» Jezioro Näsijärvi – pakiety

Jezioro Näsijärvi – pakiety

Jezioro Näsijärvi to duży akwen, położony w południowej części Finlandii. Na jeziorze jest wiele wysp, wysepek, nagich skał, zatok, przesmyków między wyspami, wiele górek podwodnych oraz rejony dużych głębin. Na jeziorze tym występuje bardzo zróżnicowana fauna i flora. Większe wyspy wewnętrzne pełne są gęstych iglastych i liściastych lasów. Są tam siedliska większych ssaków i ogromnej ilości ptactwa leśnego i wodnego. Mniejsze wysepki, gęsto zalegające zewnętrzną część porośnięte są niską roślinnością i mają bardziej surowy północny charakter. Jezioro Näsijärvi to wspaniałe miejsce, pełne bardzo czystej wody i nietkniętej natury. Występuje tam wiele gatunków ryb, a co najważniejsze jest tam wiele pięknych drapieżników, szczupaków i okoni.

Główną atrakcją tego jeziora jest duża ilość szczupaków. Zazwyczaj łowi się średnie ryby, ale okazy ponad metrowe nie są rzadkością.


Dostępność łowiska
Dostęp do najlepszych łowisk zapewnia łódź z silnikiem spalinowym. Wędkowanie z brzegu jest także możliwe. Jednak wędkowanie z łodzi jest optymalne. Pierwsze dobre miejsca połowu drapieżników znajdują się tuż przy ośrodku.

Rekomendowane metody połowu
Podstawową metodą połowu ryb drapieżnych jest oczywiście spinning lub casting z użyciem przynęt sztucznych lub naturalnych. Drapieżniki można także łowić na sztuczną muchę. Dozwolona jest także metoda trollingowa, która w niektórych okresach jest bardzo skuteczna. Białoryb można łowić na spławik lub metodami gruntowymi.

Limity i ograniczenia
Z łowiska można zabrać dziennie 1 szczupaka na łódź w rozmiarze 45 – 75 cm. Wszystkie pozostałe szczupaki wypuszczamy z powrotem do wody. Z łowiska można zabierać również inne gatunki ryb, ale tylko w ilościach, które potrzebne są do bieżącego spożycia na miejscu. Zakaz mrożenia ryb. Zakaz zabierania ryb z przeznaczeniem do wywiezienia z Finlandii.


Zakwaterowanie i serwis wędkarski

Jednostki pływające, które oddane są do Państwa dyspozycji, to łodzie wędkarskie, wyposażone w silniki spalinowe 2,6 KM i 5 KM.

Zależnie od Państwa preferencji istnieją różne możliwości zakwaterowania.

W ośrodku posiadamy domki całoroczne oraz typowe domki kempingowe. Obydwa rodzaje domków są 4 i 6 osobowe. Domki składają się z oddzielonego salonu, sypialni, kuchni oraz łazienki z WC i prysznicem. Na wyposażeniu domku znajdują się wszelkie udogodnienia takie jak TV, lodówka z zamrażarką, kuchenka mikrofalowa, kuchenka elektryczna, akcesoria kuchenne, ekspres do kawy. W domu znajduje się sauna.


Umiejscowienie ośrodkaOferta wędkowania na Jeziorze Näsijärvi w Finlandii (pakiety).

Termin: kwiecień-listopad. Zimą jest możliwe łowienie spod lodu.
Czas trwania: pobyty 8 dniowe, rozpoczynające się od dowolnego dnia tygodnia.
Dojazd: we własnym zakresie (samochód + prom lub samolot + wynajem samochodu na miejscu).
Ilość uczestników: od 2 do 50. Ilość uczestników w zależności od wielkości i konfiguracji domków.
Zakwaterowanie: domki (pokój dzienny, oddzielne sypialnie, kuchnia w pełni wyposażona, łazienka, ubikacja, sauna).
Wyżywienie: we własnym zakresie.
Łowisko: duże jezioro.
Przewodnik wędkarski: na zapytanie możliwość wynajęcia przewodnika.
Cena: 1520 PLN od osoby za tydzień pobytu bez dojazdu przy 4 osobach uczestniczących (łącznie 6080 PLN za 4 osoby). Cena skalkulowana została przy kursie EUR z dnia 01.12.2019 i może ulec zmianie w przypadku zmiany kursu walut. W niektórych przypadkach, podana cena może ulec zmianie, ponieważ jest zależna od wielu czynników, jak np. ilość uczestników, dostępność danych domków, czy apartamentów, dostępność danych typów łodzi, itp. Więcej informacji na zapytanie udzieli Państwu nasz Dział Obsługi Klienta. Cena zawiera podatek VAT.
W cenie:
– zakwaterowanie w domku 4 osobowym (7 noclegów).
– 2 łodzie wędkarskie z silnikami spalinowymi 5 KM (każda łódź wyposażona w plan batymetryczny).
– licencje wędkarskie.
– opieka anglojęzycznego rezydenta.
– pościel.
– sprzątanie końcowe.
– pełna informacja wędkarska o łowisku.
– ubezpieczenie NNW i KL.
– obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.
Płatne dodatkowo:
– paliwo do łodzi, według zużycia na miejscu.
We własnym zakresie:
– ręczniki.
Na miejscu istnieje możliwość:
– wypożyczenia kajaków.
– wynajęcia pola do mini golfa.
– zrobienia dużego ogniska lub grilla.
Kaucja zwrotna: 100 EUR za domek i 100 EUR za łódź.

Prom:
nasza firma oferuje bilety promowe do Finlandii po atrakcyjnych cenach, niższych niż bezpośrednio u przewoźników promowych.
Samolot i wynajęcie samochodu:
nasza firma oferuje pośrednictwo w zakupie biletów lotniczych wszystkich linii w Europie i na Świecie. Oferujemy również pośrednictwo w wynajmie samochodów.Rezerwacje, zgłoszenia, więcej informacji o ofercie: sebastian@guidedfishing.pl lub tel. +48 786 874 825.
Przed każdą z wypraw wędkarskich oferujemy dokładne informacje, jak się przygotować i co warto zabrać ze sobą na wyprawę. Na część wypraw wędkarskich, które organizujemy, istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu wędkarskiego oraz przynęt. Dzięki naszej pomocy, możecie zakupić potrzebny sprzęt i przynęty przed wyprawą (w bardzo atrakcyjnych cenach) lub na niektórych łowiskach, także w trakcie trwania wyprawy. Jeżeli masz pytania, napisz do nas – sebastian@guidedfishing.pl lub zadzwoń tel. +48 786 874 825.


ZAPRASZAMY na wyprawy wędkarskie na ryby do Finlandii! Podzielimy się z Tobą naszą pasją!