» Jezioro Rusken – Polska baza wędkarska – pakiety

Jezioro Rusken – Polska baza wędkarska – pakiety

Zapraszamy Was na jedno z najlepszych jezioro sandaczowych w tej części Szwecji – Jezioro Rusken. To duży akwen o powierzchni około 3300 ha. Jezioro z ogromną ilością kamienistych wypłyceń oraz górek podwodnych. Duża ilość usianych skałami zatoczek i pięknych zalesionych wysp i wysepek. To znane i dobre łowisko sandaczy. Ukształtowanie jeziora i jego dna, sprawia doskonałe warunki dla sandaczy. Duża ilość tego gatunku oraz wiele pięknych okazów są dużą zaletą tego łowiska.

Jezioro zamieszkuje ogromna populacja okoni. Złowienie kilkudziesięciu okoni w momentach dobrych brań, nie jest niczym nadzwyczajnym. Jest wiele okazów powyżej 40 centymetrów i oczywiście łowione są ryby powyżej 50 cm!

Ponadto w okolicach naszej bazy mamy do dyspozycji jeszcze kilka innych jezior, na które przewozimy łodzie na życzenie naszych Klientów. Kilka świetnych łowisk sandacza i okonia (jeziora Rymmen, Lyen, Katteln, Langen oraz Furen). Świetne łowiska szczupaka (jeziora Hindsen oraz Algunen), a także komercyjne łowisko pstrągów tęczowych i potokowych (Jezioro Kalvsjon). Zapraszamy na wyprawy wędkarskie na ryby do Szwecji!


Dostępność łowiska
Dostęp do najlepszych łowisk zapewnia łódź z silnikiem spalinowym. Wędkowanie z brzegu jest stosunkowo trudne z powodu trudno dostępnych terenów oraz prywatnych posesji. Pierwsze dobre miejsca połowu drapieżników na Jeziorze Rusken znajdują się zaraz po wypłynięciu. Na życzenie Klientów łodzie przewozimy na inne jeziora, m.in. Jezioro Rymmen, Lyen, Katteln, Langen, Furen, Hindsen oraz Algunen). Na komercyjnym łowisku pstrągów tęczowych i potokowych (Jezioro Kalvsjon) łowienie jest z brzegu, z pomostów lub brodząc.

Rekomendowane metody połowu
Podstawową metodą połowu ryb drapieżnych jest oczywiście spinning lub casting z użyciem przynęt sztucznych lub naturalnych. Dobrze sprawdza się metoda trollingowa. Drapieżniki można także łowić na sztuczną muchę. Białoryb można łowić na spławik lub metodami gruntowymi.

Limity i ograniczenia
Z łowiska można zabrać dziennie 1 szczupaka lub 1 sandacza na osobę w rozmiarze 50-75 cm. Wszystkie pozostałe szczupaki i sandacze wypuszczamy z powrotem do wody. Z łowiska można zabrać dowolną ilość okoni w rozmiarze 15-39 cm. Rekomendujemy 3-4 szt. na osobę. Z łowiska można zabierać również inne gatunki ryb, ale tylko w ilościach, które potrzebne są do bieżącego spożycia na miejscu. Zakaz mrożenia ryb. Zakaz zabierania ryb z przeznaczeniem do wywiezienia ze Szwecji.


Zakwaterowanie i serwis wędkarski

Do dyspozycji naszych Gości, oddajemy łodzie 4,7 m z silnikami spalinowymi 15-20 KM oraz łodzie 4,1 m z silnikami spalinowymi 5-6 KM. Łodzie wyposażone w kotwice, wiosła oraz kamizelki asekuracyjne. Na życzenie Klientów łodzie przewozimy na inne jeziora, które znajdują się w tej okolicy.

Na miejscu zapewniamy zakwaterowanie w dużym domu, podzielonym na 3 oddzielne apartamenty 6 osobowe. Każdy apartament jest niezależny o powierzchni 65 m 2. Każdy z apartamentów składa się z 2 dużych sypialni, kuchni z jadalnią oraz łazienki z ubikacją. W każdym pokoju znajdują się po 3 łóżka. Kuchnia z jadalnią jest w pełni wyposażona. Apartamenty są wyposażone także w TV satelitarną oraz bezpłatny dostęp WiFi. Łącznie możemy przyjąć do 18 osób.


Umiejscowienie ośrodkaOferta wędkowania na Jeziorze Rusken w Szwecji (pakiety).

Termin: kwiecień-listopad.
Czas trwania: pobyty 8 dniowe, rozpoczynające się od ustalonej daty.
Dojazd: we własnym zakresie (samochód + prom lub samolot + wynajem samochodu na miejscu).
Ilość uczestników: od 4 do 18 osób.
Zakwaterowanie: zakwaterowanie w dużym domu, podzielonym na 3 oddzielne apartamenty 6 osobowe. Każdy apartament jest niezależny o powierzchni 65 m 2. Każdy z apartamentów składa się z 2 dużych sypialni, kuchni z jadalnią oraz łazienki z ubikacją.
Wyżywienie: we własnym zakresie.
Łowisko: duże jezioro, mniejsze jeziora oraz łowisko komercyjne.
Przewodnik wędkarski: Na zapytanie możliwość wynajęcia przewodnika.
Cena: 1710 PLN od osoby za tydzień pobytu bez dojazdu przy 4 osobach uczestniczących (łącznie 6840 PLN za 4 osoby). Cena skalkulowana została przy kursie SEK z dnia 01.02.2020 i może ulec zmianie w przypadku zmiany kursu walut. W niektórych przypadkach, podana cena może ulec zmianie, ponieważ jest zależna od wielu czynników, jak np. ilość uczestników, dostępność danych domków, czy apartamentów, dostępność danych typów łodzi, itp. Więcej informacji na zapytanie udzieli Państwu nasz Dział Obsługi Klienta. Cena zawiera podatek VAT.
W cenie:
– zakwaterowanie w apartamencie 6 osobowym na wyłączność (7 noclegów).
– 2 łodzie wędkarskie 4,7 m z silnikami spalinowymi 15-20 KM (jednostki wyposażone odpowiednią ilość kamizelek asekuracyjnych, kotwicę, wiosła).
– licencja wędkarska (Jezioro Rusken).
– pełna informacja wędkarska o łowisku.
– opieka polskojęzycznego rezydenta.
– ubezpieczenie NNW i KL.
– obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.
Płatne dodatkowo:
– paliwo do łodzi, według zużycia na miejscu.
– licencja wędkarska na inne jeziora.
We własnym zakresie:
– poszewki na pościel.
– ręczniki.
Na miejscu istnieje możliwość:
– wynajem rowerów.
– wynajem echosondy.
– wynajem sprzętu wędkarskiego (wędka, kołowrotek, plecionka).
– wykupienia transferów z/na lotnisko.
Kaucja zwrotna: brak.

Prom:
nasza firma oferuje bilety promowe do Szwecji (Gdańsk-Nynäshamn, Gdynia-Karlskrona, Świnoujście-Ystad, Sassnitz-Trelleborg) po atrakcyjnych cenach, niższych niż bezpośrednio u przewoźników promowych.
Samolot i wynajęcie samochodu:
nasza firma oferuje pośrednictwo w zakupie biletów lotniczych wszystkich linii w Europie i na Świecie. Oferujemy również pośrednictwo w wynajmie samochodów.Rezerwacje, zgłoszenia, więcej informacji o ofercie: sebastian@guidedfishing.pl lub tel. +48 786 874 825.
Przed każdą z wypraw wędkarskich oferujemy dokładne informacje, jak się przygotować i co warto zabrać ze sobą na wyprawę. Na część wypraw wędkarskich, które organizujemy, istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu wędkarskiego oraz przynęt. Dzięki naszej pomocy, możecie zakupić potrzebny sprzęt i przynęty przed wyprawą (w bardzo atrakcyjnych cenach) lub na niektórych łowiskach, także w trakcie trwania wyprawy. Jeżeli masz pytania, napisz do nas – sebastian@guidedfishing.pl lub zadzwoń tel. +48 786 874 825.


ZAPRASZAMY na wyprawy wędkarskie na ryby do Szwecji! Podzielimy się z Tobą naszą pasją!