» Jezioro Amanningen i Virsbosjon – Polska baza wędkarska – pakiety

Jezioro Amanningen i Virsbosjon – Polska baza wędkarska – pakiety

Zapraszamy Was na świetne łowiska – Jezioro Amanningen oraz Jezioro Virsbosjon. Obydwa jeziora są dobrymi łowiskami sandaczy, szczupaków oraz okoni. Jezioro Amanningen to duży i bardzo urozmaicony zbiornik. Od płytkich kamienistych blatów, poprzez górki podwodne, a skończywszy na dużych i głębokich plosach. Jezioro obfituje w dużą populację sandaczy, szczupaków oraz okoni. W zależności od okresu, sandacze łowi się na płytkich kamienistych blatach oraz górkach, a także na głębokich spadkach brzegów oraz wysp. W jeziorze występuje duża populacja szczupaków i jest wiele pięknych okazów. Na jeziorze jest ogromna ilość okoni i każdy łowca tego gatunku na pewno będzie bardzo zadowolony z wyników.

Drugim łowiskiem jest mniejsze Jezioro Virsbosjon, które posiada kilka ciekawych zatok. Jezioro jest stosunkowo proste technicznie i nie wymaga dużej znajomości, aby ładnie połowić. Jezioro obfituje w dużą ilość szczupaków i dużą ilość ładnych okoni. Sandacza jest mniej, niż na Jeziorze Amanningen, ale także łowi się go regularnie. Łowienie na Jeziorze Virsbosjon wymaga przetransportowania łodzi z większego jeziora i zwodowania na mniejszym. Zapraszamy na wyprawy wędkarskie na ryby do Szwecji.


Dostępność łowiska
Dostęp do najlepszych łowisk zapewnia łódź z silnikiem spalinowym. Wędkowanie z brzegu jest stosunkowo trudne z powodu trudno dostępnych terenów oraz prywatnych posesji. Pierwsze dobre miejsca połowu drapieżników na Jeziorze Virsbosjon znajdują się zaraz po wypłynięciu. Na Jezioro Amanningen płyniemy na pierwsze dobre miejscówki około 5 minut.

Rekomendowane metody połowu
Podstawową metodą połowu ryb drapieżnych jest oczywiście spinning lub casting z użyciem przynęt sztucznych lub naturalnych. Dobrze sprawdza się metoda trollingowa. Drapieżniki można także łowić na sztuczną muchę. Białoryb można łowić na spławik lub metodami gruntowymi.

Limity i ograniczenia
Z łowiska można zabrać dziennie 1 szczupaka lub 1 sandacza na osobę w rozmiarze 50-80 cm. Wszystkie pozostałe szczupaki wypuszczamy z powrotem do wody. Z łowiska można zabrać dowolną ilość okoni w rozmiarze 15-39 cm. Z łowiska można zabierać również inne gatunki ryb, ale tylko w ilościach, które potrzebne są do bieżącego spożycia na miejscu. Zakaz mrożenia ryb. Zakaz zabierania ryb z przeznaczeniem do wywiezienia ze Szwecji.


Zakwaterowanie i serwis wędkarski

Do dyspozycji naszych Gości, oddajemy 3 łodzie aluminiowe Aluma Boats 4,05 m. Wszystkie jednostki wyposażone są w silniki spalinowe o mocy 20-30 KM. Łodzie wyposażone są w echosondy, kotwice, wiosła oraz kamizelki asekuracyjne.

UWAGA! Łowienie na Jeziorze Virsbosjon wymaga przetransportowania łodzi z większego jeziora i zwodowania na mniejszym jeziorze. Transport łodzi jest we własnym zakresie. Udostępniamy naszą przyczepę i klucze do wjazdu na slip. Konieczne jest posiadanie haka holowniczego we własnym samochodzie, którym przyjeżdża się na miejsce. W niektórych sytuacjach możemy pomóc w transporcie i zwodowaniu łodzi. Jednak jest to możliwe wyłącznie w niektórych dniach i za dodatkową opłatą około 200-300 SEK za transport łodzi w dwie strony.

Na miejscu zapewniamy zakwaterowanie w domu o wyższym standardzie. Dom jest dwupoziomowy. Składa się z trzech oddzielnych sypialni trzyosobowych, jednej dwuosobowej, dużej w pełni wyposażonej kuchni, pokoju dziennego i małego pokoju do odpoczynku oraz łazienki i ubikacji. W domku jest duży taras wyposażony w duży stół i krzesła. Na miejscu dostępny jest grill oraz palenisko. Dom jest wyposażony w suszarnię na ubrania oraz saunę. Internet WiFi. Telewizja z polskimi kanałami.


Umiejscowienie ośrodkaOferta wędkowania na Jeziorze Amanningen i Jeziorze Virsbosjon w Szwecji (pakiety).

Termin: kwiecień-listopad.
Czas trwania: pobyty 8 dniowe, rozpoczynające się od ustalonej daty.
Dojazd: we własnym zakresie (samochód + prom lub samolot + wynajem samochodu na miejscu).
Ilość uczestników: od 3 do 11 osób.
Zakwaterowanie: Dom jest dwupoziomowy. Składa się z trzech oddzielnych sypialni trzyosobowych, jednej sypialni dwuosobowej, dużej w pełni wyposażonej kuchni, pokoju dziennego i małego pokoju do odpoczynku oraz łazienki i ubikacji.
Wyżywienie: we własnym zakresie.
Łowisko: duże jezioro, mniejsze jezioro.
Przewodnik wędkarski: 1 dzień łowienia z przewodnikiem jest w cenie wyprawy. Na zapytanie możliwość wynajęcia przewodnika na kolejne dni.
Cena: 1650 PLN od osoby za tydzień pobytu bez dojazdu przy 6 osobach uczestniczących (łącznie 9900 PLN za 6 osób). Cena skalkulowana została przy kursie SEK z dnia 01.02.2020 i może ulec zmianie w przypadku zmiany kursu walut. W niektórych przypadkach, podana cena może ulec zmianie, ponieważ jest zależna od wielu czynników, jak np. ilość uczestników, dostępność danych domków, czy apartamentów, dostępność danych typów łodzi, itp. Więcej informacji na zapytanie udzieli Państwu nasz Dział Obsługi Klienta. Cena zawiera podatek VAT.
W cenie:
– zakwaterowanie w domu 11 osobowym na wyłączność (7 noclegów).
– 2 łodzie wędkarskie z silnikami spalinowymi 20-30 KM (jednostki wyposażone są w echosondy, odpowiednią ilość kamizelek asekuracyjnych, kotwicę, wiosła).
– 1 dzień z przewodnikiem (3 godziny).
– pełna informacja wędkarska o łowisku.
– opieka polskojęzycznego rezydenta.
– ubezpieczenie NNW i KL.
– obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.
Płatne dodatkowo:
– paliwo do łodzi, według zużycia na miejscu.
– licencja wędkarska około 100 SEK/osoba/tydzień Amanningen oraz około 50 SEK/osoba/tydzień Virsbosjon.
We własnym zakresie:
– ręczniki.
– pościel.
– sprzątanie końcowe.
Na miejscu istnieje możliwość:
– wykupienia transferów z/na lotnisko w dwie strony.
– wykupienia pościeli i ręczników.
– wykupienia sprzątania końcowego.

Kaucja zwrotna: 100 EUR od osoby.

Prom:
nasza firma oferuje bilety promowe do Szwecji (Gdańsk-Nynäshamn, Gdynia-Karlskrona, Świnoujście-Ystad, Sassnitz-Trelleborg) po atrakcyjnych cenach, niższych niż bezpośrednio u przewoźników promowych.
Samolot i wynajęcie samochodu:
nasza firma oferuje pośrednictwo w zakupie biletów lotniczych wszystkich linii w Europie i na Świecie. Oferujemy również pośrednictwo w wynajmie samochodów.Rezerwacje, zgłoszenia, więcej informacji o ofercie: sebastian@guidedfishing.pl lub tel. +48 786 874 825.
Przed każdą z wypraw wędkarskich oferujemy dokładne informacje, jak się przygotować i co warto zabrać ze sobą na wyprawę. Na część wypraw wędkarskich, które organizujemy, istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu wędkarskiego oraz przynęt. Dzięki naszej pomocy, możecie zakupić potrzebny sprzęt i przynęty przed wyprawą (w bardzo atrakcyjnych cenach) lub na niektórych łowiskach, także w trakcie trwania wyprawy. Jeżeli masz pytania, napisz do nas – sebastian@guidedfishing.pl lub zadzwoń tel. +48 786 874 825.


ZAPRASZAMY na wyprawy wędkarskie na ryby do Szwecji! Podzielimy się z Tobą naszą pasją!