» Laponia – Rejon Vilhelmina – pakiety

Laponia – Rejon Vilhelmina – pakiety

Nasza baza wędkarska w Laponii w rejonie Vilhelmina, to nasza prawdziwa perła wśród oferty wypraw wędkarskich do Szwecji. Jesteśmy dumni, że możemy zaprezentować tę ofertę dla naszych Klientów! Nasz ośrodek znajduje się w ciekawej okolicy, która jest wspaniałym miejscem na spędzenie wędkarskiego urlopu. Wybór dużych jezior, małych jezior, dużych rzek i mniejszych rzek jest imponujący. Każde łowisko jest inne, na każdym można spełnić swoje wędkarskie marzenia. Są duże jeziora, gdzie żyje duża populacja przepięknych szczupaków, dużych okoni i wspaniałych pstrągów potokowych. Są jeziora, gdzie złowienie kilkudziesięciu szczupaków nie stanowi problemu. Jeziora, w których żyje ogromna populacja okoni. Jest możliwość łowienia na wolno płynących rzekach, gdzie regularnie łowione są piękne szczupaki, okonie, czy jazie. Każdy znajdzie coś dla siebie. Można odwiedzić przepiękne, szybko płynące rzeki, gdzie żyją pstrągi potokowe i wielkie populacje lipieni.

Nasze łodzie są postawione na jednym z jezior, które jest naszym głównym łowiskiem w tym rejonie. Jednak warto zaznaczyć, że przyjeżdżając do tej bazy istnieje możliwość łowienia na dwóch dużych jeziorach oraz przynajmniej kilku mniejszych jeziorach, a także na kilku różnych rzecznych odcinkach!

Wyprawy na ryby do Szwecji - www.przewodnicywedkarscy.pl - Laponia - Vilhelmina

Całości obrazu dopełnia możliwość obcowania z dziką przyrodą niemal na każdym kroku. Często widuje się krążące nad wierzchołkami drzew orły i rybołowy. Z kolei na lądzie istnieje spora szansa na spotkanie łosia, bądź też renifera. Zapraszamy na wyprawy wędkarskie na ryby do Szwecji!

Wędkarski urlop w Szwecji - www.przewodnicywedkarscy.pl - Laponia - Vilhelmina


Dostępność łowiska
Dostęp do najlepszych łowisk zapewnia łódź z silnikiem spalinowym. Wędkowanie z brzegu jest stosunkowo trudne z powodu trudno dostępnych terenów oraz prywatnych posesji. Pierwsze dobre miejsca połowu drapieżników znajdują się zaraz po wypłynięciu na jezioro. Na prośbę Klientów jest możliwość zmiany łowiska i przewiezienie środków pływających na inne mniejsze jeziora oraz wolno płynące rzeki. Jest także możliwość łowienia na jeziorkach pstrągowych oraz na rzekach pstrągowo-lipieniowych.

Rekomendowane metody połowu
Podstawową metodą połowu ryb drapieżnych jest oczywiście spinning lub casting z użyciem przynęt sztucznych lub naturalnych. Dobrze sprawdza się metoda trollingowa. Drapieżniki można także łowić na sztuczną muchę. Białoryb można łowić na spławik lub metodami gruntowymi.

Limity i ograniczenia
Z łowiska można zabrać dziennie 1 szczupaka na osobę w rozmiarze 50-80 cm. Wszystkie pozostałe szczupaki wypuszczamy z powrotem do wody. Z łowiska można zabrać dowolną ilość okoni w rozmiarze 15-39 cm. Rekomendujemy 3-4 szt. na osobę dziennie. Z łowiska można zabierać również inne gatunki ryb, ale tylko w ilościach, które potrzebne są do bieżącego spożycia na miejscu. Zakaz mrożenia ryb. Zakaz zabierania ryb z przeznaczeniem do wywiezienia ze Szwecji.


Zakwaterowanie i serwis wędkarski

Do dyspozycji naszych Gości, oddajemy 2 łodzie 5,2 m wyposażone w silniki spalinowe o mocy 30 KM (łodzie są wyposażone w echosondę, GPS, ploter z mapami), 1 łódź 5 m z silnikiem spalinowym 25 KM, 2 łodzie 4,5 m z silnikiem spalinowym 15 KM oraz 1 łódź 4,5 m z silnikiem spalinowym 6 KM. Największe łodzie (25 i 30 KM) są wyposażone w echosondy. Mniejsze łodzie także możemy wyposażyć w echosondy za dodatkową opłatą. Na prośbę Klientów jest możliwość zmiany łowiska i przewiezienie środków pływających na inne mniejsze jeziora lub na wolno płynące rzeki.

Na miejscu zapewniamy zakwaterowanie w różnej wielkości domkach. Do dyspozycji naszych Gości jest 1 dom 6 osobowy i kilka domków 4 osobowych. Wszystkie domki wyposażone są sypialnie, w pełni wyposażoną kuchnię, pokój dzienny, taras oraz łazienkę i ubikację. Na miejscu dostępny jest grill oraz palenisko. Za dopłatą możliwość skorzystania ze wspaniałej sauny fińskiej oraz ruskiej bani. Polecamy!

Na ryby do Szwecji - www.przewodnicywedkarscy.pl - Laponia - Vilhelmina

Na ryby do Szwecji - www.przewodnicywedkarscy.pl - Laponia - Vilhelmina

Na ryby do Szwecji - www.przewodnicywedkarscy.pl - Laponia - Vilhelmina


Umiejscowienie ośrodkaOferta wędkowania w rejonie Vilhelmina w Szwecji (pakiety).

Termin: czerwiec-wrzesień.
Czas trwania: pobyty 8 dniowe, rozpoczynające się od ustalonej daty.
Dojazd: we własnym zakresie (samochód + prom lub samolot + wynajem samochodu na miejscu).
Ilość uczestników: od 2 do 30 osób.
Zakwaterowanie: 1 dom 6 osobowy i kilka domków 4 osobowych. Wszystkie domki wyposażone są sypialnie, w pełni wyposażoną kuchnię, pokój dzienny, taras oraz łazienkę i ubikację.
Wyżywienie: we własnym zakresie.
Łowisko: duże jezioro, mniejsze jeziora oraz rzeki pstrągowe i nizinne.
Przewodnik wędkarski: na zapytanie możliwość wynajęcia przewodnika.
Cena: 1960 PLN od osoby za tydzień pobytu bez dojazdu przy 6 osobach uczestniczących (łącznie 11760 PLN za 6 osób). Cena skalkulowana została przy kursie SEK z dnia 01.02.2020 i może ulec zmianie w przypadku zmiany kursu walut. W niektórych przypadkach, podana cena może ulec zmianie, ponieważ jest zależna od wielu czynników, jak np. ilość uczestników, dostępność danych domków, czy apartamentów, dostępność danych typów łodzi, itp. Więcej informacji na zapytanie udzieli Państwu nasz Dział Obsługi Klienta. Cena zawiera podatek VAT.
W cenie:
– zakwaterowanie w domku 6 osobowym (7 noclegów).
– 2 łodzie wędkarskie z silnikami spalinowymi 30 KM (jednostki wyposażone w echosondę, GPS, ploter z mapami, w odpowiednią ilość kamizelek asekuracyjnych, kotwicę, wiosła).
– pełna informacja wędkarska o łowisku.
– opieka anglojęzycznego rezydenta.
– ubezpieczenie NNW i KL.
– obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.
Płatne dodatkowo:
– paliwo do łodzi, według zużycia na miejscu.
– licencja wędkarska 100-250 SEK osoba/tydzień w zależności od łowiska.
We własnym zakresie:
– poszewki na pościel.
– ręczniki.
Na miejscu istnieje możliwość:
Kaucja zwrotna: brak.

Prom:
nasza firma oferuje bilety promowe do Szwecji (Gdańsk-Nynäshamn, Gdynia-Karlskrona, Świnoujście-Ystad, Sassnitz-Trelleborg) po atrakcyjnych cenach, niższych niż bezpośrednio u przewoźników promowych.
Samolot i wynajęcie samochodu:
nasza firma oferuje pośrednictwo w zakupie biletów lotniczych wszystkich linii w Europie i na Świecie. Oferujemy również pośrednictwo w wynajmie samochodów.Rezerwacje, zgłoszenia, więcej informacji o ofercie: sebastian@guidedfishing.pl lub tel. +48 786 874 825.
Przed każdą z wypraw wędkarskich oferujemy dokładne informacje, jak się przygotować i co warto zabrać ze sobą na wyprawę. Na część wypraw wędkarskich, które organizujemy, istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu wędkarskiego oraz przynęt. Dzięki naszej pomocy, możecie zakupić potrzebny sprzęt i przynęty przed wyprawą (w bardzo atrakcyjnych cenach) lub na niektórych łowiskach, także w trakcie trwania wyprawy. Jeżeli masz pytania, napisz do nas – sebastian@guidedfishing.pl lub zadzwoń tel. +48 786 874 825.


ZAPRASZAMY na wyprawy wędkarskie na ryby do Szwecji! Podzielimy się z Tobą naszą pasją!