Labska Prehrada – wyprawy z przewodnikiem wędkarskim

Labska Prehrada to zbiornik zaporowy na górnej Łabie. To spory zbiornik  z malowniczą kamienną zaporą, znajdujący się na terenie Karkonoskiego Parku Narodowego. Woda ta kryje piękne dzikie pstrągi potokowe, liczne stado tęczaków, pstrągi źródlane, piękne okonie i największą gratkę jaką są lipienie. Zbiornik podzielony jest na dwie części.

Górna – sezon zaczyna się w czerwcu i trwa bardzo krótko, bo tylko do końca września, miejsce gdzie obowiązuje zasada „złów i wypuść”, ale to na tej części zbiornika oprócz tęczaków można złowić piękne pstrągi potokowe, pstrągi źródlane, palie jeziorowe oraz lipienie. Dolna – część to miejsce gdzie zdecydowanie przeważają pstrągi tęczowe, sezon zaczyna się już w kwietniu. Na tej urokliwej zaporówce najczęściej łowi się z belly boatów, ale jest kilka miejsc zarówno na górnym jak i na dolnej części zbiornika, gdzie można wygodnie łowić z brzegu. Na dolnym zbiorniku dopuszczone jest łowienie na spinning z brzegu.

Zapraszamy na wyprawy muchowe. Nasi przewodnicy specjalizują się w połowie techniką muchową od wielu lat. Nasi przewodnicy zabiorą Cię na najlepsze miejsca. Wyprawy wędkarskie z profesjonalnym przewodnikiem, ukierunkowane na łowienie pstrągów potokowych, pstrągów tęczowych oraz lipieni. Ekskluzywne wyprawy indywidualne od 2 do 4 osób. Wyprawy trwające od 1 do kilku dni.


Dostępność łowiska
Dostęp do najlepszych łowisk zapewnia łowienie z belly boat’a.

Rekomendowane metody połowu
Łowimy wyłącznie techniką muchową. Na dolnym zbiorniku dopuszczone jest wędkowanie z brzegu na spinning.

Limity i ograniczenia
Na naszych wyprawach na Labską Prehradę preferujemy metodę złów i wypuść. Po wyholowaniu ryby, robimy zdjęcia i delikatnie wypuszczamy rybę z powrotem do wody. Dzięki takim praktykom mamy możliwość nawet kilkukrotnego złowienia tej samej ryby.


Zakwaterowanie i serwis wędkarski

Noclegi w zależności od preferencji – od prywatnych kwater, poprzez pensjonaty i hotele, a skończywszy na hotelach SPA.


Umiejscowienie łowiskaOferta łowienia z przewodnikiem wędkarskim na zbiorniku zaporowym Labska Prehrada.

Termin: Terminy do ustalenia indywidualnego w sezonie od 01.04 do 30.09 (dolny zbiornik) oraz od 01.06 do 30.09 (górny zbiornik).
Czas trwania: od 1 dnia łowienia (8 godzin dziennie) do kilku dni.
Dojazd: we własnym zakresie (samochód prywatny). Istnieje możliwość dojazdu z przewodnikiem z Polski (do indywidualnego ustalenia).
Ilość uczestników: od 2 do 4 osób. Możliwość zorganizowania wyprawy dla większych grup.
Zakwaterowanie: noclegi są w zależności od preferencji – od prywatnych kwater, poprzez pensjonaty i hotele, a skończywszy na hotelach SPA. Noclegi są płatne dodatkowo.
Wyżywienie: we własnym zakresie.
Łowisko: mały zbiornik zaporowy.
Przewodnik wędkarski: profesjonalny przewodnik w cenie podczas całej wyprawy.
Cena:
– 1216 zł za 2 osoby za 1 dzień łowienia (po 608 zł od osoby).
Cena skalkulowana została przy powyższych założeniach i w niektórych przypadkach podana cena może ulec zmianie, ponieważ jest zależna od wielu czynników, jak np. ilość uczestników, dostępność danych typów łodzi, itp. Więcej informacji na zapytanie udzieli Państwu nasz Dział Obsługi Klienta. Cena zawiera podatek VAT.
W cenie:
– profesjonalny przewodnik wędkarski.
– dojazd przewodnika na miejsce.
– belly boat.
– sprzęt wędkarski oraz przynęty.
– ubezpieczenie NNW i KL.
– obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.
Płatne dodatkowo: zakwaterowanie.
We własnym zakresie:
– dojazd na miejsce.
– licencje wędkarskie.
– wyżywienie i napoje.
– ewentualne zakwaterowanie
Na miejscu istnieje możliwość:
Przy korzystaniu ze sprzętu przewodnika, dodatkowo rozliczamy się za zerwane i zniszczone przynęty oraz za zniszczone zestawy przewodnika (wędka, kołowrotek, linka, przypon).

Transfery z/na łowisko:
Istnieje możliwość dojazdu z przewodnikiem z Polski (do indywidualnego ustalenia). Więcej informacji na zapytanie udzieli Państwu nasz Dział Obsługi Klienta. Rezerwacje, zgłoszenia, więcej informacji o ofercie: sebastian@guidedfishing.pl lub tel. +48 786 874 825.
Przed każdą z wypraw wędkarskich oferujemy dokładne informacje, jak się przygotować i co warto zabrać ze sobą na wyprawę. Na część wypraw wędkarskich, które organizujemy, istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu wędkarskiego oraz przynęt. Dzięki naszej pomocy, możecie zakupić potrzebny sprzęt i przynęty przed wyprawą (w bardzo atrakcyjnych cenach) lub na niektórych łowiskach, także w trakcie trwania wyprawy. Jeżeli masz pytania, napisz do nas – sebastian@guidedfishing.pl lub zadzwoń tel. +48 786 874 825.


ZAPRASZAMY na wyprawy wędkarskie z przewodnikiem w Polsce! Podzielimy się z Tobą naszą pasją!