» Jezioro Tisnaren – pakiety

Jezioro Tisnaren – pakiety

Z radością zapraszamy Was na wyprawy wędkarskie na kolejne łowisko, które znajduje się w południowej Szwecji – Jezioro Tisnaren. Tym razem spore, zróżnicowane jezioro, w którym dominującym gatunkiem jest szczupak oraz sandacz. Jezioro jest bardzo urozmaicone, co powoduje dobre warunki do życia dla wielu gatunków ryb i kilku różnych drapieżników. Wyprawy wędkarskie na te jeziora na pewno będą udane. Jest to bardzo dobre łowisko i świetne miejsce na spędzenie wędkarskiego urlopu w Szwecji.

Wyprawy wędkarskie do Szwecji - www.przewodnicywedkarscy.pl - Jezioro Tisnaren

Na jeziorze jest ogromna ilość zatok i zatoczek. Jest dużo wysp i wysepek. Bardzo urozmaicone dno, dużo przeszkód podwodnych, górek, wypłyceń, kamienisk, tworzą z tego akweny wyśmienite łowisko wędkarskie. Każdy wędkarz znajdzie to coś dla siebie podczas wyprawy na ryby. Na jeziorze są płytkie miejsca, porośnięte roślinnością zanurzoną i wynurzoną. Są rozległe blaty z urozmaiconym i pofałdowanym dnem. Są górki podwodne, kamieniska, czy głębokie spady, które odchodzą od wysp lub długich cypli. Jest także wiele miejsc toniowych, w których można skutecznie łowić na trolling. Wyprawa wędkarska w to miejsce zadowoli każdego wędkarza, zarówno początkującego, jak i doświadczonego profesjonalistę.

Wyprawy wędkarskie do Szwecji - www.przewodnicywedkarscy.pl - Jezioro Tisnaren

W jeziorze żyje duża populacja sandaczy. Ryb jest naprawdę bardzo dużo. Najczęściej łowi się sandacze w wielkościach 50-65 cm. Jest także wiele okazów powyżej 80 cm. Łowisko obfituje w dużą ilość urozmaiconych miejscówek, więc znalezienie dobrego miejsca na sandacze powoduje regularne połowy tego gatunku.

Na ryby do Szwecji - www.przewodnicywedkarscy.pl - Jezioro Tisnaren

Żyje tu także duża populacja przepięknych szczupaków. Spora ilość małych i średnich ryb zadowoli każdego. Łowcy okazów także będą mieli co robić na tym łowisku, ponieważ regularnie łowione są DUŻE szczupaki powyżej metra! W jeziorach jest duża populacja okoni i jest wiele okazów. Ryby powyżej 40 centymetrów nie są rzadkością i wprawny łowca tego gatunku na pewno znajdzie odpowiednie łowisko dla siebie.

Na ryby do Szwecji - www.przewodnicywedkarscy.pl - Jezioro Tisnaren

Na Jeziorze Tisnaren, każdy wędkarz znajdzie coś dla siebie. Obcowanie z dziką przyrodą i piękne widoki, powodują, że miejsce to ma swój urok i jest idealne na wypoczynek z dala od zgiełku miasta. Jest to świetne miejsce do zaplanowania wyprawy wędkarskiej na ryby lub wędkarskiego urlopu do Szwecji!

UWAGA! Dla Klientów naszej bazy istnieje możliwość zwodowania naszych łodzi na innym mniejszym Jeziorze Regnaren, które słynie z dużych drapieżników (szczupak, sandacz, okoń).


Dostępność łowiska
Przystań z łodziami znajduje się około 500 m od naszego domu. Codziennie dowozimy naszych Gości (wraz ze sprzętem) nad wodę do łodzi i odbieramy ich z powrotem z wody. Dostęp do najlepszych łowisk zapewnia łódź z silnikiem spalinowym. Wędkowanie z brzegu jest stosunkowo trudne z powodu trudno dostępnych terenów oraz prywatnych posesji. Pierwsze dobre miejsca połowu drapieżników znajdują się zaraz po wypłynięciu na jezioro. UWAGA! Jest także możliwość łowienia na drugim jeziorze, które znajduje się niedaleko naszej bazy (dopłata do ceny podstawowej 200 zł od osoby).

Rekomendowane metody połowu
Podstawową metodą połowu ryb drapieżnych jest oczywiście spinning lub casting z użyciem przynęt sztucznych lub naturalnych. Dobrze sprawdza się metoda trollingowa. Drapieżniki można także łowić na sztuczną muchę. Białoryb można łowić na spławik lub metodami gruntowymi.

Limity i ograniczenia
Z łowiska można zabrać dziennie 1 szczupaka na osobę w rozmiarze 50-75 cm. Wszystkie pozostałe szczupaki wypuszczamy z powrotem do wody. Z łowiska można zabrać dziennie 2-3 szt. okoni na osobę w rozmiarze 15-39 cm. Z łowiska można zabrać dziennie 1 sandacza na osobę w rozmiarze 45-60 cm. Z łowiska można zabierać również inne gatunki ryb, ale tylko w ilościach, które potrzebne są do bieżącego spożycia na miejscu. Zakaz mrożenia ryb. Zakaz zabierania ryb z przeznaczeniem do wywiezienia ze Szwecji.


Zakwaterowanie i serwis wędkarski

Do dyspozycji naszych Gości, oddajemy łodzie 4,65 m wyposażone w silniki spalinowe o mocy 20 KM. Wszystkie łodzie są wyposażone w kamizelki ratunkowe, kotwica gumowana 9 kg, dryfkotwa, wiadro, wybieraczka do wody, wiosła, duże podbieraki, matomiarki do 1,5 metra.

Na miejscu zapewniamy zakwaterowanie w dużym domu, który jest podzielony na oddzielnie zamykane sypialnie dla 2, 2 i 4 osób. W domu jest wspólna przestronna w pełni wyposażona kuchnia, salon dzienny z TV, dwie łazienki oraz ubikacje. Na terenie bazy znajduje się miejsce do grillowania. Dysponujemy również miejscem do filetowania złowionych ryb w celach konsumpcyjnych.

Wyprawy na ryby do Szwecji - www.przewodnicywedkarscy.pl - Jezioro Tisnaren

Wyprawy na ryby do Szwecji - www.przewodnicywedkarscy.pl - Jezioro Tisnaren

Wędkarski urlop do Szwecji - www.przewodnicywedkarscy.pl - Jezioro Tisnaren


Umiejscowienie ośrodka

Wędkarski urlop do Szwecji - www.przewodnicywedkarscy.pl - Jezioro TisnarenOferta wędkowania na Jeziorze Tisnaren w Szwecji (pakiety).

Termin: kwiecień-październik oraz sezon zimowy z łowieniem spod lodu (styczeń-luty).
Czas trwania: pobyty 9 dniowe, rozpoczynające się od daty według naszego harmonogramu.
Dojazd: we własnym zakresie (samochód + prom lub samolot + wynajem samochodu na miejscu).
Ilość uczestników: od 2 do 8 osób.
Zakwaterowanie: zakwaterowanie w dużym domu, który jest podzielony na oddzielnie zamykane sypialnie dla 2, 2 i 4 osób. W domu jest wspólna przestronna w pełni wyposażona kuchnia, salon dzienny z TV, dwie łazienki oraz ubikacje.
Wyżywienie: we własnym zakresie.
Łowisko: duże jezioro.
Przewodnik wędkarski: na zapytanie możliwość wynajęcia przewodnika. W cenie pomoc przewodnika w podstawowych informacjach o łowieniu na jeziorze.
Cena:
sezon niski (kwiecień, maj, wrzesień i październik) – 2300 PLN od osoby za dziewięć dni pobytu bez dojazdu przy 4 osobach uczestniczących (łącznie 9200 PLN za 4 osoby).
sezon wysoki (czerwiec, lipiec, sierpień) – 2700 PLN od osoby za dziewięć dni pobytu bez dojazdu przy 4 osobach uczestniczących (łącznie 10800 PLN za 4 osoby).
Cena skalkulowana została przy kursie SEK z dnia 01.03.2024 i może ulec zmianie w przypadku zmiany kursu walut. W niektórych przypadkach, podana cena może ulec zmianie, ponieważ jest zależna od wielu czynników, jak np. ilość uczestników, dostępność danych domków, czy apartamentów, dostępność danych typów łodzi, itp. Więcej informacji na zapytanie udzieli Państwu nasz Dział Obsługi Klienta. Cena zawiera podatek VAT.
W cenie:
– zakwaterowanie w dużym domu – dwie oddzielne sypialnie 2 osobowe lub jedna sypialnia 4 osobowa (8 noclegów).
– 2 łodzie wędkarskie 4,65 m z silnikami spalinowymi 20 KM (jednostki wyposażone w kamizelki ratunkowe, kotwica gumowana 9 kg, dryfkotwa, wiadro, wybieraczka do wody, wiosła, duże podbieraki, matomiarki do 1,5 metra).
paliwo do łodzi (17 litrów na każdą łódź).
licencja wędkarska (na Jezioro Tisnaren – ewentualna dopłata do licencji na Jezioro Regnaren 300 zł od osoby).
– pościel oraz ręczniki
– pełna informacja wędkarska o łowisku.
– opieka polskojęzycznego rezydenta (plus ogólna pomoc przewodnika wędkarskiego).
– ubezpieczenie NNW i KL.
– obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy.
Płatne dodatkowo:
We własnym zakresie:
Istnieje możliwość:
Zorganizowanie naszego transportu z Polski do naszej bazy – minimum 6 osób.
Transfery bus z/na lotnisko Skavsta.
Transfery bus + przyczepa z/na lotnisko Skavsta.
Transport bus rzeczy z/do Polski + transfery bus osób z/na lotnisko.

Kaucja zwrotna:

Prom:
nasza firma oferuje bilety promowe do Szwecji (Gdańsk-Nynäshamn, Gdynia-Karlskrona, Świnoujście-Ystad, Sassnitz-Trelleborg) po atrakcyjnych cenach, niższych niż bezpośrednio u przewoźników promowych.
Samolot i wynajęcie samochodu:
nasza firma oferuje pośrednictwo w zakupie biletów lotniczych wszystkich linii w Europie i na Świecie. Oferujemy również pośrednictwo w wynajmie samochodów.Rezerwacje, zgłoszenia, więcej informacji o ofercie: sebastian@guidedfishing.pl lub tel. +48 786 874 825.
Przed każdą z wypraw wędkarskich oferujemy dokładne informacje, jak się przygotować i co warto zabrać ze sobą na wyprawę. Na część wypraw wędkarskich, które organizujemy, istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu wędkarskiego oraz przynęt. Dzięki naszej pomocy, możecie zakupić potrzebny sprzęt i przynęty przed wyprawą (w bardzo atrakcyjnych cenach) lub na niektórych łowiskach, także w trakcie trwania wyprawy. Jeżeli masz pytania, napisz do nas – sebastian@guidedfishing.pl lub zadzwoń tel. +48 786 874 825.


ZAPRASZAMY na wyprawy wędkarskie na ryby do Szwecji! Podzielimy się z Tobą naszą pasją!