Pstrągowy raj – pakiety wędkarskie z przewodnikiem

Ekskluzywna oferta dla pasjonatów łowienia na muchę. Wyprawy na bajecznie piękną, górską rzekę pstrągową w samym środku Alp w Austrii. Wyprawy na pstrągi potokowe, pstrągi tęczowe, lipienie i głowacice.

Zapraszamy nad przepiękną rzekę płynącą przez serce Alp w Austrii. Niesamowite tereny Austrii, gdzie widoki zapierają dech w piersiach. Jadąc na miejsce, można podziwiać zarówno góry jak i rzekę, która ciągnie się w pięknych wąwozach. To rzeka, której charakter w pełni oddaje otaczające ją tereny. Jest niesamowicie wręcz czysta, a jej zasobność w ryby wprawia w osłupienie. W rzece występują ogromne ilości prawdziwego dzikiego pstrąga tęczowego, który odbywa w rzece naturalne tarło. Jest bardzo dużo pstrąga potokowego oraz lipienia. Są także palie jeziorowe i głowacice. 

Wyprawy muchowe do Austrii - www.przewodnicywedkarscy.pl - Fly Fishing

Rzeka płynie pośród lasów świerkowych u podnóża Alp. Wzdłuż rzeki napotykamy tylko jedną bardzo małą miejscowość. Coś dla koneserów spokoju i ciszy. Rzeka ma kolor turkusu. Nawet w najgłębszych miejscach widać doskonale ryby stojące przy dnie. Idealnie spisuje się tutaj metoda na upatrzonego. Jak na dłoni widać płynącą przynętę, którą po chwili atakuje pstrąg. Mamy tutaj rozległe płanie, które dosłownie ocierają się o góry. W niektórych miejscach rzeka płynie poprzez przybrzeżne skaliste jamy, gdzie oczywiście również możemy łowić! Bardzo mała presja wędkarska oraz wysoka kultura Catch and Release sprawiają, że rzeka plasuje się na bardzo wysokiej pozycji w kalendarzach muszkarzy z różnych zakątków Świata! Rzeka wpływa do przejrzystego górskiego jeziora, na którym również możemy łowić. Pstrągi tęczowe występujące w jeziorze dorastają nawet do 70 kilku cm!

Wyprawy muchowe z przewodnikiem - www.przewodnicywedkarscy.pl - Fly Fishing


Dostępność łowiska
Dostęp do najlepszych łowisk zapewnia brodzenie w wodzie w długich spodniobutach.

Rekomendowane metody połowu
Wyłączną metodą połowu ryb drapieżnych jest mucha.

Limity i ograniczenia
Na naszych wyprawach do Austrii preferujemy metodę złów i wypuść. Po wyholowaniu ryby, robimy zdjęcia i delikatnie wypuszczamy rybę z powrotem do wody. Dzięki takim praktykom mamy możliwość nawet kilkukrotnego złowienia tej samej ryby. Łowimy głównie na odcinkach „no kill”, gdzie obowiązuje zakaz zabierania ryb.


Zakwaterowanie i serwis wędkarski

Zakwaterowanie w komfortowych pensjonatach, w pokojach 1-2 osobowych. Pokoje wyposażone w łazienkę i WC. Pensjonat położony jest nad samą rzeką. Pensjonat wokół otaczają wysokie góry, których widok daje niezapomniane wrażenia! Pokoje są urządzone bardzo schludnie. W cenie zakwaterowania oferujemy bardzo dobre i obfite śniadanie.

Wyprawy muchowe do Austrii - www.przewodnicywedkarscy.pl - Fly Fishing

Wyprawy muchowe do Austrii - www.przewodnicywedkarscy.pl - Fly Fishing


Umiejscowienie bazy

Wyprawy realizujemy na różnych odcinkach rzeki. Wyprawy rozpoczynają się w różnych miejscach. Wybór miejsca startu należy do przewodnika. Miejsce rozpoczęcia wyprawy jest zależne od wielu czynników, takich jak, np. stan wody na rzece, pogoda, okres roku, intensywność żerowania drapieżników i inne. Dokładne miejsce rozpoczęcia wyprawy ustalamy na około 2-3 dni przed terminem wyprawy.Oferta wędkowania na rzece w Austrii (pakiety wędkarskie z przewodnikiem).

Termin: terminy do ustalenia indywidualnego w sezonie od kwietnia do końca września.
Czas trwania: pobyty 6 dniowe (4 dni łowienia), rozpoczynające się od dowolnego dnia tygodnia. Uwaga! Możliwość przyjazdu na krótszy lub dłuższy pobyt.
Dojazd: we własnym zakresie (samochód prywatny). Możliwość dojazdu z przewodnikiem z Polski (do indywidualnego ustalenia).
Ilość uczestników: od 2 do 4 osób.
Zakwaterowanie: zakwaterowanie w komfortowym pensjonacie, w pokojach 2 osobowych. Śniadanie wliczone w cenę.
Wyżywienie: w cenie śniadanie. Pozostałe wyżywienie we własnym zakresie.
Łowisko: średnia rzeka górska.
Przewodnik wędkarski: 4 dni łowienia z przewodnikiem jest w cenie pakietu. Możliwość wynajęcia przewodnika na mniejszą lub większą ilość dni.
Cena: 3850 PLN od osoby za sześć dni pobytu bez dojazdu przy 2 osobach uczestniczących (łącznie 7700 zł za 2 osoby). Cena skalkulowana została przy kursie EUR z dnia 01.08.2019 i może ulec zmianie w przypadku zmiany kursu walut. W niektórych przypadkach, podana cena może ulec zmianie, ponieważ jest zależna od wielu czynników, jak np. ilość uczestników, dostępność danych domków, czy apartamentów, dostępność danych typów łodzi, itp. Więcej informacji na zapytanie udzieli Państwu nasz Dział Obsługi Klienta. Cena zawiera podatek VAT.
W cenie:
– zakwaterowanie w komfortowym pensjonacie ze śniadaniem (5 noclegów).
– 4 dni łowienia z polskojęzycznym przewodnikiem muchowym.
– licencje wędkarskie (4 dni).
– pełen sprzęt wędkarski oraz przynęty.
– opiekę polskojęzycznego przewodnika wędkarskiego podczas całej wyprawy.
– sprzątanie końcowe.
– pościel.
– ręczniki.
– ubezpieczenie NNW i KL.
– obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.
Płatne dodatkowo:
We własnym zakresie:
– dojazd  na miejsce.
– wyżywienie i napoje.
Na miejscu istnieje możliwość:
Kaucja zwrotna:

Przy korzystaniu ze sprzętu przewodnika, dodatkowo rozliczamy się za zerwane i zniszczone przynęty oraz za zniszczone zestawy przewodnika (wędka, kołowrotek, linka, przypon).

Istotne informacje:

Transfery z/na łowisko:
Istnieje możliwość dojazdu z przewodnikiem z Polski. Więcej informacji na zapytanie udzieli Państwu nasz Dział Obsługi Klienta. 

Samolot i wynajęcie samochodu:
Nasza firma oferuje pośrednictwo w zakupie biletów lotniczych wszystkich linii w Europie i na Świecie. Oferujemy również pośrednictwo w wynajmie samochodów.Rezerwacje, zgłoszenia, więcej informacji o ofercie: sebastian@guidedfishing.pl lub tel. +48 786 874 825.Przed każdą z wypraw wędkarskich oferujemy dokładne informacje, jak się przygotować i co warto zabrać ze sobą na wyprawę. Na część wypraw wędkarskich, które organizujemy, istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu wędkarskiego oraz przynęt. Dzięki naszej pomocy, możecie zakupić potrzebny sprzęt i przynęty przed wyprawą (w bardzo atrakcyjnych cenach) lub na niektórych łowiskach, także w trakcie trwania wyprawy. Jeżeli masz pytania, napisz do nas – sebastian@guidedfishing.pl lub zadzwoń tel. +48 786 874 825.


ZAPRASZAMY na wyprawy wędkarskie na ryby do Austrii! Podzielimy się z Tobą naszą pasją!