» Morze Bałtyckie (łosoś i troć z łodzi) – wyprawy grupowe

Morze Bałtyckie (łosoś i troć z łodzi) – wyprawy grupowe

Zapraszamy na jednodniowe rejsy wędkarskie z profesjonalnym przewodnikiem na Morze Bałtyckie w poszukiwaniu wielkich łososi oraz troci.

Ekskluzywne wyprawy wędkarskie z profesjonalnym przewodnikiem, ukierunkowane na połów bałtyckich łososi oraz troci. Ekskluzywne wyprawy od 1 do 5 osób! Wyprawy trwające od 1 dnia. Zapraszamy w sezonie od 01.11 do około 31.05 (terminy połowów uzależnione od długości przebywania ryb w łowiskach dostępnych z naszych łodzi).


Dostępność łowiska
Dostęp do najlepszych łowisk zapewnia wyłącznie duża i bezpieczna łódź z silnikiem spalinowym. 

Rekomendowane metody połowu
Ryby łowimy techniką profesjonalnego trollingu morskiego z użyciem całego potrzebnego sprzętu, m.in. downriggery, planery, maszty.

Limity i ograniczenia
Na naszych wyprawach na łososie i zgodnie z przepisami, można zabrać 1 łososia na osobę. Pozostałe ryby po podholowaniu do burty łodzi, wyhaczamy w wodzie i wypuszczamy.


Zakwaterowanie i serwis wędkarski

Jednostki pływające, na które zabieramy naszych Gości, to głównie pełnomorskie, duże jednostki – 8 metrowy Arvor 250 oraz dwie 9 metrowe Arvory 280. Obydwie jednostki są w pełni przystosowane do profesjonalnego trollingu morskiego. Posiadają cały niezbędny sprzęt do trollingu oraz profesjonalną elektronikę. Na wyposażeniu łodzi są oczywiście środku ratunkowe.

Oczywiście dla naszych Klientów zapewniamy zakwaterowanie, które znajduje się w okolicy portu, z którego wypływamy na morze. Zakwaterowanie proponujemy w różnym standardzie w zależności od preferencji naszych Gości.


Umiejscowienie łowiska

Wyprawy realizujemy głównie z portu, który znajduje się w Gdańsku Górki Zachodnie.Oferta łowienia łososi na Morzu Bałtyckim (pakiety wędkarskie z przewodnikiem).

Termin: do ustalenia w okresie od 01.11 do około 15.05.
Czas trwania: od 1 dnia.
Dojazd: we własnym zakresie (samochód prywatny).
Ilość uczestników: od 1 do 5 osób (przy 1-4 osobach wypływamy mniejszą jednostką, przy 5 osobach wypływamy większą jednostką). Możliwość zorganizowania wyprawy dla większych grup około 20 osobowych i większych.
Zakwaterowanie: proponujemy zakwaterowanie, które znajduje się w okolicy portu, z którego wypływamy na morze. Zakwaterowanie proponujemy w różnym standardzie w zależności od preferencji naszych Gości. Noclegi są płatne dodatkowo.
Wyżywienie: we własnym zakresie.
Łowisko: Morze Bałtyckie.
Przewodnik wędkarski: profesjonalny przewodnik w cenie podczas całej wyprawy.
Dostępne pakiety: trolling łososiowy dla 1-4 lub 5 osób.
Cena: 2850 PLN za 1 dzień łowienia na mniejszej łodzi dla 4 osób lub 3550 PLN za 1 dzień łowienia na większej łodzi dla 5 osób. Cena skalkulowana została przy powyższych założeniach i w niektórych przypadkach podana cena może ulec zmianie, ponieważ jest zależna od wielu czynników, jak np. ilość uczestników, dostępność danych typów łodzi, itp. Więcej informacji na zapytanie udzieli Państwu nasz Dział Obsługi Klienta. Cena zawiera podatek VAT.
W cenie:
– profesjonalny przewodnik wędkarski.
– dojazd przewodnika na miejsce.
– łódź z silnikiem spalinowym oraz paliwo.
– sprzęt wędkarski oraz przynęty.
– licencje wędkarskie.
– ubezpieczenie NNW i KL.
– obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.
Płatne dodatkowo:
We własnym zakresie:
– dojazd na miejsce.
– wyżywienie i napoje.
Na miejscu istnieje możliwość:
– filetowanie złowionych łososi za dodatkową opłatą.

Przy korzystaniu ze sprzętu przewodnika, dodatkowo rozliczamy się za zerwane i zniszczone przynęty oraz za zniszczone zestawy przewodnika (wędka, kołowrotek, linka, przypon).

Transfery z/na łowisko:
przy grupach 4-6 osobowych oferujemy transfery z/na łowisko z Warszawy za dodatkową opłatą. Więcej informacji na zapytanie udzieli Państwu nasz Dział Obsługi Klienta. Rezerwacje, zgłoszenia, więcej informacji o ofercie: sebastian@guidedfishing.pl lub tel. +48 786 874 825.
Przed każdą z wypraw wędkarskich oferujemy dokładne informacje, jak się przygotować i co warto zabrać ze sobą na wyprawę. Na część wypraw wędkarskich, które organizujemy, istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu wędkarskiego oraz przynęt. Dzięki naszej pomocy, możecie zakupić potrzebny sprzęt i przynęty przed wyprawą (w bardzo atrakcyjnych cenach) lub na niektórych łowiskach, także w trakcie trwania wyprawy. Jeżeli masz pytania, napisz do nas – sebastian@guidedfishing.pl lub zadzwoń tel. +48 786 874 825.


ZAPRASZAMY na wyprawy wędkarskie z przewodnikiem w Polsce! Podzielimy się z Tobą naszą pasją!