikiem w Wielkiej Brytanii! Podzielimy się z Tobą naszą pasją!